10 знаків зодіаку, серед яких найбільше красивих жінок та чоловіків

Представникам цих знаків не потрібно докладати особливих зусиль, щоб справити враження.

10 знаків зодіаку, серед яких найбільше красивих жінок та чоловіків

Чоловіки:
Телець
Скорпіон
Козеріг
Близнюки
Стрілець

Зірки нікого не залишають без подарунків, але ці подарунки бувають різними. Комусь дістається удача, іншим — талант втілювати в життя круті ідеї, третя доля наділяє завидним інтелектом. Але сьогодні йтиметься про знаки, яким пощастило з харизмою та зовнішністю. Незважаючи на те, що краса — суб'єктивне поняття, в зодіакальному світі все ж таки можна виділити знаки зодіаку, серед яких народжують найпривабливіші люди.

З нашої статті ти дізнаєшся, які знаки зодіаку найкрасивіші серед чоловіків та жінок

Красиві жінки знака зодіаку

1. Овен: вогненна енергія

Розглядатимемо питання про те, які знаки зодіаку найкрасивіші, почнемо з Овнів. Жінки цього знака вирізняються яскравою зовнішністю. Вони привертають увагу своєю навіженою і нестримною поведінкою. Але якщо від когось іншого такий прояв себе був обурливим, то Овна часто все сходить до рук. Їхня вогненна енергія підкуповує з перших хвилин знайомства — краса, що знебожнює, і привабливість жінок-Овнів на 90% складається з їхньої ексцентричності та сміливості. Серед знаменитих Овнів, які підтвердять наші слова, виділимо співачку Аллу Пугачову, актрису та виконавицю Леді Гагу та тенісистку Марію Шарапову.

2. Скорпіон: пристрасть, що позбавляє розуму

10 знаків зодіаку, серед яких найбільше красивих жінок та чоловіків Джерело: кадр з фільму «Чорна орхідея»

Жінки, народжені під цим знаком, приречені бути найкрасивішими у своєму оточенні. І справа не лише у фізичній красі, якої в них достатньо, але й в енергетиці, здатній зачарувати найзагартованіший розум — достатньо поглянути на Софі Марсо чи Скарлетт Йоханссон, щоб у цьому переконатися. Привабливість і сексуальність представників цього знака астрологи пов'язують із заступництвом Плутона — планети таємниць та потужних прихованих енергій.

3. Лев: царська краса

10 знаків зодіаку, серед яких найбільше красивих жінок та чоловіків Джерело: кадр з фільму «Палаюча рівнина»

Краса, здатна сяяти і виблискувати, — безумовна ознака Львів. Природна привабливість, помножена на гордовиту поставу, продуманий імідж і манери успішно допомагають народженим під цим знаком переконати себе і всіх навколо, що якщо в цьому залі є красиві люди — то саме вони, а решта — можуть тільки заздрити. Левовий стиль зодіакальної привабливості довго шукати не доводиться. Яскрава медійна представниця царської краси – актриса Шарліз Терон.

4. Діва: привабливість, помножена на інтелект

Розповідаючи про Діви, астрологи найчастіше зосереджуються на їхніх інтелектуальних здібностях та талантах до наук. Але це ніяк не заважає людям цього знака бути ще й красивими — згадай хоча б Клаудію Шиффер, Марину Олександрову чи Кемерон Діас. Причому розум тут тільки на користь — Діви знають про свою привабливість і раціонально користуються їй скрізь, де це розумно, в тому числі — вибудовуючи свою кар'єру.

5. Терези: гармонія жіночої краси

Ще одна точна відповідь на запитання, який знак зодіаку найкрасивіший серед жінок – це Терези. Представники знака – зразок збалансованої та вивіреної жіночої краси. Астрологи сходяться на думці, що жінки-Терези мають гармонійну привабливість — у них вивірена симетрія рис обличчя та пропорцій фігури, високий рівень чарівності та сексуальної енергетики, а також раціональності, чуттєвості та емоцій.

Визнаний еталон жіночої краси, Моніка Беллуччі — найкращий доказ цього. Природна граціозність, спокійна впевненість у собі просто не дозволяють їм залишатися непоміченими, і навіть вік тут рідко стає на заваді.

Найкрасивіші знаки зодіаку: чоловіки

1. Телець: чоловіча чарівність

При знайомстві з чоловіками цього знака з'являється думка, що негарні під цим сузір'ям не народжуються. Виразний погляд, широкі плечі, стрункі форми у поєднанні з любов'ю до спортивних занять роблять їх бажаними для жіночого суспільства — зверни увагу, наприклад, на Джорджа Клуні чи Роберта Паттінсона.

Секрет простий: знак знаходиться під заступництвом Венери, планети фізичної привабливості та досконалості, яка і дістається цим чоловікам мало не з дитячого віку. А їхня добродушність, щирість і вміння брати на себе відповідальність розтоплюють серця навіть тих дам, які стверджують, що зовнішність — не головне. Але краса, як відомо, — це неймовірна сила!

2. Скорпіон: фатальні красені

І якщо ти вважаєш, що чоловікам здатність зачарування недоступна — Леонардо Ді Капріо або Меттью Макконахі зможуть легко тебе в цьому переконати. Бути фатальними красенями для Скорпіонів – це доля. Представники знака зазвичай мають яскраву зовнішність і харизму. Вони справляють враження стриманих людей, але насправді імпульсивні та емоційні. При цьому чоловіки-Скорпіони не бояться показати свою слабкість і це додає їм привабливості.

3. Козеріг: спокійна привабливість

10 знаків зодіаку, серед яких найбільше красивих жінок та чоловіків Джерело: кадр із серіалу «Метод»

Природну привабливість Козерогів подвоює їх спокій та впевненість у своїх діях. Представники знака відрізняються від інших витривалістю, яка відбивається і на їхньому зовнішньому вигляді. Зазвичай чоловіки-Козероги мають міцне тіло і стриманий стиль. Від них віє мужністю, яка, наче магніт, приваблює жінок. Навіть якщо Козеріг на галасливій вечірці сидітиме далеко від усіх, люди самі до нього тягнуться. Яскраві представники цього знаку — актори Кіт Харрінгтон, Костянтин Хабенський та бізнесмен Джеф Безос.

4. Близнюки: продумана презентація

Чоловіки цього знаку ретельно стежать за своєю зовнішністю. Вони не вийдуть з дому в м'ятому одязі або з брудним волоссям. Близнюки впевнені, що зустрічають дійсно на вигляд, тому не шкодують на підтримку свого іміджу жодних грошей. Дбають вони не лише про зовнішність, а й про свою внутрішню красу — люблять читати, дізнаватися про щось нове, завжди «за» цікаві духовні практики. Близнюки не завжди мають типові дані красивого чоловіка, але вміють правильно себе піднести. Поведінку знака можна простежити у таких знаменитих Близнюках, як співак Віктор Цой та актор Джонні Депп.

5. Стрілець: чуттєва краса

10 знаків зодіаку, серед яких найбільше красивих жінок та чоловіків Джерело: кадр з фільму «Пограбування казино»

Стрільці мають чуттєву красу, яка притягує до них жінок. Крім того, вони чудово вміють передбачати бажання інших людей, що теж додає їм бали привабливості. Такі чоловіки виграють на тлі інших, навіть якщо не мають класичної чоловічої краси. Стрільці можуть знайти підхід навіть до найзакритішої людини. У цьому їм допомагають м'яка, але пробивна харизма та чарівність. Серед знаменитих чоловіків-Стрільців — актор Бред Пітт, стендап-комік Нурлан Сабуров та репер Джей Зі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua