Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 жовтня

Молодий місяць і Місяць, що росте, дадуть сили для початку нових справ. Використовуй подарований природою кураж, щоб здійснити свої найсміливіші мрії!

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 жовтня

Понеділок, 24.10

Захочеться змін у особистому житті. В одних з'явиться бажання проводити більше часу з коханим у романтичній обстановці, інші відчують потребу відпочити від партнера та навіть розлучитися. Іноді такий перепочинок у відносинах необхідний, і варто спробувати якийсь час пожити на самоті.

Вівторок, 25.10

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 жовтня

Якщо ти поки що не знайшла свою половинку, будь готова до того, що можеш зустріти людину, з якою у тебе з'являться великі перспективи в особистому житті. Якщо ти не готова до серйозних стосунків, то знайдеш ідеального партнера для бурхливих розваг. Будь відкрита до нових знайомств і дивись на всі боки.

Середа, 26.10

Сьогодні не найкращий день для інвестицій, покупки автомобіля чи нерухомості. Зосередься на контролі за витратами — причому не лише своїми, а й членами своєї сім'ї. Вчися керувати грошима. Уникай торгових центрів та покупок в онлайн-магазинах, щоб уникнути необдуманих витрат. Не користуйся у цей період кредитною карткою.

Четвер, 27.10

Незважаючи на велику зайнятість на роботі, приділили час сім'ї, особливо дітям. Можливо, комусь із них потрібна твоя допомога, але він боїться сказати тобі правду. Бережи сили, не марнуй їх марно. Надвечір ти можеш відчути себе дуже виснаженою. Не хвилюйся, достатньо погуляти перед сном і раніше лягти спати.

П'ятниця, 28.10

Сьогодні варто цілком присвятити себе роботі. Якщо працюватимеш з великою самовіддачею, результат усіх вразить. В особистому житті цього дня можливі важливі для твоєї долі рішення, будь уважною. Зросте твоя привабливість, ти чаруватимеш людей своїм оптимізмом і невичерпною енергією.

Субота, 29.10

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 жовтня

Якщо ти маєш якісь ідеї з приводу фінансових інвестицій або великих покупок, зараз можна і потрібно їх реалізувати. Але не спонтанно, а продумано та розумно — попередньо перевіривши ціни, зіставивши свої потреби та можливості. Спочатку все добре сплануй. Не роби нічого, у чому ти не впевнена на сто відсотків.

Неділя, 30.10

Конфліктний день, постарайся не розпалювати сварки, що тліють, особливо вдома. Є небезпека наговорити багато зайвого, про що потім шкодуватимеш. Щоб не створювати вибухонебезпечних ситуацій, займися чимось приємним на самоті. Хобі, читання, фітнес – будь-яке заняття підійде, якщо воно заспокоює та знімає стрес.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua