ТОП-8 продуктів для виведення «поганого» холестерину

При їх регулярному вживанні ви істотно поліпшите стан серцево-судинної системи.

ТОП-8 продуктів для виведення «поганого» холестерину

Фото: pixabay.com

Гіркий шоколад. У какао-бобах багато флавоноїдів – антиоксидантів, відомих своєю здатністю пригнічувати дію вільних радикалів, які негативно впливають на здоров'я серця і судин. Крім того, цей продукт допомагає істотно поліпшити ліпідний склад крові. Віддавайте перевагу темному шоколаду з вмістом какао не нижче 70%. Вживати його можна хоч кожен день, але не більше пари часточок.

Полуниця. Ця ягода – джерело поліфенолів. Це особливі рослинні сполуки, що сприяють зміцненню серцево-судинної системи. Активні компоненти, що містяться в полуниці, підвищують вироблення «хорошого» холестерину, покращують стан стінок судин і серцевого м'яза.

Малина. Як і полуниця, малина неймовірно багата на поліфеноли, а також розчинною клітковиною. Остання відіграє важливу роль у підтримці здоров'я серця, судин, покращує травлення.

Авокадо. Цей Суперфуд, що містить цінні ненасичені жирні кислоти, володіє масою корисних властивостей. Одне з них – регулювання рівня «поганого» холестерину в організмі, очищення судин, зміцнення їх стінок і запобігання закупорки.

ТОП-8 продуктів для виведення «поганого» холестерину

Фото: pixabay.com

Кіноа. Продукт цінують за високий вміст рослинного білка і клітковини. Але не кожен знає, що киноа відрізняється унікальним мінеральним складом, завдяки якому поліпшується циркуляція крові, знижується вміст в організмі ЛПНЩ і знижується ризик закупорки судин.

Оливки, оливкова олія. Вміщені в них мононенасичені жирні кислоти необхідні для нормальної роботи внутрішніх органів і систем організму. Вони значно підвищують рівень «хорошого» холестерину в тілі і сприяють профілактиці серцево-судинних недуг.

Фісташки. Багато хто уникає вживання горіхів через їх високу калорійність. Але фісташки входять в трійку горіхів з найнижчою енергетичною цінністю, тому їх можна регулярно їсти без шкоди для фігури. До того ж в їх складі багато клітковини, антиоксидантів, вітамінів, що запобігають окислювальні процеси в клітинах організму і зміцнюють серце і судини.

Банани. Ці екзотичні фрукти активізує виведення з організму «поганого» холестерину, не дозволяючи йому потрапити в кровотік і закупорити артерії. Максимальну користь від бананів можна отримати, додаючи в ранкову вівсянку.

Раніше Zmorshki.in.ua називав 5 найшкідливіших сніданків.

Лисовец Наталия
zmorshki.in.ua