Гороскоп Змії на 2023 рік Кролика для чоловіків та жінок

Гороскоп Змії на 2023 рік Кролика для чоловіків та жінок

Цього року треба забути про первісний сенс виразу «дивиться, як кролик на удава» – бо господарем становища буде пухнасте беззахисне звірятко. А як змії почуватимуться цього року, справді багато в чому залежатиме від того, наскільки їм вистачить проникливості та здатності оцінювати оточуючих людей. Гороскоп Змії на 2023 рік підказує, чого очікувати від найближчого майбутнього і як уберегтися від підводного каміння і течій, залишившись при цьому на плаву.

Загальні тенденції 2023 року

Змії, з одного боку, виявляться затребуваними як ніколи: всі потребуватимуть їхніх порад і допомоги, знаки уваги з їхнього боку оточуючі сприймуть як вищу благодать, похвала та слова вдячності стануть звичними. Але з іншого боку, чим ближче до кінця року, тим більше це втомлюватиме. У двох словах – Змії виявляться на роздоріжжі: марнославство вимагає якнайбільше уваги, а тонке чуття підказує, що все це непродуктивно, і не можна розслаблятися, якщо хочеш чогось досягти в цьому житті.

Гороскоп Змії на 2023 рік Кролика для чоловіків та жінок

Любовний гороскоп

У коханні все буде так само, як і в інших сферах життя. Любов Змії віддасть перевагу дружбі та довірчим стосункам. Якщо хочете краще дізнатися про свого давнього партнера, який пропонує пов’язати з ним (або з нею) своє життя – гороскоп радить цього року можна піти на експеримент і пожити разом. Можливо, цей крок стане вирішальним, оскільки від вашої уваги тепер не вислизне жодна дрібниця, і стане зрозуміло, чи стоїть гра свічок.

Без кохання, звичайно, нудно, тому влітку можливі легкі романтичні стосунки – які, втім, далеко не зайдуть. Але позитивні емоції та приємні спогади залишаться надовго, навіть коли все закінчиться.

Гороскоп Змії на 2023 рік Кролика для чоловіків та жінок

Гороскоп здоров’я

Можливий авітаміноз та проблеми зі шкірою можуть виникнути навесні та восени, тому особливу увагу потрібно приділити харчуванню. Найгірше позначиться на зовнішності дієти: великий ризик втратити не лише зайві кілограми, а й необхідні вітаміни. Якщо така велика розлад з приводу того, що стали малі джинси – просто постарайтеся менше їсти і більше рухатися. Або купіть нові. Заодно буде привід для радості, а позитивні емоції – найкращі ліки.

Гороскоп стверджує, що цього року найкраще лікуватимуть стіни рідного дому та теплоту та увагу рідних. Навчіться абстрагуватися від виробничих проблем, як тільки переступаєте поріг, інакше можливий занепад душевних сил та нервова перенапруга.

Гороскоп Змії на 2023 рік Кролика для чоловіків та жінок

Гроші та кар’єра на рік Кролика

Гороскоп Змії на 2023 рік передбачає: будь-які великі витрати небажані та абсолютно непродуктивні. Виняток – подарунки рідним та друзям. Крім того, це буде не тільки матеріальна цінність: людина, яка отримала щось разом із листівкою або сказаними словами, зрозуміє, що вона означає у вашому житті. Це буде якась хвилина одкровення, яка трапляється не так часто у холоднокровних і замкнутих представників цього року, і тим дорожче її оцінять.

Хоча матеріальний стан справ не є особливо задовільним для Змій цього року, змінювати роботу не варто – у всіх сенсах слова. Та й вигідних пропозицій не надійде.

Тому треба триматися за те, що є, тим більше, що справа не в роботі, а стосовно неї. Якщо втомилися – краще взяти відпустку чи відгул, щоб відпочити від проблем та переключитися на щось інше – наприклад, на свою родину.

Гороскоп Змії на 2023 рік Кролика для чоловіків та жінок

Не сподівайтесь на випадковий дохід: все, що отримаєте цього року, буде зароблено чесною працею на своєму робочому місці. Гороскоп змушений визнати: ні спадщини, ні виграшу, ні знайденого гаманця не діждетеся. Але насправді саме цього року ви раптом з подивом зрозумієте, що вам не так багато потрібно для щастя, і взагалі – воно, щастя, не в грошах!

Прогноз по місяцях

Назва місяця Прогноз астролога щодо місяця 2023 року
Січень Втома і занепад життєвих сил на початку року можна буде подолати, якщо змусити себе поводити правильний спосіб життя і шукати у всьому позитивні емоції. Хороший добрий фільм, наївна книга зі щасливим кінцем, смачне хрумке яблуко або гарячий чай із домашнім пирогом – все це поверне смак до життя. Не сумуйте, зима все одно колись закінчиться!
Лютий Якщо хочете відправитися в зимову подорож – гороскоп підтверджує: саме час здійснити своє бажання. Не обов’язково вибрати модний гірськолижний курорт: поїздка до місць свого дитинства або до родичів, які живуть у провінційному містечку чи селі, буде саме тим, що вам зараз потрібно. Спокійний відпочинок, можливість продумати рік минулий і скласти план на цей.
Березень Початок весни може стати початком стосунків, але наскільки вони серйозні – покаже час. Не поспішайте події, постарайтеся втриматися у звичному рутинному руслі. Зараз протипоказані струси, шалені вибухи емоцій та інші надмірності. Вам варто економніше витрачати тепло на тих, з ким мало знайомі: придивіться до цієї людини.
Квітень На роботі можливий аврал, але ви з легкістю впораєтеся з навантаженням, що збільшилося – і вийдете переможцем! За що отримаєте винагороду. Час сприятливий для суспільної активності, спілкування, відвідування різних заходів. Напевно, виявиться багато місць, де захочеться побувати, і справ, у яких варто взяти участь.
Травень Похвально, якщо вже зараз починаєте готуватися до літнього сезону, але якщо ви намагаєтеся повернути торішні кондиції та поміститися у улюблений одяг – гороскоп радить піти до спортзалу та щодня робити фіззарядку. Дуже корисно поплавати у басейні. Дієти в цей час будуть, швидше за все, марні, а деякі шкідливі для здоров’я. Просто перейдіть на овочі та фрукти.
Червень Середина року вам період, коли потрібно подивитися вглиб себе. Гороскоп радить розпочати літо неквапливо, з філософськими роздумами. Увага до себе обов’язково включає турботу про здоров’я. Потрібно бути уважними під час занять спортом, відпочинку на природі та подорожей, щоб уникнути травм та хвороб.
Липня Виберіть, нарешті, що вам більше подобається – бути весь час у гущі подій або отримати можливість усамітнюватися, коли вам цього хочеться. Саме час частіше відключати телефон, а вихідні використовуватиме для того, щоб прийти в гості до батьків, сходити в кіно з дітьми, здійснити вилазку на природу з компанією старих друзів. Це найкращий спосіб отримувати дозовану увагу від близьких.
Серпень Невелика депресія пояснюється передчуттям осені: Змії, як ніхто інший, відчувають наближення холодів і намагаються радіти кожному теплому дню. Більше давайте на вулиці, гуляйте пішки, поїдьте на море. Однак будьте на відпочинку обережнішими, особливо не варто перестаратися із засмагою. Пам’ятайте: ультрафіолет для шкіри може бути дуже шкідливим.
Вересень Восени ви увійдете в прекрасних кондиціях, відпочивши, набравшись сил і заспокоївшись. Ось тепер вас ніхто і ніщо не виб’є з сідла – тож будьте готові до звершень та подвигів. Втім, якщо нічого епохального не станеться, зверніть увагу на домашні проблеми. Рішення деяких із них можна сміливо прирівняти до подвигу.
Жовтень Хочеться лежати під теплою ковдрою, байдикувати і відливати від роботи? Тиждень відгулу не зашкодить, а навпаки, піде на користь. Якщо мучать важкі думки, відволіктися від них, а заразом знайти шляхи подолання труднощів допоможе дрібна ручна робота. Будь-які рукоділля, хобі всіх видів стануть чудовою працетерапією.
Листопад Сімейні Змії можуть наприкінці осені пережити неприємні моменти, причому провокувати їх можуть найдосконаліші дрібниці: невинне сказане слово викликає гнівну реакцію, погляд на іншу людину – ревнощі. Винне загострене сприйняття та підсвідоме відчуття неправильного перебігу подій. Не треба замикатися в собі – поговоріть та з’ясуйте, що не так.
грудень Таке відчуття, що ви весь рік тільки й жили для того, щоб із самого початку зими поринути у нестримне радісне очікування Нового року. У всіх робота, якісь проблеми – а тут уже передчуття ялинки, мандаринів та чогось хвилюючого та невідомого. Гороскоп радить направити каскад емоцій у продуктивне русло, інакше витання у хмарах стане причиною помилок.

Порада астрологів жінкам

Змії часто самі не помічають, що можуть поранити будь-кого своїми словами. У відносинах з протилежною статтю це може зіграти злий жарт: кинута мимольотом фраза стане причиною болючого для обох розриву, в якому буде винна слабка стать, а серед оточуючих така дама славиться безсердечною злюкою, не здатною на теплі почуття. Щоб цього не сталося – треба максимально стримувати себе в будь-якій ситуації. Найкраще використати дві істини: сім разів відміряй, один відріж, а ще мовчання – золото.

Гороскоп Змії на 2023 рік Кролика для чоловіків та жінок

З цієї ж причини не варто обговорювати людину за спиною, хоча жінкам від цього складно втриматися. Особливо це стосується колег та начальство. Змії-жінки і так стоять дещо відокремлено в будь-якому колективі через те, що дещо зарозумілі, а у відносинах з іншими виявляють скоріше поблажливість, ніж доброзичливість.

Гороскоп Змії на 2023 рік радить жінкам більше мовчати, спостерігати, придивлятися – і все буде гаразд у будь-якому відношенні.

Астрологічний прогноз для чоловіків

Цього року Змій точно не спокусник, він воліє скоріше копатися в собі, ніж придивлятися до жінок, хоча вони надаватимуть недвозначні знаки уваги. Будьте обережні: дуже можливо, що це спроби скористатися вами, особливо на роботі. А ви завжди даєте цінні поради та надаєте допомогу – причому безкорисливо. Не будьте чудовими: хоча цього року загалом кар’єра буде рівною, але світ не без «добрих» людей, які можуть скористатися з корисливою метою плодами ваших праць. Бійтеся плагіату, крадіжки винаходів.

Гороскоп Змії на 2023 рік Кролика для чоловіків та жінок

Головне цього року – терпіння, стриманість та самокритичність.

Стабільний стан справ зараз багато в чому визначить вашу подальшу долю. Але стрімке підвищення кар’єрними сходами буде трохи пізніше. Потрібно розглядати рік Кролика як трамплін для майбутнього стрибка.

Якщо ви побачите, як хтось помиляється – не поспішайте судити і тим більше лихословити. Більшість помилок можна виправити, і у ваших силах допомогти оточуючим, причому м’яко і ненав’язливо. Втім, люди самі постійно проситимуть допомоги та порад, треба морально бути до цього готовим.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua