5 знаків зодіаку, від яких найчастіше йдуть улюблені

Зірки стверджують, що страждання від самотності призначені представникам знаку долею.

5 знаків зодіаку, від яких найчастіше йдуть улюблені

У коханні представники знака нестерпні. Образи, скандали, істерики, контроль і ревнощі стають постійними складовими відносин, причому чим сильніше Скорпіон любить, тим більше все посилюється. Небагато людей не здатні навчитися з цим жити і досить часто, навіть відчуваючи великі почуття, партнери вирішують розлучитися.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Рак

5 знаків зодіаку, від яких найчастіше йдуть улюблені

Представники знака здатні «залюбити» до смерті будь-кого. Вони не залишають своєї другої половинки особистого простору, постійно вимагають уваги, розмов про почуття та спільного проведення часу. Ревнощі, нав'язливість і підвищена емоційна вразливість перетворюють спільне життя з Раком на справжні муки.

3 Ваги

Основна проблема у відносинах з Терезами – їх нерішучість і пасивність. Навіть через кілька років стосунків здається, що вони досі не впевнені, чи хочуть бути із цією людиною. Зіткнувшись із труднощами, найчастіше замовчують весь негатив, бо не переносять важких розмов, а коли проблеми збираються — просто збігають. У такий парадоксальний спосіб, прагнучи гармонії, представники цього знака часто самі руйнують відносини.

4. Водолій 5 знаків зодіаку, від яких найчастіше йдуть улюблені

Водолії часто здаються холодними та відстороненими. Романтичні стосунки скоріше схожі на дружні. Вони рідко прагнуть створення пари в класичному розумінні. Представники знаку дуже цінують свою свободу та незалежність. Це і стає причиною мук їхніх партнерів, адже часом вони й самі не розуміють, як такі відносини можна охарактеризувати.

5 Стрілець

Стрільці рідко повністю прив'язуються до однієї людини надовго. Крім того, життя зі Стрільцем — божевільний атракціон та суцільна нестабільність. Для представників знаку зодіаку його потреби завжди на першому місці. Крім того, їм постійно потрібні нові емоції та враження, що часто просто призводить до невірності.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua