5 знаків зодіаку, які постійно спізнюються

“Коли прийшов, тоді я вчасно” – так звучить девіз знаків зодіаку з нашої добірки.

5 знаків зодіаку, які постійно спізнюються

З нашої статті ти дізнаєшся, представники яких знаків ніколи не приходять вчасно та особливо не переживають через це.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Лев

Царі не спізнюються – це правило Леви вважають основою свого розкладу у будь-яких питаннях. Представники знака впевнені, що їхня значущість — завжди на першому місці. Тому намагаються підкреслити її всіма доступними способами, у тому числі невчасною, але помітною появою. Обчислити Лева легко на будь-якому заході — він з'явиться останнім, щоб звернути на себе увагу решти гостей. При цьому Левам не має значення, що все смачне вже з'їли, для них головна страва події — це левове дефіле у сяйві своєї величі.

2 Близнюки

5 знаків зодіаку, які постійно спізнюються Джерело: Unsplash (@eutahm)

Представники знаку могли б стати героями фантастичної книги під назвою «Пунктуальні Близнюки». Все тому, що серед людей цього знака одиниці тих, хто приходять на зустрічі вчасно. Близнюки знайомі з таймінгом лише теоретично. Причому іноді вони щиро намагаються дійти призначеного часу, але найчастіше в останній момент палиці в колеса вставляє їхня вроджена повільність і звичка відволікатися на все поспіль. Наприклад, якщо Близнюки при виході помітять, що на їх улюбленій книжковій полиці скупчився пил, можуть раптово розпочати збирання.

3 Телець

Жити треба в кайф – у цьому девізі зосереджено основне кредо буття Тельців. До зустрічей вони ставляться так само. Головне — не вчасно, головне — з комфортом та задоволенням! Тож призначати зустрічі Тельцям потрібно там, де можна весело чи корисно провести час без них, адже вони все одно гарантовано запізняться. Єдиний шанс забезпечити своєчасний приїзд Тельця на урочистий вечір — це сказати, що за безглуздим примхою організаторів він розпочнеться рано-вранці.

4 Скорпіон

5 знаків зодіаку, які постійно спізнюються Джерело: Unsplash (@all_who_wander)

Скорпіони — генії планування та майстри дисципліни, а ось із реалізацією планів та задумів у них не все йде гладко. Речі на ранок вони приготують і навіть будильник заведуть, але коли той продзвенить, Скорпіон, швидше за все, вимкне його і проспить усе на світі. А може, і взагалі вирішить, що солодкий сон важливіший за плани, які здавалися такими важливими і цікавими напередодні.

Щоб Скорпіон піднявся вчасно, потрібно подарувати йому будильник, що втікає — він збігатиме від свого власника і не точно не дасть себе вимкнути. Намагаючись зупинити це катування, представнику знака 100% доведеться піднятися і виконати заплановане.

5 Риби

Риби люблять і вміють досхочу і із задоволенням поспати. Тому часто вони спізнюються та зривають зустрічі саме через цю звичку. Щоб у представників знака з'явилася хоча б видимість дисципліни, їм потрібен хтось, хто їх гальмуватиме. Причому не лише про сон, а й про інші життєві ситуації. Тільки в цьому випадку представники цього знака здатні на відкриття століття, а якщо пощастить — то й друге століття теж, тож шанси на своєчасний приїзд стають просто фантастично високими.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua