Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку

Розважальний гороскоп, що базується на ключових характеристиках знаків зодіаку.

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку

Овен – Мегалодон

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку Джерело: Instagram (@the_evolution_of_life)

Мегалодон – це акула величезних розмірів, що жила на нашій Землі в давнину. Це дуже сильний і практично невразливий хижак. Мегалодон знищував усе живе, що траплялося йому на шляху. Овен іноді веде себе до цієї вимерлої тварини — якщо представники знака щось вирішили, ніщо не може їх збити їх з наміченого шляху.

Телець – шаблезубий тигр

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку

Джерело: кадр з мультфільму «Льодовиковий період»

Шаблезубі тигри відносяться до сімейства котячих. Вони мешкали на нашій планеті понад 10 000 років тому. Ці граціозні та кровожерливі хижаки мали величезні ікла. Тільці, подібно до цих доісторичних кішок, вміють бути ласкавими, добрими, але завжди готові до стрибка і не проґавлять свій шанс зловити удачу за хвіст.

Близнюки – стеллерова корова

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку

Джерело: Instagram (@kormantin_)

Стеллерова корова (капустянка) – велике морське ссавець. У нього товстий тулуб і маленька рухлива голова. Тварина важила до 10 тонн. Таке грізне на вигляд і таке невинне на практиці. Ця двоїстість характерна і для Близнюків.

Рак – птеродактиль

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку

Джерело: кадр з фільму «Парк Юрського періоду 2»

Що може бути спільного між Раком та птеродактилем? На перший погляд нічого, хіба що незграбність, коли вони не у своїй стихії. Але є неочевидний момент: птеродактилі, якщо вірити джерелам, були моногамними істотами. Якщо обирали партнера, то все життя. Народжені під сузір'ям Раків теж відрізняються завидною сталістю. Також вони практичні та підходять до вирішення проблеми розумно.

Лев – Зебра квагга

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку Джерело: Instagram (@animaljournal.ru)

Квагга – гібрид зебри та коня. Незважаючи на свій невеликий розмір, кваггі були дуже рішучими. Свого часу їх навіть використовували для охорони худоби. Представники знаку Лев, як і ці вимерлі тварини, також ревно охороняють свою територію та тих, кого вважають своїми близькими. Вони ніколи не дадуть себе в образі і здобувають перемогу в будь-яких суперечках і змаганнях.

Діва – Гомотерії

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку Джерело: Instagram (@paleo_berloga)

Гомотерії – рід стародавніх шаблезубих кішок, що мешкали в Євразії, Африці та Північній Америці. Це були хитрі та розумні тварини. Це можна сказати і про Діву. Вона не розповідатиме про себе всім підряд, але в потрібний момент не посоромиться і висловить правду. Діви вміють знаходити спільну мову з оточуючими.

Терези – маврикійський дронт

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку

Джерело: Instagram (@elementy.ru)

Маврикійський дронт – найбільш загадковий представник птахів, які будь-коли жили на нашій планеті. Сповнені загадок і Терези. Цей знак зодіаку вміє напустити тумани та приховати свої справжні (хоч і шляхетні) наміри.

Скорпіон – гігантська фосса

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку Джерело: en.wikipedia.org

Гігантська фосса – незвичайна тварина. Схоже на лева, хода як у ведмедя, нявкає як кішка. Скорпіон – неординарний знак. Його представники мають неоднозначний характер, знають собі ціну і не розмінюються на дрібниці.

Стрілець – маврикійський папуга

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку Джерело: ru.m.wikipedia.org

Маврикійський папуга відрізняється великим розміром голови щодо тулуба. Саме тому він обраний символом знань та інтелекту. Стрільці також завжди прагнуть знань і здобувають перемоги в інтелектуальних вікторинах.

Козеріг – тур

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку Джерело: geoecograph.blogspot.com

Тур — прабатько корів, який вже не зустрічається у природі. Це символ працьовитості та сімейних традицій. Козероги процвітають у спілкуванні з дітьми і вміють передавати їм свій життєвий досвід, подібно до цієї тварини.

Водолій – абінгдонська черепаха

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку Джерело: Instagram (@trit.nature)

Абінгдонські черепахи мешкали до 150 років. Чимало довгожителів і серед Водоліїв. Цей знак зодіаку прагне здорового способу життя і любить заняття спортом. Це справжні оптимісти, які знайдуть вихід із будь-якої ситуації.

Риби – птах моа

Мегалодон або шаблезубий тигр: яка ти вимерла тварина за знаком зодіаку Джерело: Instagram (@blackbook.animals)

Птах моа — величезні птахи без крил, із потужними лапами та довгою шиєю, які висиджували яйця по три місяці. Риби теж надають великого значення турботі про потомство. З них виходять чудові вихователі та педагоги.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua