Розставляємо пріоритети: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 листопада

Овен може отримати премію, Раку треба побоюватися інтриг та заздрісників, а Скорпіонові варто подумати про майбутню відпустку.

Розставляємо пріоритети: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 листопада

Успіх . Фортуна супроводжуватиме тебе протягом усього тижня. За що б ти не взялася, у тебе все вийде. Начальство та колеги оцінять твої навички та прагнення сумлінно робити свою роботу. Не дивно, що ти, швидше за все, заслужиш гідну премію чи навіть підвищення на посаді. Якщо ти самотня, цього тижня тобі випаде шанс зустріти людину, яка справить на тебе велике враження — швидше за все, на громадському заході.

Вдалі дні: 8.11, 10.11

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

Зібраність . Заздалегідь розстав пріоритети у справах на найближчий тиждень. Що тобі зараз важливіше — робота чи сім'я? Склади твердий план і неухильно дотримуйся його. Люди або обставини будуть відволікати, але тобі необхідно зберігати концентрацію на своїх цілях, щоб не гаяти часу даремно. Однак це не означає, що тобі краще впоратися з проблемами самотужки. Вірний друг простягне тобі руку допомоги. Поповнити витрачену енергію вдасться у вихідні на природі.

Вдалі дні: 8.11, 12.11

Близнюки

Розставляємо пріоритети: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 листопада

Зліт . В особистому житті після недавнього конфлікту буде нарешті досягнуто взаєморозуміння. Моральний дискомфорт зміниться гармонією. Ти відчуєш себе коханою та захищеною. Нові однодумці та старі союзники надихнуть тебе на втілення великої мрії чи сміливих планів. Ти відчуєш, що здатна досягти всього, чого забажаєш. На роботі можлива поява нового навантаження, що може бути пов'язане з підвищенням по службі.

Вдалі дні: 11.11, 13.11

Рак

Кар'єра . Остерігайся підступів конкурентів на робочому місці. Хтось не зовсім чесний із тобою, і ти це відчуваєш. Будь готова активно діяти, коли з'явиться можливість покращити свої кар'єрні перспективи, та не дозволяй агресивному конкуренту зіштовхнути тебе з цього шляху. Не будь надто довірливою до тих, кого погано знаєш. Звичайно, не у всіх є якісь таємні мотиви та задуми, але все ж таки варто подбати про власні інтереси і бути обережнішими.

Вдалі дні: 7.11, 9.11

Лев

Талант . У твоїй натурі є драматична сторона і зараз це буде помітно як ніколи, на задоволення твоїх друзів та близьких. Твоя природна здатність додавати необхідну кількість театральності у своє мовлення і розвеселити будь-яку компанію буде доречною — як удома, так і в офісі. Чи виражаєш ти любов, свою пристрасть до роботи або підбадьорюєш когось, ти досягнеш успіху та загального захоплення. Твій авторитет значно зросте.

Вдалі дні: 10.11, 11.11

Розставляємо пріоритети: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 листопада

Мрії . Бесіди з літніми родичами дадуть тобі їжу для роздумів. Той, на кого ти завжди дорівнювала, може поділитися з тобою мудрістю. Те, що він тобі скаже, залишиться у твоїй пам'яті на довгі роки. Чи не надто багато часу ти проводиш, кручена в хмарах? Використовувати свою уяву – це здорово, але мрійливість може бути дуже шкідливою в ті моменти, коли тобі треба бути напоготові. Особливо у фінансових та юридичних справах.

Вдалі дні: 7.11, 12.11

Скорпіон

Поїздки . Проводь більше часу з коханими цього тижня. Зараз ти думаєш лише про хороше. Цей оптимістичний настрій вплине не лише на твої стосунки з партнером, а й на здоров'я. Спільні плани – відпустка, подорожі – надихають тебе, і ти з радісним передчуттям дивишся у майбутнє. Зміна обстановки саме те, що тобі зараз потрібно, особливо якщо останнім часом ти не виїжджала далеко за межі свого населеного пункту.

Вдалі дні: 12.11, 13.11

Розставляємо пріоритети: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 листопада

Раціоналізм . Ти досягнеш успіху там, де йдеться про дії з власної ініціативи. Якщо старший друг чи колега закликає до обережності або пропонує дочекатися інструкцій, не звертай на це уваги. Раціональні міркування, практичний підхід і здоровий глузд утримають тебе на вірному шляху. А здатність тверезо оцінювати будь-яку ситуацію поведе далеко вперед. Прагни всією душею поринути у теми, які тебе насправді хвилюють та цікавлять.

Вдалі дні: 9.11, 10.11

Водолій

Інтуїція . Твій робочий настрій та сильне бажання досягти результату не залишаться без нагороди. Інстинкт керуватиме тобою, коли мова піде про отримання максимальної користі зі своїх дій. Неодмінно прислухайся до своїх передчуттів і дій відповідно до них. Фінанси, як особисті, так і сімейні, повинні розподілятися розумно, тому обов'язково приділили достатньо часу вирішенню цих питань.

Вдалі дні: 9.11, 12.11

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua