Спрямуй енергію на добрі справи: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 19 по 25 вересня

Овну доведеться зайнятися ремонтом, Леву необхідно звернути особливу увагу на здоров'я, а Стрільцю навчитися медитувати.

Спрямуй енергію на добрі справи: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 19 по 25 вересня

Житло . Приготуйся до клопотів, пов'язаних з нерухомістю. Цього тижня ти усвідомлюєш, що не можна більше відкладати ремонтні роботи по будинку, інакше ти не встигнеш упорядкувати все до початку опалювального сезону. Так що дзвони до компанії, що управляє, викликай тих майстрів, які здатні тобі допомогти. Для тебе зараз це першочергове завдання. На роботі все буде спокійно, тож цілком можеш переключитися на особисті справи.

Вдалі дні: 20.09, 22.09

Телець

Плітки . Цього тижня ти викликатимеш інтерес у багатьох людей. Судити про тебе можуть і сусіди, і близькі родичі, і навіть випадкові супутники. Намагайся не посилювати цей нездоровий інтерес, розповідаючи подробиці свого життя. Нема чого видавати випадковим людям особисту інформацію. Займися самоосвітою, можна записатися на курси підвищення кваліфікації, пройти тренінг або просто скачати відео-уроки з Інтернету.

Вдалі дні: 19.09, 21.09

Близнюки

Спрямуй енергію на добрі справи: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 19 по 25 вересня

Витрати . Економність і практичність – не твій коник. Ти взагалі не любиш турбуватися про матеріальні проблеми. Але зараз доведеться змінити свої звички. Вміння витрачати гроші, купуючи все необхідне, і вкладатись при цьому до бюджету — неоціненно. Ти ще раз переконаєшся в цьому, адже доведеться так розподілити кошти, щоби не обійти нікого з домочадців. Цього тижня робити запаси на користь — погана ідея. Купуй лише те, що справді потрібно.

Вдалі дні: 23.09, 25.09

Рак

Поведінка . Багато чого у твоєму житті зараз залежить від мотивів, якими ти керуєшся у своїх вчинках. Тому тобі варто найчастіше аналізувати власні дії. Інакше ти можеш перехитрити сама себе. Утримайся також від надто явного бажання контролювати інших людей та керувати їх кроками. Твої поради можуть бути необачними, і таким чином ти наживеш собі ворогів. Не забувай про здоров'я, особливо стеж за своїм харчуванням.

Вдалі дні: 19.09, 24.09

Лев

Здоров'я . Не час проводити процедури загартовування — у цей період ти погано переноситимеш холод. Тому виключи зі свого життя екстрим і не експериментуй із самопочуттям. Консультацій професіоналів нехтувати не варто. Більше відпочивай, знизу звичні навантаження. На вихідні з'їзд у пансіонат. Не потрібно брати із собою всю родину чи галасливу компанію подруг. Тобі зараз краще провести час на самоті.

Вдалі дні: 22.09. 25.09

Діва

Зміни . Постарайся не змінювати нічого у звичному перебігу життя за своєю ініціативою. Зміни і так відбуватимуться — не з твоєї волі. І не завжди вони викликатимуть у тебе радість. Тобі зараз вигідніше перебувати у становищі, коли ти налаштована не на нескінченні суперечки, а на прийняття та підпорядкування. Менше стресів, менше сліз. Намагайся чинити виходячи зі своїх можливостей, не треба намагатися “включати” зірку. Моральну підтримку шукай у сім'ї.

Вдалі дні: 19.09, 23.09

Терези

Спрямуй енергію на добрі справи: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 19 по 25 вересня

Кар'єра . Доведеться серйозно замислитись над своїм професійним майбутнім. Подивися правді у вічі — швидше за все, у цій сфері в тебе назріла криза. Можливо, тебе не задовольняє твоє становище у компанії. Або несправедлива оплата праці. Але нічого іншого поки що тобі запропонувати не можуть. Не виключено, що існують розбіжності із керівництвом. Найчастіше їх можна усунути, просто поговоривши.

Вдалі дні: 21.09, 24.09

Скорпіон

Освіта . Не упускай відповідний час для того, щоб розпочати новий цикл навчання, відновитися в освітній установі або перейти в той, який ти вважаєш для себе більш підходящим. Можна з'їздити у подорож, згаяти час на цікаві екскурсії, прослухати цикл лекцій. Якщо твоя дитина навчається в школі, постарайся якнайглибше вникнути в її проблеми — ймовірно, їй зараз потрібна допомога, твоя чи репетитора.

Вдалі дні: 20.09, 22.09

Стрілець

Спрямуй енергію на добрі справи: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 19 по 25 вересня

Подолання . Цього тижня можливі ситуації, в яких ти зазнаєш цілого спектра емоцій — від звичайних сумнівів до справжніх страхів. Насправді нічого незвичайного в цьому немає — стандартні життєві перипетії, які лише викликають зайву напругу. Практики релаксу дуже тобі допоможуть. Якщо вмієш медитувати – добре, якщо ні – приймай щовечора теплі розслаблюючі ванни з травами, пий заспокійливі настої та чаї.

Вдалі дні: 23.09, 24.09

Козеріг

Партнерство . Постарайся впоратися з негативними емоціями. До середини тижня тебе може захлеснути відчай: скільки часу ти витратила не на ту людину! І як все складно та важко. Адже могло, напевно, бути набагато легше. Чи не найкращий час для підписання договорів про співпрацю. Переговори, на які ти так розраховувала, можуть закінчитись нічим. Натомість самопочуття порадує. Енергії та сил вистачить на те, щоб упоратися з усіма труднощами.

Вдалі дні: 20.09, 24.09

Водолій

Зобов'язання . Ти зосередишся на виконанні тих обіцянок, які давала іншим людям. Можливо, настав обумовлений термін виплати боргу. Не забувай і про зобов'язання перед собою — вони не менш важливі, але нерідко ми не маємо на себе часу. Сходи до лікаря на консультацію. Пам'ятай — відкладаючи турботу про себе на невизначений термін, ти підводиш і свою сім'ю. Адже якщо ти серйозно захворієш, то всі побутові проблеми зваляться на голови близьких.

Вдалі дні: 24.09, 25.09

Риби

Святковість . Неробство та розслабленість — не найкращий вибір для цього тижня. Тому навіть відпустку, де ти плануєш зайнятися байдикуванням, краще планувати на інший час. Стати спокусою можуть будь-які подарунки, бонуси, премії, розваги. Зараз нічого не дасться тобі легко. На роботі виявляй ентузіазм і запопадливість, начальство це помітить – і нагородить карбованцем. Твої ідеї виявляться своєчасними та ляжуть в основу нового проекту.

Вдалі дні: 19.09, 22.09

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua