Кармічні відносини: що це таке, навіщо потрібні та які види бувають

Розповідаємо як зрозуміти, що твої стосунки кармічні, чому вони ніколи не бувають спокійними і для чого це потрібно.

Кармічні відносини: що це таке, навіщо потрібні та які види бувають

Що таке кармічні відносини

Кармічними називають стосунки, які потрібні для духовного зростання обох сторін. З цієї причини вони ніколи не бувають безхмарними та легкими. Навпаки, у таких відносинах партнерів чекають справжні «емоційні гойдалки». Якщо твій роман із самого початку нагадує драму з короткими перепочинками, не сумнівайся, що партнер, через який мешкаєш усі ці надриви, прийшов у твоє життя з метою чогось навчити.

Кармічні відносини – це свого роду добре зрежисована драма, де на головних героїв чекає ціла гама
емоцій: від ніжностей до скандалів Причому зазвичай переважає останнє. У таких відносинах розпал пристрастей відбувається до тих пір, поки обидва не навчаться розпізнавати психологічні тригери один одного. Але навіть тоді
розраховувати на тривале затишшя не варто.

Кармічні відносини: що це таке, навіщо потрібні та які види бувають Джерело: freepik.com

Кармічні відносини приходять у життя невипадково. Відповідно до філософії буддійських ченців, вони з'являються, коли в людини накопичується багато невирішених проблем. Тоді Всесвіт стикає віч-на-віч двох половинок, які в інших світах вже були разом. Тому зв'язок між такими людьми налагоджується миттєво. Таке ще називають «спалахує іскра».

Як правило, кармічні відносини ніколи не стають незмінними. Вони йдуть, коли партнери «дозрівають» до певних рішень чи дій. Як тільки людина досягає балансу Всесвіту, вона ніби очищається — кармічний обов'язок у цей момент списується. Аналогічна ситуація відбувається з його партнером.

Як визначити, що твій партнер кармічний

Розпізнати партнера, надісланого у твоє життя з певною метою, нескладно. Орієнтуйся на ознаки, наведені нижче:

  • з найпершої зустрічі тебе не залишає відчуття, що ти знаєш цю людину все своє життя;
  • твої стосунки відрізняються підвищеною емоційністю – скандалами, сварками, розставаннями з наступним примиренням;
  • часто відчуваєш, що розчарована вчинками чи словами свого партнера;
  • швидко потрапляєш у співзалежність від партнера, стаєш одержима ним;
  • стосунки оголюють твої гірші сторони та розкривають приховані травми.

Загалом такі відносини можна назвати токсичними.

Види кармічних відносин

Кармічні відносини бувають двох видів: цілющі та руйнівні. У першому випадку можливий позитивний сценарій, у другому завжди негативний.

Лікуючі

Такий вид стосунків приносить відчуття спорідненості душ. Незважаючи на часті сварки та недомовки, партнери в такому союзі тягнуться один до одного і вміють прощати. Пройшовши всі випробування, вони можуть залишитися разом і зробити свою пару справді міцною — проблеми та сварки лише загартовують.

Руйнівні

Вони завдають партнерам надто багато болю, страждань та сліз. Перша чарівність один одному проходить дуже швидко, змінюючись сильним розчаруванням. Така ситуація продовжуватиметься стільки, скільки існує пара. Вийшовши з руйнівних відносин, партнери відчувають полегшення.

Якщо ти відчуваєш подібні емоції у відносинах, знай, що це відбувається невипадково. Кармічні відносини покликані навчити, наставити і допомогти пройти якийсь етап, після якого ситуація у твоєму особистому житті неодмінно зміниться на краще. Коли такі стосунки закінчуються, люди виходять із них іншими особами — краще дізнаються, що хочуть бачити в коханій людині, а яку поведінку на свою адресу більше ніколи не допустять.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua