Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 вересня

Друга місячна фаза подарує приплив енергії та драйв. З'являться сили не лише на роботу та домашні справи, а й на заняття спортом. Якщо ти ще не бігаєш вранці, можна починати!

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 вересня

Понеділок, 5.09

Цей день внесе ясність у якусь стару плутанину. Правда про давні події подарує тобі спокій і спрямує на вірний шлях. Проблема, яка турбувала тебе днями та ночами, може нарешті вирішитись. Це сприятливо відіб'ється як на твоїй побутовій поведінці, так і на професійній діяльності.

Вівторок, 6.09

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 вересня

Виявляй терпіння та рішучість. Тільки завдяки цим якостям ти зможеш завоювати серця людей. Ці риси зроблять тебе сильною та зрілою особистістю, і ти ефективно впораєшся з будь-якими труднощами. Сьогодні ти знаходишся в бадьорому стані тіла і духу і зможеш швидко завершити багато справ, що накопичилися.

Середа, 7.09

У цей день якась малознайома людина може дати тобі важливу пораду, порекомендувати шлях, до якого ти не могла здогадатися сама. Прислухайся до цих слів. Не сумнівайся в намірах оточуючих, вони бажають тобі добра. Всесвіт посилає тобі знаки та можливості. Будь уважна, щоб нічого не випустити з уваги.

Четвер 8.09

Перешкоди, з якими ти можеш зіткнутися, змусять тебе думати, що ти не годиться. Не варто надто зациклюватися на дрібних неприємностях. Час сам усе виправить. Натомість тобі слід проаналізувати, чи була ти чесна з партнером. Можливо, настав час для відвертої розмови.

П'ятниця, 9.09

Цей день пройде дуже добре, якщо ти постараєшся у всьому бути енергійною та самостійною. Навіть якщо турбота та дбайливе ставлення до рідних — це те, що й так завжди визначає твої вчинки, ти маєш приймати важливі сімейні рішення з особливою обережністю. Адже відповідати за наслідки доведеться лише тобі.

Субота, 10.09

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 вересня

Не пропусти можливість виявити якісь незвичайні здібності, якими ти володієш. Важливо відточувати свої інтелектуальні та творчі навички. Тому досліджуй якомога більше нової інформації та вдосконалюй свої таланти. Адже вони відчинять перед тобою двері до духовного зростання, а можливо ще й до багатства.

Неділя, 11.09

Ти почуватимешся впевнено, активно діятимеш і багато спілкуватимешся. Це чудовий час для того, щоб проявити себе в різних сферах. Ти зможеш самовиразитись як яскрава, сильна особистість і підкорити серце будь-якої людини. Тож саме час заводити нові знайомства, зачаровувати та розбивати серця.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua