Ім'я Адріана: значення, національність, таємниця, доля

Формування характеру людини і поглядів життя великою мірою залежить з його виховання і оточення. Але багато хто вірить, що не менший вплив на долю кожного з нас має ім'я, дане при народженні.

Адріана – красиве і мелодійне жіноче ім'я, що часто належить дуже непокірним дівчатам. І під його впливом ці панночки виглядають навіть надмірно самовпевненими натурами.

Значення та національність

Відомо, що це ім'я є жіночий варіант чоловічого імені Адріан. Яка національність імені Адріана? Вважається, що вона має латинське (римське) походження. А в даний час найбільшого поширення набуло в Румунії, Іспанії, Португалії та Італії.

Що означає ім'я Адріана? У перекладі з латині воно звучить як “жителька Адрії” або “родом з берегів Адріатики”. Адрія – назва міста, що розташувалося на березі Адріатичного моря.

Це жіноче ім'я має безліч скорочених і зменшувально-пестливих форм: Адрі, Адря, Адді, Адя, Едріана, Адрієнн, Адріка, Ріана та Нана. Два останні варіанти на наш час стали самостійними іменами.

Вплив імені на характер

Таємниця імені Адріана полягає у дивовижній амбітності та самовпевненості його власниці. Дівчина неймовірно наполеглива і не дозволяє чужій думці впливати на свої рішення. Іноді це стає причиною невдач у справах, адже Адрі ненавидить змінювати плани, навіть якщо цього вимагають обставини.

Жінка з ім'ям Адріана – особистість розважлива і надзвичайно цілеспрямована. Навколишніх вона підкорює своєю сильною волею, моральністю та приголомшливою інтуїцією. Вона вкрай рідко ризикує відкриватися перед людьми і при цьому часто підступно використовує їх у своїх цілях. З цієї причини їй важко влаштовувати дружні відносини.

Іноді поведінка Адріани видає в ній мстиву натуру та інтриганку. Але в серці дівчини завжди є місце милосердя та співчуття. Головною ж метою вона вважає постійне самовдосконалення. Адрі мріє довести власну винятковість як оточуючим, а й собі. Коли в її житті настають моменти сумніву у своїй перевагі, жінка надовго закривається в собі і не звертає уваги на те, що відбувається.

Адріана у дитинстві

Значення імені Адріана робить його володарку дуже вимогливою та емоційною дитиною. Ця дівчинка вміє захистити себе і не залишить кривдника безкарним. Навіть у дитячі роки вона виглядає по-дорослому незалежною і надто серйозною.

Ім'я Адріана: значення, національність, таємниця, доля

Батькам Адріани доведеться нелегко. Процес виховання цієї малечі дуже проблематичний через характерну для неї впертість. На її рішення дуже складно вплинути, і якщо Адрі щось вирішила для себе, переконати її практично неможливо.

Маленька Адріана має ясний розум і вміє мислити логічно. У школі її найбільше цікавлять іноземні мови та точні науки. Вільний час воліє проводити в компанії хлопчаків або старших товаришів. Із дівчатками свого віку їй просто нудно.

В підлітковому віці

У підлітковий період Адріана, що дорослішає, починає визначатися з власним майбутнім, керуючись при цьому своїми природними задатками. Будучи перфекціоністкою за вдачею, дівчина не є лідером, але прагне бути першою у всьому. Від кожної своєї перемоги, навіть найменшої, вона отримує непідробне задоволення.

Ім'я Адріана: значення, національність, таємниця, доля

У юні роки ця особа категорично не приймає критики на свою адресу. Вона не хоче розуміти позицію людини, думка якої суперечить її власній. І нерідко суперечка здатна викликати неконтрольований гнів у дівчини. Через природну запальність Адріана ризикує часто вступати у протистояння з батьками та педагогами.

Вже в підлітковому віці панночка дуже прагматична і не з чуток знає про відповідальність. На світ вважає за краще дивитися поглядом реаліста. Ще в школі Адрі визначається з інститутом, в який бажає вступити, і без особливих зусиль і допомоги репетиторів досягає поставленої мети.

У зрілі роки

Власниця імені Адріана з віком стає ще більш впевненою у власних силах. Навіть із найбільш складними завданнями ця жінка успішно справляється. Допомагають їй у цьому холодний розважливий розум, чудова інтуїція та залізна логіка.

Доросла Адріана – жінка амбітна і самовпевнена. Постійно перебуває в русі від однієї мети до іншої і цілком здатна сама забезпечити собі заможне життя. Вона обожнює гроші і вміло ними розпоряджається. Невдачі переносить дуже важко.

Ім'я Адріана: значення, національність, таємниця, доля

Адрі готова на багато чого в ім'я бажаного, а тому без зазріння совісті використовує у своїх цілях почуття оточуючих. У цієї дівчини небагато справжніх друзів, бо мало кому вдається завоювати її довіру. Але якщо такі люди все ж таки знаходяться, вона буде щира з ними і зможе повністю довіритися.

Захоплення та кар'єра

Адріана проявить себе у будь-якому обраному напрямі завдяки наполегливості у характері. Оскільки жінка любить бути на публіці, їй добре підійдуть професії, які мають на увазі аудиторію, що спостерігає: актриса, журналістка або телеведуча.

Ім'я Адріана: значення, національність, таємниця, доля

Маючи талант говорити красиво і у справі, цілком здатна проявити себе в ролі політика або дипломата. Головна вимога, якій має відповідати професія дівчини, – гідна оплата праці. Адже своєю метою Адріана ставить саме високий фінансовий стан.

Кохання та стосунки

Дівчину не можна назвати ніжною особливою, і навіть глибоко в ній немає місця прихованої чуттєвості. Адрі дуже холодна і є прагматиком навіть у серцевих справах. Вона вміє бути чарівною, але сексуальність цієї жінки найчастіше найграна.

Зазвичай Адріана оточена цілими натовпами шанувальників, які без особливого опору піддаються чарам. Дівчина не вважає соромним використовувати секс як інструмент майстерної маніпуляції партнером. Справжні почуття вона рідко виставляє назовні, оскільки звикла слідувати голосу розуму.

Значення імені Адріана робить свою власницю натурою ревнивою та недовірливою. Якщо вона має підозри з приводу невірності обранця, жінка не влаштовуватиме грандіозний скандал. Вона контролюватиме свого партнера і обов'язково влаштує сюрприз, наприклад у вигляді несподіваного візиту на роботу.

Сім'я та шлюб

Одруження не є головною метою власниць цього імені. Але практично завжди такі дівчата виходять заміж за розрахунком. І лише тому, що для Адріани це лише статусна необхідність.

Ім'я Адріана: значення, національність, таємниця, доля

Чоловік цієї жінки обов'язково має бути володарем сильної волі та величезного терпіння. Інакше з такою норовливою дружиною йому не вдасться уникнути долі підкаблучника.

З роллю господині будинку Адріана справляється просто чудово. Вона надзвичайно гостинна та чудово обізнана, як розважити гостей. Вміло облаштовує сімейне гніздечко і легко підтримує в ньому ідеальний порядок. Що стосується нащадків, їх вона обожнює. Але вважає за краще займатися своєю кар'єрою, залишаючи дітей на гувернантку.

Доля Адріани

Доля імені Адріана складається досить успішно. Майбутнє цієї дівчини дуже позитивне за сприятливих обставин, а якщо на життєвому шляху все ж таки зустрічаються перепони, Адрі благополучно впорається з ними, в чому їй сприятимуть тонке чуття і сильний характер.

Ім'я Адріана: значення, національність, таємниця, доля

Найчастіше цій жінці вдається домогтися не лише високого соціального статусу, а й матеріального благополуччя. У подружжя собі вибирає таку ж сильну і успішну людину.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua