Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 22 по 28 серпня

Молодий місяць, який чекає на нас у суботу, — емоційно важкий час, особливо для жінок і дітей. Будь-яка суперечка чи примха може призвести до скандалу. Намагайся тримати себе в руках.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 22 по 28 серпня

Понеділок, 22.08

День, коли твоє фінансове становище може значно покращити. Це дасть тобі можливість вкласти гроші в якийсь вигідний інструмент, тому шукай відповідні варіанти інвестицій. Хтось навіть отримає у спадок велику суму — тим чи іншим способом. Відмінний час звернення до банку за кредитом.

Вівторок, 23.08

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 22 по 28 серпня

Відносини з партнером значно покращаться, день буде дуже гармонійним для сімейних справ. Постарайся провести вечір у компанії близьких за приємною бесідою. Це найкращий спосіб досягти взаєморозуміння. Не соромся проявляти свої почуття, хочеться сміятися – смійся, є бажання поплакати – не ховай сліз.

Середа, 24.08

На роботі ти можеш відчути млявість, нестачу енергії та бажання щось робити. Це може призвести до неприємностей, конфлікту з начальством, тож будь обережна і хоча б імітуй якусь діяльність. У разі потреби прийми допомогу від колег, щоб вийти з несприятливої ситуації.

Четвер, 25.08

Є велика ймовірність, що тобі доведеться брати участь у спекотних дискусіях, сварках та суперечках, особливо з батьками. Намагайся уникати жорсткої конфронтації, домовитись зараз не вийде. Гостро постане тема балансу між особистим та професійним життям. Можливо, настав час відповісти на запитання: що для тебе важливіше.

П'ятниця, 26.08

Члени сім'ї можуть стати джерелом занепокоєння. Вони будуть пред'являти до тебе нездійсненні вимоги. Необхідно зберігати терпіння і шукати спосіб мирно порозумітися з близькими. На роботі все складатиметься спокійно, без змін. Це дасть тобі можливість зосередитись на особистих проблемах.

Субота, 27.08

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 22 по 28 серпня

Постарайся першого дня вихідних як слід відпочити і не думати про незавершені справи. Вирушай із сім'єю магазинами, напевно потрібно щось купити до початку навчального року, осіннього сезону тощо. При цьому намагайся витрачати гроші обдумано, за складеним заздалегідь списком. Утримайся від спонтанних витрат.

Неділя, 28.08

Цього дня тобі слід зосередитись на своїх сильних сторонах та можливостях. Настав час для активних дій. Якщо ти давно мріяла зайнятися якимось видом спорту, але не наважувалася, зараз саме час це зробити. Поділися своїми побоюваннями з подругою, вона складе компанію та допоможе зробити перший крок.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua