Життя сповнене сюрпризів: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 по 31 липня.

Овну доведеться приймати несподіваних гостей, на Рака проллється грошовий дощ, а на Козерога чекає романтична закоханість.

Життя сповнене сюрпризів: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 по 31 липня.

Родня . Має бути дуже насичений тиждень. На щастя, близькі та далекі родичі тебе підтримають. Обов'язково подякуй долі за те, що в твоєму житті є такі чудові, чуйні люди. Сімейне життя буде сповнене сюрпризів. На порозі твого будинку може з'явитися несподіваний гість, який дратуватиме тебе. Подбай про те, щоб твою ворожість не помітили. Будь гостинною — і до кінця тижня ви з ним навіть потоваришуватимете.

Вдалі дні: 26.07, 28.07

Телець

Ініціатива . Ти маєш бути сильною — настав час покласти край неприємностям останніх тижнів. Можна зайнятися новою справою. При цьому намагайся триматися подалі від підозрілих авантюр — є можливість стати жертвою шахраїв. Дуже важливо зараз грамотно розпорядитись своїми фінансами. Це допоможе вигідно інвестувати заощадження. Близькі, спостерігаючи твоє сум'ятливе життя, дадуть тобі коротку відпустку та можливість розслабитись.

Вдалі дні: 27.07, 31.07

Близнюки

Життя сповнене сюрпризів: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 по 31 липня.

Гармонія . Тиждень буде дуже сприятливим. Тобі зараз нема про що серйозно турбуватися, тому просто намагайся підтримувати в собі впевненість у власних силах. Ти зможеш знайти розумний баланс між особистим та професійним життям. Домашні будуть з розумінням ставитись до твоєї роботи, навіть понаднормової. За всієї завантаженості варто запланувати поїздку або хоча б прогулянку з батьками. Вони дадуть тобі дуже цінні поради у сімейних справах.

Вдалі дні: 27.07, 29.07

Рак

Кар'єра . Потрібно зосередитися на роботі. Може виникнути несподівана загроза твоїй професійній діяльності. Швидше за все, твоєї провини в цьому не буде, просто так складаються обставини. Але вжити заходів таки варто. Як мінімум, постарайся вчасно завершити справи, що накопичилися. При цьому у фінансовій сфері все складатиметься якнайкраще. З'явиться можливість зробити дуже вигідні інвестиції.

Вдалі дні: 28.07, 29.07

Лев

Кохання . Якщо у тебе є постійний партнер, можеш зробити ще один крок уперед у стосунках. Але спочатку переконайся, що рухаєшся в єдино вірному напрямку. Це багато в чому визначить твоє майбутнє. Цього тижня ти зможеш ухвалити важливі рішення. З'явиться привід пишатися своїми досягненнями як в особистому, так і в професійному плані. Але перш ніж хвалитися, обов'язково проаналізуй, що саме привело тебе до успіху.

Вдалі дні: 28.07, 30.07

Діва

Починання . У твоєму робочому графіку з'явиться час. І його буде достатньо для того, щоби розпочати якийсь новий перспективний проект. Можеш спробувати свої сили у бізнесі, зірки в цей період виявляться на твоїй стороні. Настрій буде на висоті. Тебе відвідають друзі та родичі, підтримають твій бойовий дух. Якщо ти планувала велику покупку, зараз саме час це зробити — матимеш цінне придбання на всі часи.

Вдалі дні: 25.07, 31.07

Терези

Життя сповнене сюрпризів: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 по 31 липня.

Гроші . Наведи порядок у своїх фінансових справах, час від часу перевіряй рахунки, звіряй доходи та витрати. Зараз не найкращий час для вкладень та великих покупок. Тобі потрібно якнайбільше економити. Не бійся з проблемами поодинці, чесно обговори їх із партнером. Це допоможе знайти ефективні рішення. Необхідно набратися терпіння і просто дочекатися того моменту, коли успіх знову постукає у твої двері. Не відмовляйся від допомоги колег.

Вдалі дні: 27.07, 29.07

Скорпіон

Сім'я . У тобі раптом прокинеться справжній домашній бухгалтер. Сімейні фінансові справи підуть як по маслу: планування бюджету, розподіл майбутніх видатків — ти дуже практично все розрахуєш, продумаєш та знайдеш спосіб отримати додатковий дохід. Втім, і в інших сферах життя, навіть у коханні, ти будеш схильна звертатися до мови цифр. А це не завжди корисно. Намагайся спрямовувати свої здібності у потрібне русло.

Вдалі дні: 28.07, 31.07

Стрілець

Порядок . У тебе, напевно, накопичилося багато роботи — як в офісі, так і вдома. Зараз обов'язково треба розгребти всі завали: зробити у квартирі генеральне прибирання, здати звіти на роботі. При цьому щось постійно тебе відволікатиме. Щоб усе встигнути, почни з малого: впорядкуй житло. Розбирати авгієві стайні на робочому комп'ютері краще наприкінці тижня. У метушні ти можеш забути про рідних. Але вони самі нагадають про себе, зненацька нагрянувши в гості.

Вдалі дні: 25.07, 30.07

Козеріг

Життя сповнене сюрпризів: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 по 31 липня.

Почуття . В особистому житті намагайся не йти уторованими стежками, шукай нестандартний підхід. Це допоможе тобі поглянути на поточні проблеми у відносинах із партнером з несподіваної точки зору і навіть знайти найлегший шлях до бажаної мети. Насамперед, це стосується романтичної закоханості, особливо у тих представників знака, хто страждає від нерозділеного кохання. Подумай, може, простіше битися головою об стіну, а обійти її?

Вдалі дні: 30.07, 31.07

Водолій

Клопіт . На тебе, як грім серед ясного неба, впаде купа невідкладних та важливих справ. Головне, не панікувати. Зроби глибокий вдих і видих та спокійно приступай до роботи. Це саме та ситуація, коли «за двома зайцями поженешся, жодного не зловиш». Справжньою віддушиною для тебе у такій непростій ситуації може стати сім'я. Якщо домашні щодня зустрічатимуть тебе з роботи з посмішкою на обличчі, справлятися буде набагато легше.

Вдалі дні: 27.07, 28.07

Риби

Шанс . Ти зволікаєш, а зараз якраз треба діяти активно. Саме час пожинати плоди витрачених раніше зусиль. Інакше пропустиш чудову нагоду. Прийде розуміння того, наскільки ти потрібна рідним і корисна на роботі, і це зробить тебе справді щасливою. Начальство тобою досить: ти дуже працьовита, правильно розумієш ситуацію, відповідально виконуєш будь-які завдання. Однак жодних премій та особливих привілеїв за це не чекай.

Вдалі дні: 26.07, 30.07

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua