Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 26 вересня по 2 жовтня

Тиждень розпочнеться з молодика. А отже зараз саме час для будь-яких ініціатив у різних сферах. Використовуй цей імпульс для досягнення сміливих цілей та виконання заповітних бажань!

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 26 вересня по 2 жовтня

Понеділок, 26.09

Цього дня Місяць благословить тебе життєвою силою та душевним спокоєм. Час ідеально підходить для гармонізації особистого та сімейного життя. Позитивність твого мислення та оптимізм сьогодні можуть надихнути оточуючих. На вечір плануй побачення чи просто зустріч із добрими друзями — все пройде чудово!

Вівторок, 27.09

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 26 вересня по 2 жовтня Фото: freepick.com

Розслабся і просто насолоджуйся цим днем, щоб витягти з нього якнайбільше позитиву. Якщо ти маєш якісь невідкладні справи, краще приступити до них у проміжку з 13.40 до 16.55. Тоді результат буде бездоганним. Сьогодні можна носити одяг будь-якого кольору, окрім зеленого, це загрожує неприємностями зі здоров'ям.

Середа, 28.09

Необхідно уникати зайвих витрат та економити гроші. Щоб упоратися з цим завданням, варто уникати спокус. Друга половина дня — найкращий час для того, щоб взятися за нові і важливі завдання. Щасливим кольором у цей день буде темно-синій, він допоможе мобілізуватися та встигнути якнайбільше.

Четвер, 29.09

Сьогодні ти спостерігатимеш позитивні зміни у своїх романтичних відносинах. Стабільність повсякденного життя принесе тобі душевний спокій та задоволення. Також день підходить для того, щоб сміливо заявити про себе у кар'єрі. Все, що для цього потрібно, — зосередженість та мотивація у досягненні мети.

П'ятниця, 30.09

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 26 вересня по 2 жовтня Фото: freepick.com

Цей день може принести у твоє життя кілька проблем. Прийде зіткнутися з негативом і випробувати розчарування. Однак незабаром все стане простіше, і ти маєш прийняти те, що відбувається, без зайвих емоцій. Будь максимально практичною та чітко розставляй пріоритети. Найгарніший колір сьогодні – бежевий.

Субота, 1.10

З самого ранку ти можеш відчути тривогу та пригніченість. Не шукай якихось зовнішніх причин у людях чи подіях — це вся дія Місяця в Скорпіоні. Намагайся триматися подалі від негативних і заздрісних людей, щоб уберегти себе від поганого впливу. Плануй важливі справи та зустрічі на другу половину дня.

Неділя, 2.10

Вплив Місяця допоможе тобі знайти душевний спокій та задоволення. Крім того, ти зможеш досягти взаєморозуміння з близькими в якомусь важливому побутовому питанні. Твоя присутність надихатиме оточуючих. Особливо якщо ти віддаси перевагу цьому вихідному одягу білого кольору, щоб випромінювати тільки позитив.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua