4 пари знаків зодіаку, в яких один – сентиментальний, а інший – пофігіст

Представникам цих знаків іноді непросто порозумітися, тому що вони по-різному дивляться на світ і сприймають ситуації.

4 пари знаків зодіаку, в  яких один — сентиментальний, а інший — пофігіст

Риби — мрійливий, сентиментальний і чутливий знак зодіаку, а Діви — практичні та приземлені. Так, протилежності можуть притягуватися, але найчастіше вони просто стикаються на якийсь час, хоча їм безперечно є, чому повчитися один у одного. За зовнішньою наївністю Риб ховається довіра власної інтуїції та здатність співпереживати людям Цього часто не вистачає Дівам. А за уявною холодністю і розважливістю Дів приховується увага до деталей та тривожних сигналів, які Риби часто не помічають.

2 Близнюки та Козеріг

Бажаєте рецепт катастрофи? Візьміть один знак зодіаку, який відомий своєю любов'ю до веселощів і балачки і з'єднайте його зі знаком-трудоголіком, який любить планувати кожну деталь свого життя. Козероги, на відміну Близнюків, ненавидять спонтанності і витрачати час на порожні розваги. Тому в цій парі Близнюкам іноді здається, що Козерогам чуже все людське, адже їх зовсім не цікавлять життя інших людей, плітки та інші маленькі радощі життя. Козероги, у свою чергу, не втрачають можливості дорікнути Близнюків за ледарство і непродуктивність.

3 Рак і Водолій

4 пари знаків зодіаку, в  яких один — сентиментальний, а інший — пофігіст Джерело: Unsplash (@blakepnw)

Раки відомі своєю чутливістю, глибоким почуттям емпатії та схильністю до співпереживання. Абсолютна їм протилежність – Водолії, які звикли жити більше розумом, ніж серцем. Ракам може здатися, що Водолії зовсім бездушні, але насправді вони просто не затримуються у своїх почуттях надовго. Їм простіше швидко їх раціоналізувати, розставити все по поличках у своїй голові, зробити висновки та йти далі. Тому для Водоліїв Раки — це ніжки та скиглики, з якими важко порозумітися.

4 Скорпіон та Овен

4 пари знаків зодіаку, в  яких один — сентиментальний, а інший — пофігіст Джерело: Unsplash (@raw2020)

Обидва знаки мають сильний характер, хочуть повністю контролювати ситуацію і бути біля керма. Сентиментальність Скорпіонів продиктована їхньою приналежністю до водної стихії. У свою чергу, вогняні Овни не здатні розділяти всю глибину емоцій, що переживаються ними, воліючи не зациклюватися, а швидко скидати напругу через ту чи іншу активність. Овнів важко образити чи образити, тоді як Скорпіон може образитися будь-яке необережне слово на свою адресу. Такий союз часто має дуже непросте майбутнє.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua