Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 1 по 7 серпня

Мрій, фантазуй, плануй – і дій! Зараз у твоїх силах здійснити найсміливіші мрії та найграндіозніші плани. Відкинь сумніви, тобі все по плечу.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 1 по 7 серпня

Понеділок, 1.08

Вдалий день, щоб оздоровити своє харчування. Прагнеш їсти менше солодощів? Час скоротити їх кількість у своєму раціоні. Або відмовитись від якогось виду солодкої продукції, перейти на натуральні цукати, сушені фрукти. Невиправним ласунам можна і потрібно переключитися на натуральні замінники.

Вівторок, 2.08

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 1 по 7 серпня

На ранок плануй очисні процедури. Наведи порядок вдома або на робочому місці, позбався речей, якими ти не користуєшся. Протягом дня налагоджуй ділові та особисті контакти. Плануй сьогодні переговори. А підписувати якісь домовленості чи ні, зрозумієш у ході спілкування із співрозмовником.

Середа, 3.08

Обачність при поході до магазину не завадить. Не варто закуповуватися про запас, краще заощадити. Стеж за сумкою чи гаманцем — у найближчому оточенні знайдуться люди, які можуть скористатися твоєю недбалістю. Вдалий день для звернення до суду, якщо самостійно не можеш вирішити проблему.

Четвер, 4.08

Чи не відкладай виплату боргу. Намагайся не накопичувати суми, які треба віддати, не створювай собі додаткових труднощів. Наскільки вільніше почуваєшся, коли над тобою не висить відчуття, що ти комусь винна! Якщо йдеться про повернення великої суми, не забудь взяти розписку, що гроші отримані.

П'ятниця, 5.08

Будь-яка співпраця сьогодні неможлива без конфліктів. Взаємодія дійшла до такої точки, коли лише подолання кризи може створити перспективи спілкування. Будь готова до того, що у суперечках спливуть давні образи. Однак на цей день можна планувати трудомісткі роботи, сил у тебе достатньо.

Субота, 6.08

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 1 по 7 серпня

Сьогодні вітаються швидкі та активні дії: мінімум розрахунків, миттєві рішення. Спортивні змагання принесуть радість кожному учаснику, наповнять тіло силою та енергією. Так що проведи вихідний у русі, займайся вдома, вирушай на пробіжку або в басейн. А якщо ти трудоголік, роби свою роботу із задоволенням.

Неділя, 7.08

Настав час оновити список своїх знайомих. Відвідуй публічні заходи, особливо якщо їх проводять великі компанії чи їхні філії. Є шанс обрости корисними зв'язками. Вони обов'язково стануть у нагоді тобі не тільки в діловій сфері, а й в особистій. Поповни свій багаж знань, сходи на цікаву лекцію чи модний тренінг.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua