Тигр – гороскоп на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз

Тигр - гороскоп на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз

У 2023 році вам буде супроводжувати успіх: адже рік Кролика ще позначається як рік Кота – а тигри не що інше, як дуже великі кішки. З усіма відповідними звичками та життєвими принципами. Сильна воля, цілеспрямованість та неймовірна працездатність разом із прихильністю зірок відкриють широкий шлях можливостей на наступні роки – важливо зуміти розбігтися. Гороскоп Тигра на 2023 рік допоможе правильно розподілити сили і раціонально використовувати можливості, що надаються Кроликом.

Загальні тенденції 2023 року

Працювати, трудитися і ще раз трудитися, і тільки потім панувати, спираючись на плоди праці та чесно нажитий авторитет – ось головний настрій представників цього східного знака у житті. Але для фантастичного працьовитості необхідне богатирське здоров’я, і про це треба буде подумати, особливо у другій половині місяця. Інакше наступного року доведеться не переможно йти, а повзти з останніх сил, жалібно охкаючи і скаржачись на життя.

Рік Кролика загалом буде для Тигрів вдалим – якщо вони будуть уважнішими до оточуючих, особливо до найближчих та рідних людей. Саме вони скажуть потрібні слова підтримки та дадуть корисні поради. До речі, і до порад прислухатися теж доведеться навчитися.

Тигр - гороскоп на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз

Кілька разів життя поставить перед вибором: круто змінювати долю чи залишитись у нинішньому становищі. Діяти треба по наїті: внутрішнє звіряче чуття не підведе.

Любовний гороскоп

Кохання в році Кролика буде щасливим і взаємним, якщо ви не будете занадто ревниві, перестанете шукати каверзу там, де його бути не може за умовчанням. Що вдієш, ви самі собі в цьому не хочете зізнатися, але Тигри при всій своїй величній силі і широті душі бувають жах як недовірливі. І вразливі як діти. Але на це потрібно буде звертати увагу другій половинці. Точніше, самі постарайтеся вибрати в супутники життя людини, яка зрозуміє вас і не ранить ні словом, ні тим більше ділом.

Тигр - гороскоп на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз

А ось до зміни любовної долі потрібно бути готовим, особливо тим, хто давно збирається одружитися – але все щось заважає.

Так ось: на рік Кролика гороскоп радить нарешті зробити цей рішучий крок і переступити поріг РАГСу. Весільне урочистість має бути урочистим, скупитися не треба – однак бути присутніми повинні лише найближчі. Не розбавляйте радість унікального моменту життя присутністю далеких родичів, яких ви цього дня побачите вперше та востаннє.

Здоров’я

Якщо працювати в такому напруженому графіку, як це роблять Тигри, не дивно впасти з нервовим виснаженням або отримати побутову травму на тлі перевтоми та подальшої неуважності. Але порізи і опіки на кухні не йдуть ні в яке порівняння з тим, що може статися за кермом, коли людина, яка втомилася і вимоталася за день, сідати, щоб дістатися після роботи додому.

Щоб уникнути подібних неприємностей, потрібно навчитися протягом дня знаходити хвилини для розслаблення і відпочинку, в тому числі активного.

Тигр - гороскоп на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз

Гороскоп рекомендує згадати старі добрі часи, коли виробнича гімнастика була обов’язковою частиною робочого дня. Встати з-за столу, зробити кілька присідань, просто пройтися кілька разів коридором не важко. Ще можна освоїти дихальну гімнастику, на яку не потрібно нікуди йти, та й пристосування не знадобляться.

Якщо ви не навчитеся відпочивати, чекайте зниження імунітету і появи алергії там, де її раніше не було. Медичний гороскоп Тигра на 2023 рік радить не бігти в аптеку з найменшого приводу та не зловживати медикаментозними препаратами. Найкращі кошти для вас цього року – народні. Трав’яні чаї, відвари лікарських рослин допоможуть зберегти здоров’я, налагодити міцний сон і очистити організм від токсинів.

Кар’єра та гроші

Тигр на рік Кролика отримає все, що він захоче. Але якою ціною? Якщо ви не хочете розгубити друзів, посваритися з сім’єю, розлучитися з коханою людиною – краще стримати свій запал. Кар’єра нікуди не подінеться, а обійняти неосяжне не вдавалося ще нікому – і вам не вдасться, незважаючи на довгі лапи з гострими кігтями. Звичайна планомірна праця виявиться набагато пліднішою, ніж нескінченні штурми та аврали. Краще зробити менше, та краще, ніж багато, а потім виправляти помилки.

Їхати в гору доведеться перші півроку (готуйтеся – гора буде крутою), але потім аж до Нового року великі смугасті коти нестимуться з вітерцем і радісним настроєм з цієї гірки, не докладаючи особливих зусиль: гроші йтимуть в руки самі.

Тигр - гороскоп на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз

Якщо вас відвідати ідея про власну справу, починати свій бізнес краще навесні чи восени. У цей час зірки складуться вдалим чином і починання стануть дуже успішними. Але при цьому на якийсь час доведеться включити режим економії. Це зовсім не означає перехід на хліб і картоплю, просто предмети розкоші поки що краще не купувати.

Прогноз щодо місяців 2023 року

Назва місяця Прогноз астролога
Січень Народ ще доїдає олів’є та продовжує дивитися новорічні фільми, а ви вже нетерпляче перебираєте лапами та очікуєте виходу на роботу. Але робоче місце не єдине, де можна виплеснути енергію. Відточувати інтелект можна кросвордами та головоломками (усієї родиною буде ще й весело), а для рук завжди знайдеться заняття вдома, і чоловікам, і жінкам.
Лютий Не треба накидатися на мету як хижак на жертву! По-перше, вона може брикатися і тоді задоволення буде так собі, а по-друге, підхід має бути продуманим та спланованим. Навіть якщо отримаєте просте завдання – розкладіть його по поличках: в ньому може критися каверза. Вчіться вибирати час для відпочинку на роботі, щоб не валитися з ніг, переступивши поріг будинку.
Березень Небезпечний час, коли весняний авітаміноз може проявитися у всій вроді: млявість, сонливість, зниження працездатності. Гороскоп стверджує, що врятує ситуацію багате на вітаміни меню, особливо зелень і квашена капуста, і страви з печінки. Такий раціон додасть необхідних сил для того, щоб успішно продовжити розпочату взимку справу.
Квітень Тигри ніколи не почуваються обділеними увагою з боку протилежної статі, але зараз ви будете особливо потрібні. Причому раптово дасть про себе знати минуле кохання: дзвінки, повідомлення, зустрічі – подумайте: можливо, зірки дають вам повторний шанс здобути щастя з цією людиною? Не довіряйте кохання з першого погляду, звертайте увагу на деталі.
Травень Час для невеликої перерви в активній трудовій діяльності. Небагато самотності в оточенні природи, на березі річки, в лісі або просто прогулянки в парках. Мінімум фізичної активності, максимум споглядальності та розслаблення. Літо вимагатиме від вас напруги та концентрації, тому наберіться сил наприкінці місяця.
Червень Знайдіть у собі сили відмовитися від спокус на початку літа. Він придбає різні види: начальство запропонує хороші гроші, але завдання буде занадто складним, надійде пропозиція вигідних вкладень – але це обман. Любовні стосунки теж будуть не без підводного каміння. Зрештою, ні за що, ні за яких умов не сідайте за кермо після спиртного.
Липня Настав час перевести подих на вершині гори, куди Тигр цілеспрямовано йшов півроку. Перед тим як спускатися, визначтеся, в який бік це робити. На гору веде кілька стежок, а з гори вони розбігаються як миші у різні боки. Будьте обережними з вибором шляху: можете розтратити і сили, і накопичені кошти, і зароблений у професійному середовищі авторитет.
Серпень Гороскоп на кінець літа практично ідеальний. Все буде так добре, що періодично вам хотітиметься вигукнути «Так не буває!» Буває, і ви заробили це щастя. До речі, це найкращий час для весілля. Якщо завітають до думки про зміну роботи, відкладіть їх до наступного року. Це швидше імпульсивне бажання, аніж виважене рішення. Втома року дається взнаки.
Вересень Час вкотре взяти себе в лапи і стримати запал. Вам ще трапиться нагода бути могутнім Тигром, якого поважають і побоюються – а зараз ви просто великий представник котячих, якого люблять, гладять по гарній шерсті, а за муркотіння дають найсмачніші шматочки. Ті самі, за які в інший час доводиться боротися іклами та пазурами.
Жовтень Пропозиція перейти на іншу роботу може виявитися глибшим випробуванням: гороскоп передбачає за таким кроком переосмислення зробленого за попередні роки і, можливо, бажання здобути іншу професію. Початок навчання нових навичок або вдосконалення старих можуть збігтися з новими проектами. Вчитися Тигри можуть і люблять.
Листопад Невеликий провал в активності пояснюється цього разу осінньою нудьгою та скороченням світлового дня. Їжте червоні овочі та фрукти, вдень обов’язково проводьте хоча б годину на вулиці – це дозволить набрати необхідну кількість ультрафіолету. У цей час беріть сили від спілкування із сім’єю – батьками, подружжям, дітьми. Це буде приємно та корисно для всіх.
грудень Гармонійне завершення вдалого року, відчуття блаженної втоми та гордість за масштаби зробленого – ось основні почуття Тигра у грудні. Знайдіть цього місяця місце у вашій душі для найближчих людей. Переходити на Новий рік на самоті не можна: тепле оточення, що розуміє, – запорука щастя на наступні роки. Стережіться застуд і не переїдайте за святковим столом.

Прогноз для жінки-Тигра

Тигр - гороскоп на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз

Зірки обіцяють гармонію у всьому – професійній діяльності, коханні, стосунках із друзями та колегами. Гороскоп Тигра на 2023 рік – один із найблагополучніших для прекрасної статі останнім часом. Незалежно від віку, ви будете оточені увагою та любов’ю. Знайдіть спосіб по можливості відповідати на добре ставлення до вас, це не залишиться непоміченим.

Головне для Тигриць на рік Кролика – максимально вимкнути агресивність та бажання домінувати. Взяти нападом, нахрапом, атакою та іншими енергоємними способами – це іноді виглядає ефектніше, але в душі ви відчуватимете дискомфорт. Спробуйте підкрадатися до мети на м’яких лапах, не гарчати і демонструвати свою перевагу. Цим уникайте непотрібних конфліктів (вони взагалі ніколи не бувають потрібними) і загострення відносин у найближчому оточенні.

Гороскоп для чоловіка-Тигра

Тигр - гороскоп на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз

Ви виявите квінтесенцію тигрової сутності: будете щедрі і великодушні, працездатні і продуктивні, велелюбні і поблажливі. Але вмійте зупинитися вчасно, щоб не стати марнотратними і потім підраховувати борги, щоб не заробити разом із великими преміями нервове виснаження та хронічну втому. Про кохання окрема розмова: довіра – це добре, але засоби індивідуального захисту ще нікого не обдурили.

Найкращі заняття, яким потрібно присвятити вільний час – риболовля, фізкультура (басейн та велосипед наповнять силою та бадьорістю), читання класичної літератури, виготовлення виробів із дерева та глини. Поменше комп’ютера та телевізора, краще посидіти за чашкою чаю та поговорити з тим, хто поряд з вами.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua