Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 8 по 14 серпня

Друга місячна фаза – чудовий час для вирішення найважчих проблем, здійснення амбітних планів. Корисні фізичні навантаження з подальшим розслабленням та медитацією.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 8 по 14 серпня

Понеділок, 8.08

Цього дня тобі треба бути обережним у грошових справах — є небезпека невеликих фінансових втрат. Це змусить тебе трохи похвилюватися, але все не так критично. Зірки пророкують цього дня удачу, так що турбуватися нема про що. Головне – уникай зайвих витрат і не погоджуйся на сумнівні грошові авантюри.

Вівторок, 9.08

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 8 по 14 серпня

Намагайся зібрати волю в кулак і прийняти кілька важливих рішень, спрямованих на стабілізацію атмосфери в сім'ї. В особистому житті все складеться чудово. Отже, якщо ти планувала романтичне освідчення в коханні чи якийсь інший спосіб вийти на новий рівень відносин, зараз саме час це зробити.

Середа, 10.08

Тримай емоції під контролем. Зараз не найкращий час, щоб вдаватися до гарячих суперечок з ким би там не було. Найкраще, що можна зробити в такий конфліктний день, — це запастися терпінням і провести час якомога спокійніше, краще на самоті. Сім'я потребує знаків уваги, постарайся чимось порадувати близьких.

Четвер, 11.08

Вирує енергія повного місяця, що наближається, дозволить тобі в цей день знайти хороші перспективи працевлаштування. Це також чудовий час для студентів, які здобувають вищу освіту. Крім того, сьогодні ти зможеш зміцнити свої стосунки з партнером, особливо, якщо заплануєш романтичний вечір.

П'ятниця, 12.08

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 8 по 14 серпня

Постарайся вчасно завершити справи, що залишилися, щоб як слід відпочити під час майбутніх вихідних. Якщо постараєшся, керівництво це помітить і зробить приємні для тебе висновки. Це один із найкращих днів місяця для інвестицій — якщо ти наважишся вкласти у щось накопичені кошти, чекай швидкого прибутку.

Субота, 13.08

Проведи цей день зі своїми близькими. Але не сиди вдома, краще вирушити на природу чи відвідати якийсь культурний захід. Велика можливість познайомитися з цікавою людиною, зав'яжуться міцні відносини. Помирись із тим, з ким давно у сварці. Відпусти образи та звільни місце для нового початку.

Неділя, 14.08

Незважаючи на те, що це вихідний, доведеться посидіти з калькулятором. Життя змусить задуматися про свої фінансові справи та зайнятися довгостроковим плануванням. Нині не найкращий час для непотрібних витрат. Це повинні зрозуміти члени твоєї родини та близькі родичі, тому обговорюйте бюджет разом.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua