Заряджайте позитивну енергію: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 3 по 9 жовтня

Тільцеві варто організувати гурток за інтересами, Раку доведеться потренувати витримку, а Козерога — навчитися правильно, без перегинів, командувати людьми.

Заряджайте позитивну енергію: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 3 по 9 жовтня

Популярність . Тиждень принесе багато приємних вражень. Зросте твоя впевненість у собі. Швидше за все, причина в тому, що ти особливо затребувана в професійному середовищі. Можливо, з'явиться шанс виявити і командирські здібності в екстремальній ситуації. Не виключено, що на тебе зверне увагу начальство, дізнавшись про твої попередні досягнення. Та й твоє особисте життя напевно активно обговорюватиметься іншими людьми.

Вдалі дні: 5.10, 7.10

Телець

Навчання . Незважаючи на велику зайнятість та постійний цейтнот, ти відчуєш брак спілкування та інформації. Неправильне рішення в такій ситуації – записатися на якісь курси, щоб здобути нові знання. Ти тільки ще більше заженеш себе. Набагато продуктивніший шлях – почати використовувати ті відомості, які в тебе вже є, на практиці. Наприклад, на роботі організуй гурток за інтересами та навчай інших. Або проводь вебінари в Інтернеті.

Вдалі дні: 3.10, 8.10

Близнюки

Заряджайте позитивну енергію: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 3 по 9 жовтня

Емоції . На початку тижня ти будеш змушена включитися у вирішення досить складних проблем. Бережи сили, не дозволяй собі залежати від своїх почуттів — інакше нервового зриву не уникнути. Це буде особливо складно через те, що в ситуацію виявиться втягнутою людина, до якої ти небайдужа. Якщо зможеш зберегти самовладання, з усім упораєшся. Чим ближче до кінця тижня, тим успішніше підуть справи, ти досягнеш всього, що намітила.

Вдалі дні: 6.10, 9, 10

Рак

Партнерство . Доведеться потренувати витримку. Ти погано переносимеш найменший тиск з боку оточуючих, навіть коли тобі просто хочуть дати пораду. Якщо приховати роздратування не вийде, можливі сварки, неприємне з'ясування стосунків та пред'явлення претензій. Це, звичайно, не додасть порозуміння у відносинах зі співробітниками, а також з другою половинкою. Але перш ніж ображатись, спробуй включити терпимість до чужої думки.

Вдалі дні: 4.10, 6.10

Лев

Тонус . Має бути непростий період випробувань для твого організму. Розподіляй трудові навантаження розумно, не забувай повноцінно відпочивати. Інакше можеш завдати відчутних збитків своєму здоров'ю. Якщо в тебе є якесь хронічне захворювання, мати на першу половину тижня візит до свого лікаря — можливо, варто трохи змінити схему лікування. Не довіряй доморощеним медикам без диплома, навіть якщо реклама їхньої діяльності тебе вражає.

Вдалі дні: 3.10, 9.10

Діва

Турбота . На початку тижня ти з головою поринеш у клопіт, пов'язані з підростаючим поколінням. Навіть якщо доведеться пожертвувати своїми інтересами — наприклад, відмовитися від зустрічі з давньою подругою, яка на один день приїхала до твоєго міста. Постарайся не робити за дітей те, що вони спроможні виконати самі. Якщо ти ще тільки плануєш стати мамою, проведи тиждень у турботі про свою фізичну форму – запишись у басейн, відрегулюй харчування.

Вдалі дні: 3.10, 7.10

Терези

Заряджайте позитивну енергію: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 3 по 9 жовтня

Сім'я . Досить ховати голову в пісок. Ти більше не зможеш відкладати вирішення домашніх проблем, що накопичилися на потім, інакше вони набудуть руйнівного масштабу. Доведеться виступити посередником у конфлікті між домочадцями – самі вони не зможуть почути одне одного. Можливо, ти давно намічала грандіозний ремонт у будинку — саме час розпочати цей процес. Крім того, постарайся правильно оформити свої майнові справи.

Вдалі дні: 3.10, 4.10

Скорпіон

Спілкування . Цього тижня ти навряд чи засидишся вдома — швидше за все тебе запрошуватимуть на всілякі презентації, виставки чи концерти. Та й інших культурних та суспільних подій, на яких тебе захочуть бачити, у цей період виявиться надміру. Як і цікавого, насиченого спілкування. Якщо ти не любитель світських заходів, сходи у гості до друзів. Уважно слухай оточуючих – це допоможе тобі уникнути непотрібних знайомств.

Вдалі дні: 4.10, 8.10

Стрілець

Гроші . До сімейного бюджету може прийти значна сума. Це дозволить тобі вирішити якісь побутові проблеми, сплативши борги, що накопичилися, або хоча б їх частину. Після чого ви з чоловіком відчуєте себе набагато вільніше і навіть зможете дозволити собі приємні надмірності на кшталт подарунків один одному або романтичної вечері в ресторані. При цьому без особливих потреб краще не купувати дорогі предмети, без яких можна обійтися.

Вдалі дні: 5.10, 9.10

Козеріг

Робота . Керувати ти вмієш найкраще — і безперечно доведеш це наступного тижня. Навіть якщо в тебе не надто висока посада, тобі можуть доручити проект, де доведеться командувати одним чи кількома помічниками. Намагайся не бути надто суворим до співробітників і, тим більше, до членів своєї сім'ї. Деякі можуть не витримати надмірного тиску і перестануть спілкуватися з тобою. Зосередься на тому, що справді вартує зусиль.

Вдалі дні: 8.10, 8.10

Водолій

Заряджайте позитивну енергію: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 3 по 9 жовтня

Секрети . Через чиюсь балакучість або просто через непорозуміння якісь твої таємниці можуть вийти назовні, і ти переживатимеш із цього приводу. Не засмучуйся, навіть якщо соромишся фактів, що спливли: всі ми колись робили помилки і промахи. Чим менше ти про це говоритимеш, тим швидше все забудеться. Краще зосередься на своєму здоров'ї: можливо, варто лягти у стаціонар, пройти реабілітацію в пансіонаті чи комфортному будинку відпочинку.

Вдалі дні: 3.10, 9.10

Риби

Друзі . Приятелі можуть спробувати залучити тебе до діяльності якихось громадських організацій, які, наприклад, займаються благодійністю. Є сенс спробувати себе у новій справі. Сподобається чи ні – подивишся сама. Головне — зросте твій інтерес до життя, ти відчуєш себе молодшим і сильнішим. Особливо якщо серед твоїх однодумців буде багато активної та позитивно налаштованої молоді. Заряджуйся енергією від оточуючих!

Вдалі дні: 4.10, 7.10

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua