Золотий сезон удачі: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 29 серпня по 4 вересня

Тельцю варто купити зі знижкою щось корисне для дачі, Терезам – записатися на освітні курси, а Стрільцю – бути розбірливішим у знайомствах.

Золотий сезон удачі: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 29 серпня по 4 вересня

Партнерство . Не дій наодинці. Зараз усі справи краще робити із напарником. Так і сили заощадиш, і матимеш корисні знайомства. Сміливо можеш підписувати важливі домовленості, зокрема й ті, що стосуються роботи. Більше часу проведи із другою половинкою. Буде чудово, якщо вийде з'їздити кудись на вихідні лише вдвох. Це вдалий момент, щоб обговорити важливі речі та освіжити стосунки.

Вдалі дні: 29.08, 4.09

Телець

Робота . Має бути багато працювати. У тебе можуть з'явитись додаткові обов'язки. Ти сприймеш їх як зайві проблеми, особливо якщо збираєшся у відпустку. Спробуй спокійно прийняти ці зміни — незабаром переконаєшся, що в тебе з'явилися нові можливості для зміцнення позицій у трудовому колективі. Вдалий час, щоб придбати щось потрібне для дачі. Незважаючи на клопіт, настрій буде бадьорим та оптимістичним.

Вдалі дні: 30.08, 2.09

Близнюки

Золотий сезон удачі: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 29 серпня по 4 вересня

Пауза . Літо було тобі досить напруженим. Саме час взяти частину відпустки і провести час, просто відпочиваючи і насолоджуючись неробством. Якщо ти маєш можливість виїхати, не треба брати з собою якусь роботу — відключись, просто споглядай краси природи і розважайся без фанатизму. Діти не завадять тобі як слід відпочити. Навпаки, допоможуть скинути тягар повсякденних турбот і знову відчути себе дитиною.

Вдалі дні: 31.08, 3.09

Рак

Сім'я . Домашні турботи вплинуть і на твої робочі пориви: тобі доведеться балансувати між побутовими та професійними справами. Можливо, зненацька приїдуть гості та доведеться викроювати час, щоб показати їм місцеві пам'ятки, а також познайомити з іншими родичами. Не дратуйся, це дуже корисне вкладення енергії та душевних сил — настане час, і ці люди допоможуть тобі впоратися з якоюсь складною проблемою.

Вдалі дні: 1.09, 2.09

Лев

Спілкування . Контакти з іншими людьми почастішають, як і поїздки на короткі відстані. Гарний час для оформлення різноманітних документів, корисних покупок. Зокрема, можеш купувати нові гаджети, книги, іграшки, що розвивають для дітей — всі покупки виявляться недорогими і дуже вдалими. Не тягни з ремонтом автомобіля чи великої побутової техніки — запчастини та робота майстра лише дорожчатимуть, краще зробити все зараз.

Вдалі дні: 29.08, 3.09

Діва

Золотий сезон удачі: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 29 серпня по 4 вересня

Фінанси . Цього тижня ймовірно надходження грошей із різних джерел. Суми не можна буде назвати великими, але вони будуть до речі. Витрати, однак, теж будуть більшими за звичайні — накопичаться платежі, які не можна більше відкладати. Чимало коштів піде на придбання першочергових товарів. Постарайся не витрачати сили на безліч необов'язкових справ. А ось легку ранкову чи вечірню гімнастику ігнорувати не варто.

Вдалі дні: 30.08, 1.09

Терези

Знання . Твоя поінформованість у будь-якій галузі цього разу допоможе тобі у повсякденному житті. Ти зможеш показати себе людиною освіченою, начитаною і дуже глибокою. Спілкуватися з тобою буде цікаво, тож у нових знайомствах та охочих поговорити в тебе не бракує. Можливо, ти вирішиш пройти ще якісь навчальні курси, і це дуже гарна ідея. Розширити світогляд можна і самостійно, за допомогою Інтернету.

Вдалі дні: 29.08, 2.09

Скорпіон

Здоров'я . Навіть якщо ти почуваєшся нормально, поспілкуйся з лікарями. Можливо, настав час скоригувати лікування хронічних захворювань. Або є сенс зробити якісь щеплення. Пройди диспансеризацію, а за необхідності – черговий курс лікування. Причому перебування у стаціонарі зараз буде особливо ефективним. Своєчасне усунення проблем зі здоров'ям забезпечить тобі гарне самопочуття на весь холодний сезон.

Вдалі дні: 31.08, 3.09

Стрілець

Золотий сезон удачі: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 29 серпня по 4 вересня

Друзі . Тепле приятельське спілкування у цей період буде особливо активним. Тебе запрошуватимуть у гості, на приватні та корпоративні вечірки, відвідуватимуть будинки. Проте варто бути вибірковою в контактах, особливо якщо з кимось із знайомих ти зустрічаєшся на очах у своїх дітей. Подумай, чи гідний приклад поведінки вони побачать. Крім того, зараз не найкращий час, щоб знайомити коханого чоловіка зі своїми подругами.

Вдалі дні: 30.08, 3.09

Козеріг

Досягнення . З'явиться нагода познайомитися з успішною людиною, яку ти заочно знаєш вже давно і в чомусь вважаєш для себе взірцем. Можливо, з'явиться шанс змінити набридлу роботу на більш престижну чи перспективну. Не виключено, що ти розставиш життєві пріоритети на поточному етапі. Для тебе зараз це особливо важливо, тому що допоможе звільнити сили та час для справді гідних цілей.

Вдалі дні: 2.09, 4.09

Водолій

Авторитет . Ти зіткнешся з людьми, які намагатимуться знецінити твої досягнення у будь-якій сфері. Не важливо, чи робиться це навмисне чи через некомпетентність: твої недоброзичливці усвідомлюють власні невдачі, але не знайшли кращого способу підвищити свою значущість, окрім як принизити тебе. Врятує відстороненість. Якщо ти заздалегідь настроїшся правильно і вирішиш, що чужа думка для тебе нічого не означає, спатимеш спокійно.

Вдалі дні: 30.08, 31.08

Риби

Перетворення . Настав час кардинальних змін у твоєму житті, і краще, якщо ти керуватимеш цим процесом, самостійно вибудовувати його, а не включатись покірно в те, що пропонують тобі обставини. Доведеться сперечатися, не погоджуватись і навіть конфліктувати — зручною людиною тебе зараз не назвеш. У новій ролі ти почуватимешся не дуже комфортно. Постарайся не нажити собі ворогів, будь стриманою.

Вдалі дні: 31.08, 2.09

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua