Прогноз-2023 по аркану Таро та місяцю народження: дізнайся, що тобі готує рік під керуванням числа 7

Розповідаємо, як за допомогою Таро та нумерології зрозуміти, що на тебе приблизно чекає на рік Кролика.

Прогноз-2023 щодо аркана Таро та місяця народження: дізнайся, що тобі готує рік під управлінням числа 7

Карти (аркани) Таро – це символічна система, яка допомагає людині поєднатися зі світом несвідомого. Кожен аркан пов'язані з певним числом та її значенням, а вплив чисел життя людини вивчає нумерологія.

Взаємозв'язок Таро та нумерології дозволяє:

  • описати структуру особистості людини,
  • виявити приховані смисли подій,
  • проаналізувати варіанти розвитку майбутнього

Таро нумеролог Катерина Мелентьєва докладніше розповіла про метод і зробила відповідний прогноз на 2023 рік.

Як аркан Таро і дата народження працюють разом

Кожен із 22 старших арканів відображає певний архетип — набір особливих рис характеру та моделей поведінки. Архетипи, які виходять при заміні числа дати народження старшими арканами Таро, дозволяють побудувати психологічний портрет особистості.

Щороку має свій аркан Таро (архетип). Він показує, що несе наступний рік — які події відбуватимуться з нами цього року.

Аркан 2023: як він пов'язаний з картою 2022-го і що принесе

Прогноз-2023 щодо аркана Таро та місяця народження: дізнайся, що тобі готує рік під управлінням числа 7 Джерело: onepicturesworthathousandwords.blogspot.com

Загальна сума 2023=2+0+2+3=7. Результат відповідає старшому аркану “Колісниця” (VII).

Карта «Колесниця» – символ руху та прогресу, які допомагають зростати, розвиватися та трансформуватися на багатьох рівнях. З нею в життя приходять нові можливості, погляди та перспективи. Можливо, деяким із нас доведеться змінити місце проживання, відвідати нові місця. Це буде рік високої напруги.

Люди, які хочуть залишити все як є, не хочуть розвиватися, змінюватися, рухатися вперед і відмовляться від змін, потраплять у незручне становище у 2023 році.

Прогноз-2023 щодо аркана Таро та місяця народження: дізнайся, що тобі готує рік під управлінням числа 7 Джерело: Unsplash (@vivalunastudios)

Поточний 2022 рік відбувається під впливом аркана «Закохані» (VI). Він не лише про кохання, партнерство, а й про вміння робити вибір. Життя цього року перед багатьма з нас ставить завдання та проблеми, для вирішення яких доводиться від чогось відмовлятися, долати сумніви, приходячи до розуміння того, що для нас справді цінне та значуще, а чим ми готові знехтувати чи пожертвувати.

Якщо ми навчимося робити цей вибір і нести за нього відповідальність, то наступний 2023 буде сприятливим для будь-яких нових починань. Інакше на шляху до хибних цілей «Колесницю» може занести та перевернути.

Також сьомий аркан сповнений можливостей для успіху, але наскільки ми здатні отримати все це.
залежить від того, як уміло ми керуємо нашою «Колесницею». З погляду прогнозування аркан як би каже: «У тебе все вийде, тільки якщо впораєшся зі своїми почуттями та розумом». На карті метафорою почуттям і розуму є сфінкси, які намагаються потягнути колісницю в різні боки.

Прогноз-2023 щодо аркана Таро та місяця народження: дізнайся, що тобі готує рік під управлінням числа 7 Джерело: Unsplash (@seanstratton)

Особистий шлях буде успішним, коли вдасться досягти внутрішньої гармонії – створити баланс як на піраміді з каменів з фото. Якщо не вдасться врівноважити сили, вийде як у байці «Лебідь, рак і щука» — кожен сфінкс тягтиме у свій бік.

У 2022 році у світі багато що зміниться, відбудеться чимало перетворень. Тому з переходом на рік-колісницю з'явиться як потужний позитивний, так і негативний настрій. Наприклад, серед негативних емоцій тяжітимуть страх і тривожність від невизначеності. І це типові супутні емоції для «Колесниці», адже сьомий аркан — це завжди період поворотних подій, за якими ховаються далекосяжні наслідки.

У міфології цьому аркан відповідає бог війни Арес (Марс). Він любив бій заради бою і завжди допомагав тому, хто намагався порушити світ. Але, за міфологією, Арес не був непереможним — він часто програвав Афіні (архетип аркана «Справедливість» VIII), богині, яка втілювала мудрість, організованість, грамотні стратегічні дії та холодний розум. Тому при позитивному розвитку подій у суспільстві можуть виникнути тенденції до мирних домовленостей, пропагування адекватних понять та емоційної помірності.

Прогноз на 2023 рік за портретом особи на основі старших арканів Таро

Прогноз-2023 щодо аркана Таро та місяця народження: дізнайся, що тобі готує рік під управлінням числа 7 Джерело: Unsplash (@soulfulstock)

Вплив Аркана “Колесниця” на кожного з нас залежить від того, як карта взаємодіє з арканами дати народження. Саме цей перетин і створює можливі особисті сценарії — дозволяє дізнатися, що станеться саме в нашому житті наступного року.

Наприклад, місяць народження покаже уроки року — те, що потрібно пройти особисто, на чому зосередитись наступного року. Життєві уроки — це обставини, які змушуватимуть ухвалювати нові рішення, відмовлятися від застарілих програм та стереотипів. Якщо їх не пройти та не засвоїти, позитивного розвитку не буде.

Щоб розрахувати особистий урок року, потрібно скласти аркан року та місяць свого народження. Зробимо це на прикладі місяця січня. У цьому випадку до аркана 2023 року, тобто сімки, треба додати 1 (порядковий номер місяця народження). Вийде: 1+7=8. Результат відповідає аркану “Справедливість” (VIII).

Розшифровку до свого місяця читай нижче.

Уроки року 2023 року за місяцем твого народження

Прогноз-2023 щодо аркана Таро та місяця народження: дізнайся, що тобі готує рік під управлінням числа 7 Джерело: freepik.com

Січень – “Справедливість” (VIII)

Урок дотримання порядку, контрактів, правил, знання законів, порядку оформлення професійної діяльності та документів. Важлива чесність, відповідальність за свої слова та вчинки, уміння йти на компроміси. В іншому випадку настає розлад між розумом і почуттями, людина втрачає свій шлях, іноді порушує закон.

Лютий – «Самітник» (IX)

Урок з накопичення нових знань і досвіду, внутрішніх пошуків, в результаті яких людина стає зрілішою і мудрішою, знаходить своє місце в житті. Час самоаналізу та усамітнення. Корисно буде позбутися непотрібних речей, припинити безглузді стосунки. Рекомендація – не брати на себе зайвих обов'язків та опіки, не економити не собі.

Березень – “Колесо Фортуни” (X)

Прогноз-2023 щодо аркана Таро та місяця народження: дізнайся, що тобі готує рік під управлінням числа 7 Джерело: freepik.com

Урок матеріальних потреб, матеріального світу. На першому місці будуть прагнення вийти на рівень вище за фінансами, а також збереження балансу між духовним і матеріальним. Наступний рік стане поворотним пунктом у житті – багато ситуації зміняться. Причому не лише погані, а й ті, яким людина задоволена. Щоб уникнути розчарувань, не можна прив'язуватись до успіхів. Потрібно привчати себе правильно реагувати на поразки, щоб потім не страждати.

Квітень – “Сила” (XI)

Урок перевірки на міцність у всіх сенсах. Завдання гармонійний розвиток особистості, фокус уваги на профілактику здоров'я. З урахуванням цих вимог виявляться воля та характер, багато планів здійсняться, з'являться нові ідеї та сили на їх реалізацію. При порушенні балансу кар'єра та особисте життя розвалюватимуться. Народжений у квітні почуватиметься безвільним і байдужим, тому що його енергія іде на внутрішні суперечності.

Травень – «Повішений» (XII)

Урок пошуку нестандартних рішень. Завдання – усвідомити, коли і чим слід жертвувати. При цьому розумна жертва додасть сил, а даремна заведе в глухий кут. Розібравшись, що до чого, з'явиться можливість вийти більш високий рівень розвитку. Також цього року травневим людям доведеться уповільнити хід та навчитися вичікувати. Будь-який процес вимагатиме витримки, дотримання терміну, дотримання певного циклу. Тим, хто ще не займався духовними практиками, слід спробувати розпочати.

Червень – “Смерть” (XIII)

Прогноз-2023 щодо аркана Таро та місяця народження: дізнайся, що тобі готує рік під управлінням числа 7 Джерело: freepik.com

Урок ухвалення різких змін у всіх сферах життя. Події цього року вимагатимуть переоцінки цінностей, позбавлення від хибних установок та стереотипів. Прийде навчитися не прив'язуватися. Можливі розставання з ідеями, справами, людьми, речами та просторами. Щось пройде чи закінчиться, щось втратить колишній зміст чи форму. Народженим у червні доведеться попрощатися із цим, щоб дати місце новому.

Липень – «Рівновага» (XIV)

Урок прийняття компромісних рішень, емоційної рівноваги, набуття гармонії із собою та зовнішнім світом. Доведеться розвивати вміння комфортно почуватися в умовах усіляких обмежень. Спроби порушити повільний перебіг подій призведуть до хаосу та конфліктів. Важливо подбати про своє здоров'я, комфорт, не поспішати діяти помірно, витримувати паузи.

Серпень – “Диявол” (XV)

Урок прийняття своїх потреб, у тому числі задоволення. Рік спокус та боротьби за владу, бажання великих грошей та перетягування ресурсів. Також можливий інший сценарій — життя у жорстких обмеженнях, якщо не дозволити собі жити залюбки. 2023-й може стати часом випробувань та провокацій. Головна спокуса буде на перевірку почуття міри. У цей період з'являться різні творчі проекти, а з ними у життя серпневих іменинників прийдуть креативні знайомі.

Вересень – «Вежа» (XVI)

Урок ухвалення необхідності руйнування старого. Буде шанс різко змінити своє життя. Можливо, вдасться активувати процес зачистки та звільнення – важливо доводити процеси до логічного завершення. Події розвиватимуться стрімко, це вимагатиме мобільності та відмови від очікувань. Відноситися до цих змін важливо не як до безглуздого удару долі, а як до необхідної зміни курсу навчитися визнавати свої помилки, аналізувати їх і робити висновки.

Жовтень – “Зірка” (XVII)

Прогноз-2023 щодо аркана Таро та місяця народження: дізнайся, що тобі готує рік під управлінням числа 7 Джерело: freepik.com

Урок прояву, прийняття власного дару. Перед тобою розкриються великі перспективи, тому головним завданням стануть цілеспрямованість та сконцентрованість. Тільки так вдасться спіймати свою зірку. Також у цей період захочеться гармонії та естетики, прагнутимеш оточити себе прекрасним. Щоб реалізуватися, рекомендуємо зайнятися творчою діяльністю — виявити свої таланти, а можливо, і пред'явити їх широкому загалу. Якщо марно витрачати час, фортуна відвернеться від тебе, залишаться лише прикрість та розчарування.

Листопад – «Місяць» (XVIII)

Урок психологічну витримку душі за своєї трансформації. Протягом року вірним рішенням слухатиме інтуїцію, спрямовуватиме питання своїй підсвідомості. Велика спокуса застрягти у неопрацьованих травмах, в ілюзіях, фантазіях, у самообмані та хворих прив'язках до людей та місць. Якщо ти знайдеш у собі сили чинити опір мінливості долі, то результати перевершать всі твої очікування. Чим більше ти боїшся, тим наполегливіше дієш.

Грудень – “Сонце” (XIX)

Урок саморозкриття, пізнання своєї цінності та готовності до публічності. Необхідно впевнено розпочати, у чому вже назріла потреба. Тобі відкриються можливості для реалізації намірів та досягнення цілей, головне — думати про себе та бути трохи егоїстом. При цьому важливо наповнити життя внутрішнім змістом — залишитися відкритим для людей, великодушним та поблажливим, дотримуватись принципу «золотої середини» та зберігати цей стан, щоб не перегоріти.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua