Як стати щасливою: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 10 по 16 жовтня

Овна порадує несподіваний прибуток, у Лева може відновитись старий роман, а Скорпіон знайде гарний підробіток.

Як стати щасливою: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 10 по 16 жовтня

Робота . Цілеспрямованість та лояльність принесуть тобі бажані плоди на професійній ниві. Твоя діяльність буде високо оцінена начальством. Чекай прибутку з різних джерел. Можливо, саме зараз тобі вдасться вигідно вкласти свої заощадження. В особистому житті це також багатообіцяючий тиждень, коли в твоє життя може несподівано увірватися кохання. Особливо якщо тобі представиться можливість вирушити за кордон.

Вдалі дні: 12.10, 14.10

Телець

Гармонія . Ти зможеш знайти розумний баланс у всіх сферах свого життя. Навіть найменші зусилля, швидше за все, принесуть добрі плоди. Вдома запанують мир та спокій. Святкування будь-якої сімейної події зміцнить родинні зв'язки. Ти також зможеш суттєво покращити своє становище на роботі, якщо знайдеш спосіб продемонструвати природні здібності. Для тих, хто займається бізнесом, зараз саме час наймати нових співробітників.

Вдалі дні: 13.10, 16.10

Близнюки

Як стати щасливою: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 10 по 16 жовтня

Успіх . Обставини будуть складатися на твою користь і ти, швидше за все, витягнеш з цього максимальну вигоду. У тих, хто працює в приватному секторі, життя цього тижня може бути дуже насиченим. Вкладення принесуть добрий прибуток. Якщо ти мрієш створити сім'ю, чекай на відмінні новини найближчим часом. У стосунках із коханим встановиться повна гармонія. Якщо партнер у чомусь завинив перед тобою, він обов'язково вибачиться.

Вдалі дні: 12.10, 15.10

Рак

Фінанси . Можуть з'явитися несподівані витрати, які стануть твого бюджету важким тягарем. Ти впораєшся з грошовими труднощами, але зараз рекомендується особливо стежити за своїми витратами. Можливо, є сенс вдатися до допомоги професійних консультантів, щоб не помилятися у фінансових справах. У коханні від тебе знадобляться сміливість і ініціатива, щоб струсити романтичні стосунки, що згасають.

Вдалі дні: 10.10, 11.10

Лев

Відносини . Цього тижня старий знайомий може спробувати поновити колись жаркі стосунки. Не поспішай знову кидатися в цей вир. Порадься із загальними друзями, дізнайся його мотиви. Прислухайся до думки досвідчених людей, це допоможе тобі поглянути на ситуацію зі сторони та зорієнтуватися. Якщо ти вирушаєш у подорож, не відкладай збори на останній момент, необхідно все як слід спланувати. І найкраще – на папері.

Вдалі дні: 11.10, 15.10

Діва

Як стати щасливою: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 10 по 16 жовтня

Будинок . Має бути серйозно зайнятися питаннями, пов'язаними з майном та вкладеннями в нерухомість. Необхідно ретельно вивчити не тільки всі документи, а й усю доступну в Інтернеті інформацію з цього питання, перш ніж приймати остаточне рішення. Приділяючи особливу увагу домашнім обов'язкам, ти дуже порадуєш членів своєї сім'ї. Також на цьому тижні твоя робота може принести прибуток, який набагато перевершує очікування.

Вдалі дні: 13.10, 16.10

Терези

Настрій . Девіз цього тижня — «І жити добре, і життя добре!». Такий позитивний підхід вплине на всі твої починання — як на роботі, так і в особистому житті. Твій ентузіазм та сила волі допоможуть подолати будь-які перешкоди. Проте у фінансових справах краще покладатися не так на емоції, але в розум. Бездумне дотримання чиїхось легковажних фінансових порад може загрожувати стабільності твого сімейного бюджету.

Вдалі дні: 14.10, 15.10

Скорпіон

Шлюб . Вдома намагайся приділяти якнайбільше часу та уваги своїм близьким, особливо дружину. Цікавися його робочими справами, станом здоров'я, настроєм, будь ніжною та сексуальною. Таким чином ти зміцниш стосунки і знімеш накопичену напругу. Самотні представники знака можуть знайти потрібну пару. Якщо ти шукаєш підробітку, цього тижня є шанс натрапити на нове джерело доходу, яке виявиться прибутковим.

Вдалі дні: 12.10, 16.10

Стрілець

Як стати щасливою: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 10 по 16 жовтня

Здоров'я . Продумані зміни в раціоні харчування та регулярні заняття фітнесом подарують тобі заряд енергії та покращать самопочуття. Не зловживай силовими вправами та фізичними навантаженнями, вибирай спокійні види спорту – йогу, пілатес, плавання, велосипед. Це сприятливо позначиться і на роботі. Зосередженість і терпіння допоможуть тобі досягти великих результатів за мінімальних витрат часу і нервів.

Вдалі дні: 12.10, 13.10.

Козеріг

Поїздка . Подорож у компанії старих друзів подарує тобі можливість відновити зв'язок з ними. Тиждень буде дуже насиченим яскравими приємними подіями. Ти відчуєш себе молодшою, згадаєш колишні мрії. Це допоможе протриматися, коли ти повернешся до звичайного життя і виявиш, що виникла потреба шукати додаткове джерело доходу. Деякі представники знаку тимчасово можуть потрапити до кризової ситуації.

Вдалі дні: 11.10, 14.10.

Водолій

Темп . Справи можуть йти настільки повільно, що ти дратуватимешся і квапитимеш час. Не варто поспішати та приймати необдумані рішення. Тільки зосередженість допоможе тобі швидко досягти мети. Серйозне ставлення до роботи та вміння справлятися з навантаженнями принесуть підвищення по службі та збільшення зарплати. Тиждень буде особливо сприятливим для представників творчих професій або тих, хто має сімейний бізнес.

Вдалі дні: 15.10, 16.10

Риби

Кохання . Тобі можна тільки позаздрити. Доля подарує можливість насолодитися безроздільною увагою з боку партнера. Особливо це стосується пар, які разом уже багато років. Подарунки, компліменти, турбота, квіти — ти й забула про те, що він може бути таким ніжним та романтичним. Обов'язково відзначай це вголос і дякую. На роботі тиждень обіцяє бути яскравим та цікавим. Складне завдання розбудить у тобі професійний азарт.

Вдалі дні: 11.10, 14.10

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua