Хочу колишнього: 4 знаки зодіаку, які постійно повертаються до минулих стосунків

Люди цих знаків не готові просто взяти і відмовитися від колишніх відносин.

Хочу колишнього: 4 знаки зодіаку, які постійно повертаються до минулих стосунків

  • Звичка. Особливо якщо відносини були тривалі.
  • Страх зближуватись з іншими. Навіть якщо є образа на колишнього, відчуття «ніхто, крім нього, мене не розуміє» може довго не відпускати.

З нашої статті ти дізнаєшся, представники яких знаків найчастіше наступають на ці граблі і що їх штовхає на ці два кроки назад.

1 Телець

Тільці – консерватори. У тому числі вони не люблять змін у стосунках. Представники знаку мріють створити сім'ю раз і назавжди, тому невдачі на любовному фронті часто переживають гостро — їм складно відпустити партнера, навіть якщо розрив стався через його зраду. Тільці до останнього відтягуватимуть складну розмову. Більше того, люди цього знака навіть за кілька місяців після розставання сподіватимуться, що колишній напише з вибаченнями та захоче все повернути. Тельці, якби таке, не мучитимуть очікуваннями — швидше, без роздумів заявлять: «Так, звичайно, давай спробуємо ще раз!». Загалом це ті самі люди, які дають другий, третій і навіть четвертий шанс. Все тому, що Тельцям комфортніше починати стосунки з уже знайомою людиною, ніж знову знайомитися з кимось і звикати до його звичок та закидонів.

2 Скорпіон

Хочу колишнього: 4 знаки зодіаку, які постійно повертаються до минулих стосунків Джерело: freepik.com

Скорпіони не люблять пов'язувати себе серйозними стосунками. Тому якщо вони зупиняють свій вибір на комусь, це точно серйозно. Значить, Скорпіони не на жарт прив'язалися до об'єкта своєї пристрасті і не відступлять від цього кохання не з власної ініціативи. Але навіть у випадках, коли Скорпіони йдуть самі, вони можуть продовжувати нагадувати про себе, бо їм не так просто зійтися з кимось.

Ще одна причина, чому представники знака повертаються до колишніх — це секс. Для Скорпіонів це важлива складова стосунків — якщо з екс-коханим інтимне життя було шикарним, вони знову і знову намагатимуться вийти на контакт. Можливо, їх не припинять навіть нові стосунки колишнього партнера.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua