Вранці, ввечері чи вдень: коли тобі краще займатися сексом за знаком зодіаку

Особисте життя безпосередньо залежить від настрою, а воно, своєю чергою, від часу доби. Хтось уранці бадьоріший, а ввечері пониклий, а хтось — навпаки. Виходячи з таких нюансів, склали цікавий гороскоп.

Вранці, ввечері чи вдень: коли тобі краще займатися сексом за знаком зодіаку

У цій статті ви дізнаєтеся:

Овен

Овни відомі своїм ентузіазмом та енергійністю, це люди, які просто не можуть дочекатися, коли відкриють очі та зустрінуть новий день. Навіщо спати, якщо можна прокинутися та діяти, навіщо просто лежати у ліжку, якщо можна зайнятися сексом? Овен має потужний сексуальний драйв і любить займатися сексом при кожному зручному випадку, тому вони часто сумно відомі своїми публічними «непорозуміннями».

Телець

Вранці, ввечері чи вдень: коли тобі краще займатися сексом за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@wevibe)

Для неймовірно лагідних Тельців ранковий секс здається найприроднішим. Все через заступництво Венери — представникам знака хочеться бути якомога ближчим до об'єкта свого кохання, починаючи з моменту пробудження. Це знак, для якого важливі фізичні дотики, тому ранкові обійми можуть починатися досить безневинно, але переростуть на щось більше.

Близнюки

Мінлива репутація Близнюків поширюється і сексуальний темперамент. Пік сексуальної активності протягом дня може змінюватися в залежності від багатьох факторів: порядку дня, переваг партнера, настрою і так далі. Їхній партнер повинен зрозуміти, що Близнюкам потрібна різноманітність у спальні, бо інакше їм стане нудно.

Рак

Цим знаком керує Місяць, тому не дивно, що вони не тільки обирають північний секс, але й загалом віддають перевагу нічному добу денному. Просто є щось у темряві та Місяці, що пробуджує їх авантюрне та лібідо. Деякі люди просто не в змозі займатися цим після 10-ї вечора, тому що у них стільки
справ з ранку (Козероги та Терези, наприклад), але Раки вважають, що коли справа доходить до сексу, то чим пізніше, тим краще.

Лев

Вранці, ввечері чи вдень: коли тобі краще займатися сексом за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@berlinboudoir)

Левам до душі воістину дивний секс. А оскільки ними керує сяюче і впевнене в собі Сонце, вони хочуть бути з партнером, який цілком і пристрасно їх любитиме. Ще Леви славляться своєю здатністю привертати увагу коханців на першу вимогу. Велика заслуга полягає в тому, що в ліжку вони поводяться як дикі тварини. Вони ніби полюють справжню пристрасть.

Діва

Діви — квітка, яку всі хочуть зірвати. Зовні представники знака можуть бути стоїчно спокійні і невибагливі, але насправді вони подають усілякі підсвідомі сигнали, які дозволяють потрібним людям зрозуміти, що Діва в настрої і хоче догляду. Люди цього знаку – класичний партнер, який прагне догодити. Тому час доби для сексуальної активності зазвичай задає партнер, а не вони.

Вранці, ввечері чи вдень: коли тобі краще займатися сексом за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@frame_media)

Немає в зодіаку більш рухомого бажання добре провести час знака, ніж Стрілець. Не означає, що представники знака безвідповідальні. Вони чесно працюють із дев'ятої до шостої, але коли настає вечір і вони йдуть — саме тоді починається їхній день. Стрільці не звикли нудьгувати — як поза ліжком, так і в ньому. Це знак, який любить досліджувати та експериментувати, тому жодне побачення з ними не буде схожим на інше. Для цього знаку ніч — найкращий час для солодкого кохання.

Козеріг

Як і в більшості випадків з цим знаком, керованим Сатурном, все зводиться до амбіцій та ефективності. Це може здатися не найсексуальнішою причиною для ранкового кохання, але Козероги досягають свого особистого максимуму та піку працездатності саме вранці. Щодня вони розглядають як ще одну можливість захопити світ та досягти своїх високих цілей.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua