5 знаків зодіаку, що прив'язуються після першого сексу

Розповідаємо за яких умов представники цих знаків зодіаку зациклюються на своїх сексуальних партнерах.

5 знаків зодіаку, що прив'язуються після першого сексу

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Телець

Тільці люблять і зі смаком насолоджуються всіма еротичними розвагами. Якщо представники знака відчують рідну душу в новому партнері, то після першого ж сексу позбутися їх буде надзвичайно важко. Не зупинить Тельцов навіть те, що вони були знайомі зі своєю «спорідненою душею» лише годину. Але заради справедливості, варто відзначити, що прихильність Тельців навіть приємна, тому що вони цінителі комфорту та задоволень, і намагатимуться занурити партнера у свою атмосферу.

2 Рак

5 знаків зодіаку, що прив'язуються після першого сексу Джерело: Unsplash (@wevibe)

Для Раків тісний психоемоційний зв'язок не бажання, а необхідність. І якщо вона раптом доповнилася ще й ліжком, тоді їхній партнер повною мірою дізнається, що таке раптова прихильність Раків. Або точніше сказати
прилипливість. Прагнення представників знака бути поруч із тим, хто їм подобається, майже фізичне. Якщо воно хоч трохи слабшає – Раки прагнуть без жодних зволікань його відновити знову і знову.

3 Лев

З Левами все непросто — навіть у сексі. Все залежить від того, яким чином все дійшло до того, що сталося, і чи виявився Лев чи Левиця мисливцем чи здобиччю. Якщо цар звірів виявився здобиччю, то коли пристрасть вщухне, він проведе оцінку того, що сталося, і видасть свій вердикт — ніколи знову. А от якщо Лев — мисливець, то його еротичний видобуток стає його власністю, і жодних заперечень серйозно не розглядається.

4 Водолій

5 знаків зодіаку, що прив'язуються після першого сексу Джерело: Unsplash (@wevibe)

Влюбливість Водоліїв – це необхідність, предмет їхньої гордості, джерело радості та квиток у пригоди. У тому числі інтимні. Після першого сексу будь-яка така закоханість переростає у повноцінну прихильність і потужну потребу у спокушеному партнері, тож просто розбігтися не вдасться.

5 Риби

Риби – неймовірно емоційно прив'язливий знак. Отже, все залежить від того, наскільки яскравим виявився вперше. Якщо парний танець заслужив оцінку «нічого особливого», то після гарного проведення риби просто спливуть і забудуть про все відразу ж. Але якщо це було вражаюче, яскраво та феєрично — все, партнер опиниться в епіцентрі повноцінної та глибокої залежності.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua