Проходьте повз: 3 знаки зодіаку, яким не можна закохуватися в Водоліїв

Розповідаємо, представникам якихось знаків Водолії можуть витріпати нерви так, що після ще довго не захочеться вступати у стосунки.

Проходьте повз: 3 знаки зодіаку, яким не можна закохуватися в Водоліїв

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Телець

Якщо ти приземлений та серйозний Телець, то можеш легко закохатися у безпосереднього та чарівного Водолія, адже протилежності притягуються. Проте дуже скоро любовні пристрасті вщухнуть, і почнеться складний та конфліктний побут. Ваша спілка завжди складатиметься з протиріч і постійного пошуку компромісів. Все тому, що Телець та Водолій – це люди з інших планет.

Ти часто сваритимешся з вітряною і волелюбною половинкою, яка почне бунтувати і вимагати особистої незалежності. Також Телець ніколи не зрозуміє любов Водолія до вечірок, світських заходів чи прогулянок на самоті. Дуже скоро Водолій втомиться від скандалів і нападів ревнощів з твого боку і намагатиметься взяти тайм-аут. Для Водолія таке рішення цілком прийнятне, проте сімейним та консервативним Тельцям жити порізно – рівносильно удару ножем у серце. Тому, якщо не хочеш склеювати себе по шматочках після складних і суперечливих відносин, проходь повз Водолія.

2 Діва

Проходьте повз: 3 знаки зодіаку, яким не можна закохуватися в Водоліїв Джерело: freepik.com

Майже всі земні знаки мають дуже низьку сумісність зі стихією повітря. Ось і Діви – не виняток. У такій парі відносини будуються за принципом “дорослий виховує дитину”. Нерозумною стороною, яка постійно потребує контролю, виступає, звичайно, Водолій. Діва ж нещадно виховує
другу половинку нав'язуючи їй свої правила гри. Незабаром Водолій, спочатку зачарований такою практичністю, зрозуміє, що потрапив у пастку і захоче вирватися звідти за всяку ціну.

Різниця в характері і світогляді буде виявлятися у всьому, і обидва партнери в союзі відчайдушно тягнути ковдру на себе. На жаль, ніхто не зможе поступитися, тому затяжного протистояння та «холодної війни»
не уникнути. Першою не витримає Діва, яка втомиться від водолійського заколоту та навмисної байдужості. Ти залишиш кохану людину, але ще довго звинувачуватимеш її в розлуці через небажання змінитися на краще.

3 Скорпіон

Проходьте повз: 3 знаки зодіаку, яким не можна закохуватися в Водоліїв Джерело: freepik.com

Твій знак Скорпіон? Тоді тобі теж не варто вступати у стосунки з підступним Водолієм. Можливо, що при першому знайомстві цей дотепний знак зодіаку привабить своєю несхожістю, але незабаром усі його плюси перетворяться тобі на жирний мінус. З'ясується, що на перший погляд скромний Водолій зовсім не такий. Насправді він любить тиранити і зводити оточуючих людей. Згодом це позначиться і на Скорпіоні.

Водолій легко виявить твої слабкі місця та спробує маніпулювати. Тому поряд із представником повітряного знаку Скорпіону забезпечене життя, як на пороховій бочці. Ти не зможеш пропускати образливі слова повз вуха, тому «вибухатимеш» і влаштовуватимеш скандали. У свою чергу майстер провокацій Водолій продовжуватиме дратувати і користуватися твоєю прямолінійністю. У результаті ти втомишся від хитрощів і душевної черствості другої половинки, тому вкажеш їй на двері. Загалом, не мрій ужитися з Водолієм — ви постійно пред'являтимете один одному претензії і змагатиметеся в тому, хто сильніше «вжалить» суперника.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua