Гордий яструб або вітряний горобець: який ти птах по знаку зодіаку

Провели паралелі між рисами характеру знаків зодіаку та поведінкою деяких пташок.

Гордий яструб або вітряний горобець: який ти птах по знаку зодіаку

Овен – хижий яструб

Овен, немов хижий яструб, легко «заклює» того, хто став на його шляху. Представники знаку не бояться великих цілей і переслідують свій «видобуток», поки той не виб'ється з сил. Їхні бійцівські якості та природний авантюризм надихають і викликають повагу. Яструби не обтяжують себе муками совісті, з'ївши на обід горобчика або бідну синичку. Так і Овни не надто страждають, коли усувають суперників, адже вони знають, що виживають найсильніші.

Телець – консервативний пінгвін

У Тельців часто не дуже розвинена фантазія, вони не вміють витати у хмарах, бо їм важливіше стояти міцно на землі. Як і пінгвіни бояться касаток і невідомих напрямів, так і люди цього знаку намагаються не влазити в історії, перш ніж з'ясувати все докладно. Іншими словами з цим птахом Тельцов поєднує обережність і продуманість, а також любов до стабільного та розміреного життя. Тому іноді з ними буває нудно. Але є у такої поведінки й плюси — вірнішої та сімейнішої пернатої, ніж пінгвін, не знайти у всьому пташиному світі. Рівно також Тельці найчастіше стають зразковими сім'янинами.

Близнюки – яскравий папуга

Гордий яструб або вітряний горобець: який ти птах по знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@kevinmueller)

Люди цього знаку люблять красуватися перед іншими «птахами». Увагу до себе вони привертають, у тому числі гострим розумом та здатністю миттєво опановувати нову інформацію. Близнюки не переносять самотність і обмеження Тому, немов папуга, вони одразу ж вилетять із клітки, варто лише забути умовні дверцята. «Барвисте оперення» Близнюків також говорить про те, що такі люди створені для свята. Вони імпульсивні та легкі на підйом. Можливо, хтось вважає їх недалекими та поверхневими натурами, але у глибині душі вони зовсім не такі.

Рак – мила ластівка

Поки інші полюють за найкращим життям або вихваляються барвистим оперенням, Раки вперто в'ють гніздечко. Робота для представників важлива, але сім'я все ж таки на першому місці, тому вони з юності мріють про велику і дружну сім'ю. З цієї причини «ластівки» цінують затишний будинок, тому ніколи не виберуть для «гніздування» аби що. Їм обов'язково потрібне надійне та комфортне житло. Ще «ластівки» дуже скромні, їм ніколи не стати «яструбами» та «папугами», але в них немає таких амбіцій.

Лев – хвалькуватий павич

Леви, як павичі, люблять розпускати свій пишний і гарний хвіст, показуючи іншим, хто тут головний. Представники знака не страждають від скромності та із задоволенням виставляють напоказ свої переваги. Більше того, вони люблять пускати пилюку в очі і зображати з себе дуже «крутого птаха». Зрозуміти загадкову душу Львів дуже складно, адже часом їм дуже добре віч-на-віч із самими собою, але при цьому вони прагнуть бути в центрі уваги. Тому готовим будь-коли «розпушити хвіст».

Діва — буркотливий ворон

Гордий яструб або вітряний горобець: який ти птах по знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@tylerdq)

Розпізнати справжню суть Діви дуже непросто. Занадто часто представники знака «каркають» на інших і виглядають дуже загрозливо. Однак насправді вони, як ворони, мають завидний розум і добру вдачу, але воліють приховувати їх за шкідливим і буркотливим характером. При цьому Діви не помічають, як згодом похмурий вигляд і постійні «каркання» псують їхній імідж.

Терези – елегантний омелюх

Краса Терезів, як і сопілок, розкривається тільки при найближчому розгляді. Оперення цього птаха не найпривабливіше, зате вона граціозна і елегантна в польоті. Рівно також Терези роблять цей світ яскравішим і красивішим своїми діями та словами. Вони здатні знайти підхід навіть до найвибагливіших — їх підтримка, як трелі сопілці, допомагають заспокоїтися.

Скорпіон – містична сова

Як і сови, Скорпіони люблять нічний спосіб життя. У цей час вони «виходять на полювання» і почуваються продуктивними до самого ранку. Скорпіони можуть здаватися дуже милими, але з ними краще не жартувати, інакше випустять пазурі. Однак без потреби вони нападати не стануть. Люди цього знака, незважаючи на непростий характер, швидко звикають до інших. Для сов таке теж характерно – цих нічних птахів досить легко приручити.

Стрілець – вітряний горобець

Горобець — птах, який не прив'язаний до однієї годівниці. Сьогодні він тут, завтра там. Також це досить галасливі птахи, особливо серед своїх побратимів. Такі якості близькі і Стрільцям — представники знаку іноді ведуть себе ексцентрично і можуть дратувати своєю нахабною вдачею. Вони намагаються приєднатися до будь-якої компанії, тому що самотужки не відчувають у собі впевненості. Але, треба віддати належне, Стрільці — чудові друзі. З ними і повеселитися можна, і в біді вони точно не покинуть. Ще вони безстрашні, як горобці. Можуть кинутися у бійку, навіть якщо суперник сильніший.

Козеріг – суворий грак

Гордий яструб або вітряний горобець: який ти птах по знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@lgtts)

Козерогам не по серцю балакучі «горобці» або беззахисні «люточки». Люди цього знаку — ґрунтовні, серйозні та цінують вірність. У цьому вони схожі на граків — птахів, які своїм виглядом нагадують важливих дипломатів. Ці пернаті обирають собі партнера якраз і на все життя. Козерога теж однолюбна, вони не розмінюються на дрібниці, роблячи вибір на користь сталості.

Водолій – цілеспрямована чайка

Чайка — непосидючий і безцеремонний птах. Якщо вона бачить мету, то летить до неї стрімголов, ігноруючи будь-які перешкоди. Також поводяться і Водолії. Інших може дратувати їх іноді хамська чи нетактовна поведінка, але представникам знака, як правило, все одно. Вони впевнені, що у боротьбі всі кошти хороші. Тому, якщо така поведінка наблизить їх до бажаного, значить, є сенс поводитися саме так. Не посоромляться вони і вирвати чужий видобуток.

Риби – примхливий соловей

Маленький і акуратний птах, ніби створений для ніжності та турботи. Солов'я хочеться гладити по голівці і насолоджуватися його чудовим співом. Рівно також і Риби здатні зачарувати оточуючих своєю щирістю та харизмою. Але не варто чекати, що Риби намагатимуться догодити. За їх зворушливістю нерідко ховається примхлива і шкідлива вдача, яку вони показують, коли впевнені, що співрозмовник ними цілком зачарований. Риби знають, що в такому разі вони можуть «наспівати» все, що завгодно, і їм багато зійде з рук.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua