Хайпбіст чи e-girls: яка ти молодіжна субкультура за знаком зодіаку

Розповідаємо, що спільного у сучасних молодіжних течій із твоїм знаком зодіаку.

Хайпбіст чи e-girls: яка ти молодіжна субкультура за знаком зодіаку

У Росії також є окреме однойменне свято, яке відзначають щорічно 27 червня. Віковий ценз цієї соціальної групи в нашій країні є вищим — молоддю вважаються люди віком від 15 до 30 років. Існують причини, що верхній показник зросте до 35 років.

Одна з яскравих ознак молоді – це субкультури. Тому що в період становлення хлопці та дівчата у пошуках однодумців примикають до груп людей, близьких їм за духом та інтересами. З нашої статті ти дізнаєшся, до якої сучасної субкультури ближчий твій знак зодіаку. За основу під час розподілу взяли ключові характеристики знака.

Вогняні знаки (Овен, Лев, Стрілець): Скейтери

Хайпбіст чи e-girls: яка ти молодіжна субкультура за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@hans_isaacson)

Активні вогняні знаки близькі за темпераментом безбаштових скейтерів, які люблять кидати агресивний виклик суспільству. Ті, хто в підлітковому віці захопилися цим напрямком, з великою ймовірністю не відмовляться від неї і коли стануть значно старшими. Тому субкультура скейтерів, скоріше, стиль життя, ніж швидкоплинний віяння. Як і будь-який справжній скейтер, Овен, Лев та Стрілець люблять екстрим та свободу пересування. Вони отримують задоволення від динамічного життя, тому їм постійно необхідно відчувати швидкість і бачити результати своєї роботи. Причому чим швидше, тим краще. Іноді така нетерплячість їх підводить і, за аналогією зі скейтерами, вони щоразу набивають собі шишки.

Знаки вогняного тригону хочуть наповнити життя яскравими подіями, тому вони легкі на підйом і не дадуть нікому скучити поряд із собою. Також вони досить запальні і не терпітимуть утисків, тому не варто від них чекати покірної поведінки, особливо якщо хтось провокує.

Повітряні знаки (Близнюки, Терези, Водолій): Хайпбісти та снікерхеди

Хайпбіст чи e-girls: яка ти молодіжна субкультура за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@thevoncomplex)

Хайпбісти та снікерхеди — дві різні субкультури, об'єднані любов'ю до наймодніших, найбажаніших та найексклюзивніших речей. З'явилися вони в США наприкінці 90-х, на початку 2000-х років — так називали людей, які вишиковувалися у величезну чергу, щоб отримати рідкісні колаборації бренду Supreme. У Росії її представники цих субкультур з'явилися щодо недавно. Дехто називає їх заміною хіпстерам.

Як і шанувальники цієї субкультури, повітряні знаки завжди намагаються бути в тренді. Якщо щось десь з'явилося, їм потрібно отримати це серед перших. Також вони прагнуть відкривати для себе нове — вивчають різні течії, інформацію, фільми, музичні напрямки та багато іншого, що може виділяти їх на тлі інших. Знаки повітряного тригону мають гарний стиль, нерідко людей, які народилися під цими сузір'ями, оточуючі орієнтуються як у взірець гарного смаку.

Земні знаки (Телець, Діва, Козеріг): Нормкор

Нормкор – це субкультура, яка пропагує унісекс тенденцію в одязі. Люди, які дотримуються цієї філософії, воліють особливо не виділятися зовні носять прості речі і люблять все комфортне. Жодного супер трендового одягу на них не побачиш. Їм важливіше проявляти себе інтелектуально. Нормкор багато в чому визначив сучасну моду, де переважають безформні силуети, джинси із прямими штанинами, сорочки в клітку та кросівки.

За аналогією з цим стилем, Телець, Діва і Козеріг мають стриманий характер і не підпускають до себе всіх поспіль. Вони, на відміну від модників-хайпбістів, які скуповують усі новинки, люблять аналізувати свої покупки та дії.

Земні знаки не розуміють, навіщо витрачати багато грошей на річ, яка цього насправді не варта. У всіх справах вони дотримуються оптимального підходу. Також вони намагаються міркувати і у стосунках. Вивести на емоції ці знаки складно — у них завжди будуть у рукаві залізобетонні аргументи, з якими не посперечаєшся. Якщо вони не мають рації, то спокійно погодяться, що помилилися — з ким не буває.

Водні знаки (Рак, Скорпіон, Риби): E-boys, e-girls

Хайпбіст чи e-girls: яка ти молодіжна субкультура за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@bluespit)

Субкультури e-girls і e-boys іноді об'єднують назвою e-kids. З'явилися ці молодіжні течії у 2010-х роках, коли почали розвиватись соціальні мережі. Тому так називають прогресивну молодь, яка успішно веде TikTok та заробляє з ранніх років у діджитал-сфері. Вони не бояться висловлювати свої емоції в Мережі, відверто розповідають про свої переживання та радощі на багатотисячні та багатомільйонні аудиторії. Така відкритість стала однією з відмінних рис цієї субкультури.

Саме емоційне безстрашність, що межує з нерозсудливістю, проклало паралель між e-kids та водними знаками зодіаку. Люди, народжені під цими сузір'ями, мають схожу чутливість і відкритість до світу. Якщо вони сумують, то без гірких сліз не обійтися, якщо радіють, то люблять і обожнюють усіх довкола. При цьому настрій у Раків, Скорпіонів та Риб змінюється стрімко. Вони можуть ходити сумними та відстороненими половину дня, а потім раптово починають генерувати божевільні ідеї. Якщо знайти їхній аккаунт у соцмережах, можна дізнатися про таких людей буквально все — вони без сорому розкривають межі свого характеру у своїх постах.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua