5 знаків зодіаку, які найчастіше страждають від безсоння

Розповідаємо, чому «заплющити очі та заснути» — це не про представників знаків із нашого списку. І що їм робити, щоб поставити крапку в нічних чуваннях.

5 знаків зодіаку, які найчастіше страждають від безсоння

Обмеження думки чи дії — це для Близнюків. Тому, якщо людям цього знака почнуть нав'язувати конкретний графік дня, вони з принципу не захочуть його дотримуватись. Вони мають самі прийти до цієї думки. Проте, коли це станеться, невідомо, адже якщо Близнюкам щось цікаво, вони займатимуться цим у будь-який час доби.

Близнюки часто стають «вимушеними» опівночі, що засинають тільки під ранок — майже перед дзвінком будильника. Крім того, обмірковування отриманої інформації також забирає у цього знака багато часу. Тому якщо представники знака самі вже втомилися від безсонних ночей, їм терміново потрібно зайнятися самодисципліною.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Овен

5 знаків зодіаку, які найчастіше страждають від безсоння Джерело: freepik.com

Енергійність та надзарядженість Овна з бажанням діяти приносить йому не лише успіхи у спорті та бізнесі, а й негативні аспекти, наприклад, у вигляді неможливості швидко заснути. Представники знака здатні по колу ганяти ту саму думку годинами, постійно повертатися з боку на бік у пошуках відповідної розслаблюючої пози, часто прокидатися або довго прибувати в стані напівсну.

При цьому їхні думки необов'язково мають бути негативними. Це може бути щось, що змушує серце завмирати у передчутті. Такою мірою, що сну в жодному оці. Щоб вирішити проблему з безсонням, Овнам потрібно позбутися звички гортати ночами соцмережі та навчитися дистанціюватися від нав'язливих думок. Допомогти з цим можуть розслаблюючі техніки – дихальна або прогресивна м'язова релаксація.

3 Рак

Цим вічним мрійникам немає спокою навіть у темний час доби. Точніше, особливо у цей час. Адже коли всі денні обов'язки залишилися позаду, Раки поринають у мрії та переживання. Тут звичка представників знака автоматично пірнати у власні емоції, складати дивовижні за своєю красою історії, про які ніхто й ніколи не дізнається, може зіграти з ними злий жарт. Промріявши всю ніч, вони розуміють, що спати залишилося всього нічого. Уникнути такої прикрої ситуації допоможе «нічний ліміт». В окремій статті ми розповідали про 9 способів, які допоможуть заснути за хвилину.

4 Діва

5 знаків зодіаку, які найчастіше страждають від безсоння Джерело: freepik.com

Напружена розумова та фізична робота – те, що асоціюється з Дівами. Люди цього знака завжди зайняті справою або, як мінімум, обмірковують плани на майбутнє. Весь їх час займають або посадові обов'язки, або піклування про сім'ю, що з етичного погляду похвально, але для здоров'я контрпродуктивно. Якщо постійна самодисципліна – це те, чого Діви не хочуть позбавлятися, потрібно зайти з іншого боку. Наприклад, спробувати використати її у своїх інтересах. Як варіант, Діви можуть внести до свого плану новий обов'язковий пункт — щоденні техніки релаксації розуму та тіла перед сном.

5 Скорпіон

5 знаків зодіаку, які найчастіше страждають від безсоння Джерело: freepik.com

Важко повірити, що могутній і непохитний Скорпіон може спати ночами від внутрішніх мук. Однак це найчастіше явище для представників знака. Звичка до нескінченного самоаналізу часто доводить їх до безсоння або, навпаки, необґрунтованої сонливості — коли хочеться спати будь-коли тільки не вночі. Рано чи пізно Скорпіонам доводиться усвідомити, що ця звичка потребує перебудови. Як це зробити? Важелі порятунку такі самі, як у попередніх знаків нашого списку. Плюс можна додати аромотерапію за півгодини-годину до сну. Все досить передбачувано, проте дієво.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua