Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 січня до 5 лютого

І життя добре, і жити добре — такий настрій дарує людям Повня у Леві, яка на нас чекає в неділю. Весь тиждень оптимізм і енергія тільки додаватимуться!

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 січня до 5 лютого

Понеділок, 30.01

Ти сумніваєшся: а чи є у твоїй ідеї потенціал, чи ти береш на себе більше, ніж можеш подужати. Єдиний спосіб з'ясувати це почати діяти. Поетапне вирішення складного завдання допоможе зміцнити впевненість у собі, навіть якщо ти навчатимешся на ходу. Ти порадієш, що ризикнула і не злякалася труднощів.

Вівторок, 31.01

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 січня до 5 лютого Фото: freepick.com

Можливо, цього дня на тебе чекають складні переговори. Ти повинна бути готова розглянути будь-які варіанти їхнього результату, у тому числі розумний компроміс. Від твого вміння налагоджувати контакт та йти назустріч співрозмовнику залежатиме успіх співпраці. Ця зустріч може стати справді доленосною для твоєї кар'єри.

Середа, 1.02

На тебе обрушиться безліч справ. Проте, коли друг звернеться до тебе за порадою, постарайся знайти для нього час. Поділись життєвим досвідом або навіть просто вислухай, це допоможе співрозмовнику відчути себе краще. Після цієї розмови між вами може виникнути зв'язок, який стане джерелом оптимізму для обох.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 січня до 5 лютого Фото: freepick.com

Подолай свої страхи, не тікаючи від них, а роблячи маленькі кроки їм назустріч. Можливо, у тебе з'явиться шанс відкрити у собі здібності, про які ти навіть не підозрювала. Нехтуєш чимось, що тебе захоплює? Саме час знову взятися за це. Старе хобі зарядить тебе позитивною енергією.

Субота, 4.02

Підняти настрій чи підвищити мотивацію допоможе книга, присвячена урокам самодопомоги, онлайн-курс чи можливість поспілкуватися з наставником, який поверне тобі віру у себе. Тобі потрібні слова підтримки, щоб зміцнити свою рішучість. Вдень займися фізичною працею або вирушай на прогулянку до парку.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua