5 знаків зодіаку, з якими у жінок-Скорпіонів найкраща сумісність

Представницям знака далеко не завжди потрібний сильний обранець поряд. Розповідаємо, чоловіки яких знаків найбільше підходять їм за темпераментом.

5 знаків зодіаку, з якими у жінок-Скорпіонів найкраща сумісність

У цій статті ми розповімо, представники яких знаків підходять жінкам-скорпіонам і чому.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Рак

Спочатку здається, що тихий і спокійний Рак — це зовсім не те, що потрібне Скорпіонам. Але насправді все навпаки. Флегматичний і обережний представник Води врівноважуватиме вибухову вдачу своєї колеги за стихією. У цьому союзі не буде мексиканських пристрастей. Спокій, вірність і стриманість Рака дозволять обережній та прискіпливій жінці-Скорпіонові почуватися в безпеці. Тому Рак – ідеальний варіант, якщо Скорпіон хоче знайти сімейне щастя.

2 Діва

5 знаків зодіаку, з якими у жінок-Скорпіонів найкраща сумісність Джерело: freepik.com

Надійна і незламна, як скеля, Діва складе гідну пару серйозному і уразливому Скорпіону. У цьому союзі обидві сторони переслідують ті самі цілі — шукають спокій, стабільність, фінансове благополуччя і, звичайно, вірність. При цьому Діва ніколи не сидить без діла. Цей земний знак зможе надати Скорпіонові стабільне ґрунтовне життя і не розчарувати. З ним представник стихії Вода почуватиметься надійно та комфортно. Крім того, у Діви достатньо терпіння, щоб без роздратування ставитись до тяжкого характеру Скорпіона.

3 Скорпіон

Вибухова, але дуже вдала суміш із двох Скорпіонів не дозволить партнерам нудьгувати. Представники знаку підтримуватимуть один одного в різних ініціативах, адже головна особливість Скорпіонів — бажання отримувати від життя максимум, чи досягнення. З рівноцінним та сильним союзником Скорпіон зможе згорнути гори. У цій парі партнери заряджатимуться емоціями і, можливо, трохи змагатимуться. Але така конкуренція не роз'їсть їхні стосунки, навпаки, спонукає на розвиток.

4 Козеріг

У цій парі завжди буде сильний Козеріг, оскільки хитра жінка-Скорпіон почне вести свою гру. Вона занурить другу половинку в оманливе почуття переваги, проте вирішальні кроки залишить за собою. Вічно працюючого та зайнятого Козерога підкорить виразна жіночність Скорпіона та здатність створювати затишок у будинку. Такий розподіл ролей у парі влаштовуватиме обох, тому союз Козерога та Скорпіона в астрології вважається перспективним.

5 Риби

5 знаків зодіаку, з якими у жінок-Скорпіонів найкраща сумісність Джерело: freepik.com

Отримавши мрійливих риб у свої мережі, Скорпіон відразу ж займеться їх перевихованням «під себе». Представники інших знаків могли б влаштувати скандал чи почати голосити від такого керівництва, але Рибам це, навпаки, буде до душі. Їм подобається, що Скорпіон їх гальмує та підказує нові шляхи для розвитку. Крім того, завдяки рішучості та впевненості жінки-Скорпіона Риби набудуть стійкості духу і зможуть досягти в цьому житті багато чого. Тому вони відчайдушно триматимуться за свою активну половинку і робитимуть усе, щоб вона була поруч завжди.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua