У ритмі Повного місяця: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 8 по 14 серпня

Раку не варто сваритися з начальством, Стрільцеві корисно з'їздити на відпочинок з батьками, а Водолію подбати про здоров'я.

У ритмі Повного місяця: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 8 по 14 серпня

Гроші . Цей тиждень буде тобі прибутковим. Ти зможеш ухвалити важливі рішення, а також грамотно та продумано організувати свої фінансові справи. Багато в чому це пов'язано з успіхами в професії. Перед тобою відкриються широкі можливості для кар'єрного зростання, постарайся ними скористатися. Не забувай про те, що домашні зараз потребують особливої уваги. Постарайся повноцінно провести якийсь час із кожним із близьких.

Вдалі дні: 10.08, 14.08

Телець

Клопіт . Цей тиждень принесе тобі чимало турбот та несподіваних ускладнень. Однак турбуватися нема про що, тому що дуже скоро все налагодиться, і життя увійде в потрібне русло. Будь терплячою і чекай на нові можливості. Насамперед переконайся в тому, що зараз ти достатньо сконцентрована на роботі. У твоєму фінансове становище утворився певний застій. Може, час із цим розібратися? Тобі потрібно поповнити свої заощадження.

Вдалі дні: 9.08, 10.08

Близнюки

У ритмі Повного місяця: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 8 по 14 серпня

Сім'я . Має бути просто чудовий період. Чесність і впевненість у собі допоможуть дуже скоро досягти успіху. Тиждень принесе нові надії та знайомства. Проте в особистому житті доведеться пройти через неприємності та ускладнення. Постарайся чітко і безперечно висловлювати свої думки перед рідними та близькими, щоб вони могли правильно зрозуміти твої наміри. В іншому покладись на долю і намагайся проявляти себе з кращого боку.

Вдалі дні: 10.08, 12.08

Рак

Кар'єра . Начальство активно втручається в твою роботу і тим самим порушуватиме твій звичний робочий ритм. Змирись і постарайся по можливості уникати конфліктів із цього приводу. Тобі необхідно послідовно покращувати своє фінансове становище, відкладаючи на чорний день. Від непотрібних витрат і зайвих радощів життя можна поки що відмовитися. Зрештою, ти легко впораєшся з будь-якими проблемами. Вір у себе – і все вийде!

Вдалі дні: 11.08, 14.08

Лев

Обережність . Необхідно стежити за здоров'ям старших родичів, особливо матері. Частіше відвідуй їх, розпитуй. Також будь уважна до свого самопочуття. Намагайся зайвий раз не виходити з дому у маловажних справах, є ймовірність нещасного випадку. В іншому твоє життя увійде до нормального русла, що дозволить ухвалити деякі важливі рішення і багато в чому визначить твоє найближче майбутнє. При цьому не забувай про сім'ю.

Вдалі дні: 11.08, 14.08

Діва

У ритмі Повного місяця: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 8 по 14 серпня

Відносини . Імовірні непорозуміння у шлюбі. У цей період ти відчуватимеш змішані емоції та почуття, домінувати у яких буде роздратування. Проте заради близьких ти маєш залишатися сильною та терплячою. Незабаром усе зміниться на краще. У тому числі й фінансова ситуація, що допоможе тобі вкласти гроші у якусь плідну співпрацю. При цьому остерігайся шахрайства, погоджуючись на нестандартні інвестиції.

Вдалі дні: 9.08, 12.08

Терези

Успіх . Зірки обіцяють тобі удачу. Зараз ідеальний час для того, щоб зайнятися новою справою. Нехай спочатку буде непросто, але зможеш повністю змінити своє життя. Сім'я підтримає тебе в будь-яких труднощах. Обов'язково вислухай рідних, щоб швидко знайти ефективне вирішення важливої проблеми. Сконцентруйся на роботі та не піддавайся негативному впливу з боку. Тобі потрібно якнайшвидше завершити поточні справи.

Вдалі дні: 8.08, 10.08

Скорпіон

Розрахунок . На роботі з'являться у тебе нові друзі, які стануть надійними партнерами. Твоє фінансове становище поступово покращуватиметься. Прийде давати фінансові поради своїм близьким, щоб скоротити непотрібні витрати. Переконайся, що ти спираєшся на цифри, а не тільки на інтуїцію. Може виникнути потреба подумати про перспективи свого шлюбу. У всіх сферах життя зберігай терпіння та дій цілеспрямовано.

Вдалі дні: 10.08, 12.08

Стрілець

Радість . Тиждень буде сповнений позитивних емоцій. Останнім часом ти багато працювала і тобі потрібно трохи розслабитись. Тільки так ти зможеш знайти душевний спокій та задоволення. Не забувай про близьких, вони потребують твоєї уваги. Виділили у своєму щільному графіку час і для батьків. Можна навіть запланувати поїздку з ними кудись у вихідні. Спокійна ситуація на роботі залишить достатньо часу на особисте життя.

Вдалі дні: 8.08, 13.08

Козеріг

Родня . Старші родичі дадуть тобі корисні поради, дослухайся до них. Це допоможе тобі легко позбутися деяких побутових проблем, що накопичилися. Будь вдячна долі за те, що рідні є у твоєму житті і завжди поряд — як у скрутні часи, так і у щасливі моменти. Зараз сприятливий період для того, щоб подумати про перспективи кар'єри. Подумай про те, як ти можеш покращити свої стосунки з колегами та начальством.

Вдалі дні: 9.08, 13.08

Водолій

У ритмі Повного місяця: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 8 по 14 серпня

Здоров'я . Тобі необхідно подбати про своє самопочуття, інакше дуже скоро ти опинишся в скрутному становищі. Заручися підтримкою сім'ї. Партнер може стати для тебе постійним джерелом оптимізму та життєвої сили. В іншому тиждень виявиться тобі однією з найвдаліших за все літо. Ти знайдеш способи ефективніше керувати багатьма сферами свого життя, не виявляючи зайвого занепокоєння та дратівливості.

Вдалі дні: 11.08, 12.08

Риби

Тайм менеджмент. Буде важко звести кінці з кінцями як в особистому, так і в професійному житті. Зберігай спокій. Рідні завжди будуть поряд, незважаючи ні на що. Ти маєш поділитися з ними своїми побоюваннями, щоб знайти душевний спокій. На роботі можуть виникнути проблеми через нестачу концентрації уваги та неефективного керування часом. Начальство буде незадоволене тим, як ти справляєшся з роботою.

Вдалі дні: 8.08, 14.08

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua