Жіночі практики: 10 технік, які точно наповнять енергією

Нескладні завдання, які допоможуть переглянути ставлення до себе на краще.

Жіночі практики: 10 технік, які точно наповнять енергією

Жінка, яка впевнена у собі, притягує — із нею хочеться спілкуватися, її приємно слухати. Усі її дії наповнені спокоєм, який передається коханим людям. Тому в сім'ї та стосунках у таких жінок панує взаєморозуміння, і все складається ніби само собою. При цьому така правильна впевненість у собі не пов'язана із самовпевненістю. Вона не поверхова, а глибинна, тож підірвати її неможливо.

З нашої статті ти дізнаєшся про ознаки нестачі м'якої, але сильної енергії та про 10 технік жіночих практик для привабливості.

5 ознак нестачі жіночої енергії

 1. Емоції беруть гору над тобою. Ти не помічаєш, як гарний настрій різко змінюється на негативний, і все довкола починає дратувати.
 2. Зникає бажання доглядати себе. Тобі не хочеться балувати себе, одягатися з приводу і без, пропадає мотивація у щоденному догляді за шкірою.
 3. З'являються проблеми у сім'ї. Ви з партнером перестаєте чути один одного, ти враховуєш виключно свої бажання. Часто відчуваєш, що тонеш у побутовій рутині, бо ніхто не допомагає тобі.
 4. Фокус із внутрішнього «я» переходить на інших людей. Більше думаєш не про себе, а оточуючих. Турбуєшся за їхнє життя, переживаєш, що про тебе скажуть, порівнюєш себе з іншими і заздриш. Наслідки такої поведінки – проблеми зі здоров'ям, психічні розлади, втрата себе.
 5. Перспективи життя стають розпливчастими. Плани на майбутнє за браку жіночої енергії стають невизначеними. У тому числі ти чіпляєшся за нелюбиму роботу, сподіваючись, що вона все-таки принесе щастя та інтерес.

Як поводиться жінка, у якої все гаразд з енергією

Жіночі практики: 10 технік, які точно наповнять енергією Джерело: freepik.com

 • Емоційно стабільна. Знає, як знайти вихід із скрутної ситуації. Побутова проблема не розлючує, навпаки, пошук рішення захоплює і стає джерелом нового життєвого досвіду.
 • Доглядає себе заради себе. Стимул виглядати гарною виходить із власних бажань, а не з очікувань інших.
 • Не мучить себе обмеженнями. Така жінка знає, що суворі дієти завжди закінчуються зривами, тому спочатку не нервує з цього приводу. Вона вміє дотримуватися балансу, у тому числі, коли йдеться про шоколад, торти та інші смаколики.
 • У сім'ї процвітає гармонія. Жінка з багатою енергією вміє знаходити підхід до своїх близьких. Її рідні та друзі – це дружна команда, де кожен готовий прийти на допомогу. Вона й сама вміє чути інших, підтримувати порадою та ділом.
 • Цінує свою унікальність. Ніколи не принижує себе, порівнюючи з іншими, тому що знає, що кожна людина унікальна і по-своєму прекрасна. Відсутність бажання щось доводити всім навколо та заздрощів наділяє її спокоєм, який захоплює та надихає.
 • Знає чого хоче. Знає, яким має бути кінцевий результат. Тому її неможливо збити зі шляху. Непередбачені обставини та чужі підступи безсилі — вона не надає їм серйозного значення, бо фокусується на тому, що приносить їй щастя та натхнення.

10 практик, що розкривають жіночу енергію

Жіночі практики: 10 технік, які точно наповнять енергією Джерело: freepik.com

Усі практики поділяються на чотири групи (залежно від рівня, на який вони спрямовані):

 1. Фізичну.
 2. Психологічну.
 3. Особистісну.
 4. Духовну.

Базові рекомендації, які стануть у нагоді при опрацюванні всіх практик, – неспішний початок і регулярність. Підходити до технік треба без фанатизму — починати з 10-15 хвилин, а потім поступово збільшувати час. Відчуття від практик краще записувати в щоденник – так буде простіше відстежувати прогрес, витримувати темп занять і зрозуміти, яка техніка ефективніша (якщо пробуєш відразу кілька).

Фізичні

1. Заняття спортом

Під час занять фізичними вправами виділяється гормон серотонін, який називають «гормоном щастя». Тому давай своєму тілу більше руху. Ранкова пробіжка, скакалка, басейн, просто нескладна зарядка – все це допоможе розігнати енергію по тілу та виплеснути негативні емоції.

2. Харчування

Жіночі практики: 10 технік, які точно наповнять енергією Джерело: freepik.com

Їжа впливає самопочуття. Це — відомий факт. Тому покращити своє енергетичне тло можна, змінивши ставлення до раціону. Це не означає, що треба одним днем відмовитися від усього жирного, гострого та солодкого. Зменшуй кількість шкідливої їжі поступово. Наприклад, виділили для себе день у тижні, коли ти можеш з'їсти улюблену тістечку чи іншу некорисну страву. За такого підходу ймовірність зриву буде мінімальною, бо по суті жодних заборон немає.

3. Прогулянки на свіжому повітрі

Активний відпочинок чи спокійні прогулянки на природі допоможуть злитися з навколишнім світом. Спів птахів, дзюрчання струмка, шелест листя та спокій, який випромінюють дерева та водойми, допоможуть зарядитися первозданною енергією. Під час променаду звертай увагу на власні емоції, фіксуй думки, що виникають.

Психологічні

1. Практика «Жіноче коло»

Під час практики «Жіноче коло» жінки опрацьовують свої внутрішні затискачі. Цей колективний захід, де учасниці сідають у коло, діляться переживаннями, спілкуються на особисті теми. Також на зустрічах жінки взаємодіють із наставниками, які відповідають на їхні запити, займаються йогою, співають пісні, отримують установку-настрій на майбутнє, розслабляються та танцюють «екстатик-денс» — інтуїтивні рухи під музику.

Тобто «Жіноче коло» покращує стан відразу на кількох рівнях, але глибинне опрацювання все ж таки йде на психологічному.

2. Компліменти

Слова, якими ти характеризуєш себе та говориш іншим, відбиваються на самооцінці та впливають на сприйняття тебе як особистості. Тому не говори про себе погано, не лай себе, навіть якщо нікого поруч немає. Суть цієї практики – навчитися хвалити себе та помічати позитивні якості в інших. Відточувати це вміння потрібно перед дзеркалом — щоб сформувати правильну реакцію на свої слова та подивитися, як виглядаєш, коли кажеш добре інше.

Особистісні

1. Постановка мети

Довгострокове планування може збентежити. Щоб зробити ривок у цьому напрямку, почни з малого. Напиши, що хочеш зробити у наступні два дні, а потім збільшуй термін. При цьому ключовий фактор – ставити реальні цілі. Особливо у перші дні. Наприклад, вивчити п'ять нових слів англійською, немає мучне три дні або розібрати шафу. Коли будеш поетапно досягати мети одну за одною, з'явиться впевненість у своїх силах. Якщо ціль велика, краще детально розписати шлях до неї. Так буде простіше сприймати навантаження, бачити можливі перспективи та розуміти, на чому варто зосередити увагу.

2. Практика привабливості

Стандартів краси немає. Принадність сучасної моди в тому, що вона приймає та просуває різні типажі. Відштовхуючись від цієї думки, розглянь себе по-новому. Практика привабливості не закликає до різких змін. Її головна мета – переосмислити свій стиль. Можливо, трохи доповнити його, можливо, внести більш вагомі корективи. Йти в салон краси необов'язково, але після зовнішнього перетворення за допомогою фахівців внутрішня легкість відчувається сильніше. Навіть похід на манікюр може збільшити самовідчуття.

3. Вихід із зони комфорту

Життя у звичному режимі допомагає дійти стабільності. Але що якщо ця стабільність знаходиться на порозі стагнації? Саме тому іноді варто усвідомлено гальмувати себе та виходити зі своєї зони комфорту. Це можна зробити, наприклад, зайнявшись чимось новим — освоїти хобі, яке давно відкладало на потім, сходити з друзями на вечірку, записатися на навчання чи курси. Такі виклики спрямовані на самоорганізацію та розвиток здібностей.

Духовні

1. Жіноча даоська практика

Даосизм – китайське традиційне вчення, спрямоване на розвиток прагнень до внутрішньої гармонії та пізнання своєї долі. Даоські практики дозволяють займатися духовними та фізичними вправами для єднання зі своєю особистістю. Тому подібні техніки – чудовий варіант для пробудження жіночої енергії. Наведемо одну з них. Для неї потрібно:

 • Сісти з рівною спиною та максимально розслабитися.
 • Розтерти долоні одне одного. Тепло, яке відчуєш, це енергія тіла, сконцентрована в руках.
 • Покласти руки на груди і повільно здійснювати кругові рухи-погладжування навколо грудей, що впливають на дренажні системи шкіри та підшкірної клітковини.
 • Перейти до масажу грудей, ніжно торкаючись шкіри за годинниковою стрілкою. Такий рух називається розсіюванням, він допомагає звільнитися від застою негативної енергії у тілі.

Повторювати рухи потрібно 36 разів.

2. Культурне збагачення

Жіночі практики: 10 технік, які точно наповнять енергією Джерело: freepik.com

Театри, музеї, картинні галереї, навіть звичайна екскурсія допоможуть налаштуватися на внутрішній спокій, надихнуть нові думки та ідеї, допоможуть вибудувати конструктивний діалог із собою.

Жіночі практики наповнення жіночої енергією залежать від особистого бажання. Усі техніки мають накопичувальний ефект, тому потрібно проявити терпіння, щоб стати найкращою версією себе.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua