Гороскоп Мавпи на рік Кролика 2023: точний прогноз по всіх сферах

Гороскоп Мавпи на рік Кролика 2023: точний прогноз по всіх сферах

Цей період у вашому житті запам’ятається як один із найяскравіших і насиченіших. Гороскоп Мавпи на 2023 рік нагадує келих гарної шампанської – іскристий від несподіваних подій і приємних сюрпризів, що п’янить новими можливостями та усвідомленням свого потенціалу, з присмаком безлічі свят, у яких ви братимете участь. До речі, як рік почнеться з феєрверків, так ними і закінчиться. Головне – стежити, щоб не сталося пожежі. Безтурботність може зіграти злий жарт, тому вогнегасники і потрібно тримати під рукою.

Загальні тенденції року

Надзвичайно вдалий і сприятливий час для Мавп приготував Кролик: все виходитиме, оточуючі допоможуть порадами, руками та грошима, утворюються нові сім’ї – а у пар, які давно чекають на дітей, нарешті народяться первістки. Представники цього знаку будуть надзвичайно талановитими, артистичними, що дуже знадобиться як у побуті, так і в роботі.

Єдине, на що треба звернути увагу, – на своє сприйняття такого блискучого року. Це тільки здається, що доля роздає подарунки просто так, за гарні очі.

Гороскоп Мавпи на рік Кролика 2023: точний прогноз по всіх сферах

Насправді це перехід кількості попередніх праць та старань у якість життя та відносин із оточуючими. Ви були добрі і чуйні попереднього року – і люди це запам’ятали. тепер головне – не розгубити хороше ставлення до себе, не загордитися успіхами і не замислитися надто багато.

Прислів’я каже, що що вище лізе мавпа, то краще видно її… Тил. У році Кролика перефразуємо: якщо видертися на високе дерево швидко і спритно, то ніхто не встигне розглянути ось те саме – в пам’яті залишиться тільки спритність і швидкість, з якою ви робите свою роботу, і гарний результат.

Справи серцеві

І тут зірки обіцяють лише позитивні події. Навіть якщо гороскоп Мавпи на 2023 рік передбачає розлучення – значить, це неминуча подія, і краще вона відбудеться зараз, ніж ви затягуватимете такий крок і мучити себе і партнера. Добре, браку уваги з боку протилежної статі не буде. Найкраще в році Кролика – на якийсь час кинути замашки примату і не скакати з гілки на гілку, зриваючи без розбору плоди, щоб потім надкушувати і кидати їх.

Гороскоп Мавпи на рік Кролика 2023: точний прогноз по всіх сферах

Не поспішайте. Зустрічі з людьми подарують вам багато нових позитивних емоцій, ви навчитеся розрізняти вдавання і справжні почуття, і цінувати взаємність.

Якщо серце підкаже, що настав час одружуватися або виходити заміж – значить, йдіть. Злагода та любов. Велика ймовірність, що з обранцем чи обраницею буде велика різниця у віці, але нехай це вас не лякає.

Здоров’я

Мавпам цього року треба стежити за своїм харчуванням. Те, що ви людина стрімка і цінуєте час, дуже добре – але не варто заощаджувати на приготуванні їжі чи відвідуванні гарного кафе. Звичка вистачати шматки і є на бігу дуже шкідлива для шлунково-кишкового тракту. Зумійте сказати немає фастфуду, яким би смачним і зручним він не був. Заведіть правило не поспішати хоча б під час їжі, а ранок починати з легкого овочевого салату чи яблука. Заодно і зайва вага піде (якщо вона є, звичайно).

Гороскоп Мавпи на рік Кролика 2023: точний прогноз по всіх сферах

Серед дієт потрібно вибрати “неквапливі” і зважені. Не спокушайтеся обіцянкою швидкого результату та чудового перетворення зовнішності: ви ризикуєте порушити нормальну роботу підшлункової залози.

Кар’єра та гроші

Дивовижний творчий та енергетичний потенціал потрібно лише вміло та правильно розподілити, щоб не було, з одного боку, непотрібних виплесків, подібних до протуберанців, а з іншого боку – простоїв через напади втоми та відсутність думок та ідей.

Не бійтеся ризику в роботі та інвестиціях – проте уникайте азартних ігор, де виграш залежить лише від успіху. Гороскоп радить вибирати заняття, де грошова винагорода залежатиме лише від гостроти розуму та працездатності. Успіх приходить до тих, хто не сидить на місці, тому Мавпи будуть особливо щасливими.

Гороскоп Мавпи на рік Кролика 2023: точний прогноз по всіх сферах

Прогноз по місяцях

Місяць Прогноз астролога
Січень Новий рік відсвяткували на славу – і тут після закінчення тривалих свят з’ясовується, що настав час згадати старовинне слово сусіки. Саме за ними доведеться пошкрябати в другій половині місяця в очікуванні хоч якихось доходів. Однак це не завадить Мавпам чудово почуватися і сприймати кожен новий день нового року як свято.
Лютий Під кінець зими на вас чекають суцільні знахідки – які, можливо, прямий і безпосередній прибуток відразу не принесуть, але побічно будуть дуже корисні в майбутньому. Це стосується і нових зв’язків і знайомств, і раптового відкриття в собі нових талантів. Не виключено, що з’явиться перспектива нового робочого місця, проте рішучі кроки слід обговорити з сім’єю.
Березень Не піддавайтеся зневірі! Хоча поганий настрій відвідує мавп рідко і ненадовго, ця весна може початися з не найкращої смуги. Гороскоп обіцяє: все це швидко пройде, і починаючи з другої половини березня справи потроху налагоджуватимуться. Головне – вміти відпочивати та знати міру у будь-яких розвагах та святкуваннях (особливо якщо вони супроводжуються алкоголем).
Квітень Час виникнення безлічі нових романтичних знайомств, деякі з них можуть перерости у щось серйозне. Наскільки це буде серйозно – багато в чому залежить від Мавп: гороскоп запевняє, що найпроникливішим та уважнішим вдасться вибрати з варіантів єдиний правильний. Головне, щоб через любовні пригоди не постраждала успішна кар’єра та навчання.
Травень Хтось може розслабитися в очікуванні літа, когось все влаштовує – але не вас: руки сверблять, голова сповнена ідей, ногам не терпиться кудись крокувати. Зберіть енергію в один лазерний пучок, не дайте їй розбризкатися на всі боки або прокидатися піском крізь пальці. Цей місяць буде переломним у багатьох відношеннях: стрімкий стрибок у кар’єрі, наукові відкриття та премії чекають на вас.
Червень Гороскоп пропонує Мавпам два варіанти: або взяти сім’ю або друзів і вирушити на моря, або продовжити ударно трудитися, поки відпочивають інші. За місяць ви поодинці можете впоратися з обсягом роботи, який не могли здолати дві-три особи. Начальство оцінить цей трудовий подвиг. Якщо ж ви виберете море – не захоплюйтесь екзотикою і не запливайте далеко. Все в міру.
Липня Ви отримаєте велику суму грошей, джерело може бути різним, головне ж – вміло розпорядитися цією сумою. Можна вкласти їх у справу та отримати дивіденди, а можна купити те, про що давно мріяли – і отримати багато задоволення. І те, й інше на ваш вибір, в обох випадках зірки до вас прихильні, а оточуючі та рідні підтримають вас, хоч би що ви вирішили.
Серпень Час навчитися просівати знайомства, утримуватись від зайвих слів та імпульсивних вчинків. Емоції зашкалюватимуть, і ви в серцях можете наговорити такого, що самі пошкодуєте – але буде пізно. Тому час діяти з оглядкою. Така модель поведінки буде не зайвою ще й тому, що кінець літа – гарний час поєднати серця з коханою людиною, що любить.
Вересень Мавпи перебувають у гармонійному стані, таку рівновагу можна розглядати як результат трудового року (хоча він ще не закінчився). У вас все добре, у родині повне порозуміння, на роботі не треба рвати жили, будинок – повна чаша. Залишається легко насолоджуватися тихим осіннім теплом, частіше виїжджаючи на природу. Якщо ви мріяли про дачу – вам підвернеться вдалий варіант.
Жовтень Хтось може назвати вас мрійливим ідеалістом – проте не ображайтесь. Наприкінці місяця ті, хто вас так сприймав, дуже здивуються, побачивши, що саме ви мали рацію, і все сталося саме так, як ви пророкували. Не дивно: прорізається інтуїція, підказуючи нестандартні вирішення застарілих проблем, і там, де інші рубають гордієві вузли, ви спритно їх розв’язуєте.
Листопад Раптом здолає бажання навчитися чогось нового. Хтось почне вивчати якусь іноземну мову, комусь захочеться опанувати ремесло та щось робити руками – але в будь-якому випадку це буде сплеск творчого потенціалу. Мавпам настав час втілювати свої таланти в життя – не все ж корчити кумедні пики і передражнювати оточуючих. До речі, іноді вони можуть ображатися.
грудень Про такий кінець року можна тільки мріяти: що б ви не почали – все закінчується успішно, що б ви не вирішили – правильне рішення. І навіть Новий рік можна зустрічати як завгодно і будь-де! Перебування в центрі уваги забезпечене, тому що ви – людина-свято, і поряд з вами буде світло та тепло. Найкраще святкування – багатолюдне, з веселощами та танцями до ранку.

Прогноз астролога для жінок

Єдина проблема для жінки-Мавпи в році Кролика – вибрати єдиного коханого серед величезної юрби шанувальників. Гороскоп радить звернути увагу не на тих, хто буде гучнішим і яскравішим, а на непримітних і скромних. Вони складуть гармонійну пару з вами, будуть надійним плечем та опорою, другом та чоловіком.

Гороскоп Мавпи на рік Кролика 2023: точний прогноз по всіх сферах

Якщо ви не збираєтеся заміж, можете провести рік у легких стосунках, які ні до чого не зобов’язують, проте поводьтеся акуратніше, щоб не вславитися легковажною особою. Просто отримуйте задоволення від невагомого флірту, а найкорисніший час ви проведете зі старшими членами своєї родини. У розмовах з ними ви отримаєте поради та підказки на майбутнє.

У роботі все буде чудово – при цьому дуже рівно, що вам може здатися неприродним. Можливо, ви просто звикли до постійних струсів? Відвикайте, без них краще.

Гороскоп для чоловіків

Чоловіки здебільшого будуть зайняті кар’єрою та зароблянням грошей. При цьому будь-яких далекосяжних цілей вони не ставлять, просто їм подобається працювати і дивувати оточуючих результатами. Чим складніше завдання, тим азартніше ви її вирішуватимете, і тим успішніший результат.

Гороскоп Мавпи на рік Кролика 2023: точний прогноз по всіх сферах

Гороскоп Мавпи на 2023 рік застерігає від зайвого хвастощів своїми успіхами (заздрість має сумну властивість матеріалізуватися в життєві неприємності) і не мати слави у начальства Суперменом, якому будь-яке завдання під силу, причому 24 години на добу і цілий рік.

За роботою не забувайте про сім’ю, коханих, близьких. Вони будуть раді зустрічам, вашій увазі – і, звичайно, подарункам! Фантазія підкаже вам, чим можна по-справжньому приємно здивувати людину.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua