Як розбагатіти різним знакам зодіаку у 2022 році

Загальні тенденції та адресні рекомендації.

Як розбагатіти різним знакам зодіаку у 2022 році

  1. У багатьох зміниться ставлення до фінансів. Доведеться приземлитися, навчитися рахувати гроші, твердо стояти на ногах, відмовитись від залежного становища в грошах.
  2. Коридори затемнень у 2022 позначать точку неповернення – усі гроші перейдуть в онлайн. В обороті стане менше готівки — робота та навчання будуть переважно дистанційно. Це гарний момент завести свій блог та перейти на віддалення.
  3. Зміниться ставлення себе. У найближчий період багато хто зіткнеться віч-на-віч зі своїми страхами. Тим, кому вдасться перетворити страх на мотивацію — почнуть працювати над собою, своєю самооцінкою. У результаті, що вище буде самоцінність, то вище будуть доходи.

Такий вигляд має загальний настрій 2022 рік. Але набагато цікавіше дізнатися, яких змін у фінансовій сфері чекатиме саме тобі. Про це ми розповімо, спираючись на «підказки» зірок.

Овен

Доведеться навести лад у фінансах і все перерахувати. Може виникнути нове джерело доходу. Рік Тигра – добрий шанс відкрити свій онлайн-бізнес або вкластися в розвиток вже існуючого. Якщо є кредити, то захочеться більше свободи. І така можливість з'явиться – розрахуєшся з усіма боргами. Хороші доходи в 2022-23 роках надходитимуть, якщо навчишся правильно розпоряджатися грошима.

Телець

Як розбагатіти різним знакам зодіаку у 2022 році Джерело:Unsplash (@danewett)

Твій дохід залежатиме від іміджу. Тому, якщо наважишся змінити образ, попрацюй зі стилістом — це має бути стриманий дорогий стиль із правильними акцентами, який виділятиме на тлі решти. Щоб найближчі два роки отримувати бажані суми, потрібно розвивати власний бренд чи свій блог. Зміни мають бути як внутрішні, так і зовнішні — ставай вільнішими, прай рамки, тоді все вийде. На словах звучить просто, насправді ж, швидше за все, доведеться багато працювати над самооцінкою, щоб стати впевненішим. Але така турбота про себе окупиться мільйон разів.

Близнюки

У 2022 на поверхню вийдуть твої психологічні проблеми, страхи та комплекси. Щоб не поринути у них, вивчай психологію, не бійся звертатися за консультаціями до експертів — психологів чи професійних астрологів. Також цього року з’явиться непереборне бажання звільнитися від рамок — умовних та реальних. Це бажання може трансформуватися у тривалу подорож, переїзд чи звільнення. Заробіток у найближчі два роки залежатиме від технологій, інтернету, таємної діяльності, секретної інформації, обговорень новин у вас вдома на кухні та творчості. Присвячуй більше часу собі, не розповідай про свої плани. Спробуй усю енергію направити на свої таємні бажання — орієнтуйся не на зовнішнє, а на свій внутрішній світ, тоді все вийде.

Рак

Якщо хочеш грошей, у найближчі два роки постарайся пробитися до діджитал-сфери — стати SMM-фахівцем, програмістом, тестувальником, дизайнером або реалізувати себе в онлайн через свій блог. Також важливо зібрати навколо себе однодумців — людей, об'єднаних спільною ідеєю чи справою. Таке спілкування буде одночасно цікавим і корисним — з'являться думки, які вдасться монетизувати. Тож у 2022 році твій успіх багато в чому залежить від оточення. Якщо пропонуватимуть допомогу, не відмовляйся. Проводьте час з найкращими друзями — об'єднуйте ресурси, тримайтеся разом, тоді зможете досягти успіху.

Лев

Як розбагатіти різним знакам зодіаку у 2022 році Джерело: Unsplash (@amandavickcreative)

У кар'єрі відбудуться різкі зміни. Можливо, переведуть на віддалення, а може, начальство вирішить, що для розвитку компанії потрібно знімати ролики в Тікток, і попросить тебе зайнятися цим напрямком. Є ще варіант, що ти сама вирішиш розвивати свої соцмережі. У цьому випадку продумай свій медійний імідж, тому що в майбутньому він вплине на твою кар'єру. При успішному збігу обставин онлайн-робота принесе великий дохід. Також, щоб збільшити свій капітал 2022-го, тобі потрібна свобода самовираження. Якщо на твоїй нинішній роботі такої можливості немає, це привід круто змінити своє життя.

Діва

На твій дохід у найближчі два роки впливатиме освіта — оціни рівень своїх знань у тій справі, якою хочеш зайнятися, а після пройди курси чи читай літературу, яка допоможе тобі заповнити прогалини та стати конкурентоспроможною. На роботі можуть перевести в іноземне відділення компанії, відправити вивчати іноземну мову, наприклад, або працювати з партнерами з інших країн. Також можливі несподівані поїздки за кордон, які вплинуть якимось чином на збільшення доходу.

Терези

Тобі 2022 рік — добрий шанс закрити кредити, борги, звільнитися від фінансових залежностей. Можливо, у новому році візьмеш іпотеку на вигідних умовах та швидко її виплатите. Також можеш відкрити свій бізнес або придбати спільне майно із чоловіком, дружиною чи навіть подругою. Залучай інвестиції, вчитеся вкладати гроші в акції – змуси свої гроші працювати. Але не вкладай гроші у нестабільні та незрозумілі фінансові інструменти. Також не соромся користуватися фінансовою допомогою інших людей, прислухайся до порад.

Скорпіон

Можливо, отримаєш велику суму грошей або відкриєш спільний бізнес із кимось із друзів чи коханою людиною. Також виникне бажання укласти офіційний договір або діяти з кимось у партнерстві, а не самотужки. Наприклад, відкрити з подружкою інтернет магазин або створити свій курс з онлайн-тренувань. Гроші в онлайн-сфері залежать від публіки, популярності та партнера. Тому ретельно вибирай, з ким співпрацюватимеш цього року. Вкладай кошти в рекламу та впізнаваність, вони окупляться.

Козеріг

Як розбагатіти різним знакам зодіаку у 2022 році Джерело: Unsplash (@vhladynets)

Як на дивно, але щоб у 2022 році тобі залучити гроші, потрібно навчитися відпочивати, розслаблятися та насолоджуватися. Тому, якщо в тебе є хобі, яке приносить тобі задоволення, задумайся над тим, щоб зробити його джерелом заробітків. Гроші також можуть принести сфери, пов'язані з дітьми: онлайн школа, репетиторство або просто будь-яка онлайн-професія, яку ти готова розглянути, заради того, щоб більше часу проводити зі своєю дитиною. Робота з жорстким графіком та ієрархією тобі цього року особливо немила.

Стрілець

Займися своїм здоров'ям, без нього ні про які гроші не може бути мови. Насамперед вирівняй режим дня — лягай вчасно і вставай раніше, ніж півдня. Введи у звичку робити розминку чи якісь легкі фізичні вправи, в ідеалі ще потрібно додати масаж. Буде режим – будуть гроші. Твоє тіло, здоров'я та всі ресурси організму насамперед впливають на якість роботи.

Водолій

Як розбагатіти різним знакам зодіаку у 2022 році Джерело: Unsplash (@soroushkarimi)

У наступному році ти будеш більше часу проводити вдома із сім'єю. Можливо, вирішиш піти з роботи, щоб займатися дітьми, і захочеш відкрити щось своє і перейти на фріланс. З'явиться бажання і рішучість вкласти гроші в нерухомість – купити свій будинок, ділянку або квартиру в новобудові. З грошима на покупку допоможуть родичі, вони повірять у твої ідеї та підтримають у всьому.

Риби

Протягом найближчих двох років твої заробітки залежатимуть від знайомств та інтернету. Завести блог варто заради того, щоб він виконував роль твоєї візитки. Розкажи в ньому про себе як про професіонала у своїй справі і розвивай цей напрямок. Якщо знайомишся з кимось, обов'язково обміняйся номерами телефонів чи ніками у соцмережах. Ймовірно, що у майбутньому якийсь із нових знайомих зіграє роль твоєї реалізації.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua