5 знаків зодіаку, з яких виходять люблячі чоловіки

Дізнайся, хто з твоїх наречених може стати справжнім принцом.

5 знаків зодіаку, з яких виходять люблячі чоловіки

Якщо хочеш бачити в чоловікові слухняного, вмілого, працьовитого і терплячого партнера, краще за Діву нікого не знайти. Можливо, чоловік цього знака трохи зануджений, але його постійність та жертовність не має меж. Він чудово піклуватиметься про дітей, а до твоїх бажань — ставитися чуйно, не знецінюючи. Навіть за своєї природної скупості чоловік-Діва не шкодуватиме грошей на сім'ю. Якщо його хвалити та цінувати, він ніколи не змінить і буде любити до трунної дошки.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Лев

5 знаків зодіаку, з яких виходять люблячі чоловіки Джерело: Unsplash (@brookecagle)

Чоловік-Лев у сім'ї бере на себе функції покровителя та захисника. Він забезпечує дружину всім найкращим. Впевнений стабільний лідер — ось як він позиціонуватиме себе перед коханою. Вийшовши заміж за Лева, можеш не сумніватися — він носитиме на руках і оберігатиме від життєвих негараздів. А ще, готуйся до щедрих подарунків, Лев любить все красиве, тому воліє купувати винятково дорогі речі.

3 Ваги

Такий чоловік не втратить ніжності та романтичності, навіть якщо проживе з дружиною багато років. Причина такої уважності в тому, що Терези відчувають настрій і розуміють жіночу натуру. Вони уникатимуть сварок, ніколи не вступлять у конфлікт першими і завжди шукатимуть компроміси. З дітьми представники знаку теж поводяться м'яко і розважливо, вміючи розважити та заспокоїти. Любительки подорожей та оригінальних видів відпочинку знайдуть у Терезах компаньйона, здатного створити справжню романтичну казку.

4 Телець

5 знаків зодіаку, з яких виходять люблячі чоловіки Джерело: Unsplash (@jonathanborba)

Стійка психіка Тельцов гарантує вірність і порядність. Однолюби за природою, вони витрачають усі свої душевні та фізичні сили на тих, ким дорожать, іноді приносячи себе в жертву власні інтереси. Такі чоловіки – пуритани за своєю натурою, вони вимогливі та часто релігійні.

5 Козеріг

Якщо Козеріг одружився, значить, він вибрав найкращу жінку, яка зустрілася на його шляху. З ним ніколи не буде нудно, адже він ніколи не перестане доводити своїй коханій, що він найчарівніший, найрозумніший і найчесніший чоловік на світі. Для сина такий батько буде прикладом патріархальної чоловічої поведінки, а для дочки – ідеалом майбутнього чоловіка.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua