Молодий місяць у Леві 28 липня: яким 3 знакам зодіаку пощастить і за яких умов

Майбутня міграція Місяця в вогненний знак позитивно позначиться на житті людей, які ризикнуть вийти із зони комфорту.

Молодий місяць у Леві 28 липня: яким 3 знакам зодіаку пощастить і за яких умов

Загальна характеристика

Лютий і нестримний вогненний знак Лева хоче, щоб ми виявили і виявили свою внутрішню «зірку» і дозволили бути в центрі уваги. Тому в ці дні та ночі важливо не заглушувати свій внутрішній голос та азарт, боячись образити когось. Молодий місяць у Леві присвячений володінню своєю силою — він принесе удачу тим, хто не побоїться відстояти свої інтереси.

Також цей молодик має неймовірний потенціал, тому в цей день бажано почати щось нове. Місяць, утворюючи позитивний альянс із Юпітером, планетою зростання та пригод, під час свого руху через вогненний знак Овна отримав супер оптимістичні вібрації. Саме час використовувати цю енергійну місячну енергію для підвищення своєї впевненості та віри в майбутнє.

Оскільки молодик утворює опозицію з темним і перетворюючим Плутоном, ми не будемо цієї доби відчувати зневіру через свої помилки, навпаки, з'явиться мотивація на їх виправлення. Можливо, саме 28 липня ті, кому довгий час не щастило, нарешті зроблять прорив. Але це станеться лише з тими, хто продовжить всупереч минулим промахам докладати зусиль.

3 знаки, яким пощастить за певних умов

Молодий місяць у Леві 28 липня: яким 3 знакам зодіаку пощастить і за яких умов Джерело: Unsplash (@johsi882)

1. Телець

Цей молодик буде перебувати в четвертому будинку Тельців — будинку особистих справ та особистих питань. Це найуразливіша зона для представників знака. Новий місяць у Леві «підсвітить» всі непривабливі моменти в цих сферах. Можливо, деякі події змусять Тельцов задуматися про вдосконалення чи набуття свого тилу — місця, де вони почуваються у безпеці. Також бажання зробити простір кращим може проявитися прибирання квартири, створення затишку або навіть переїзду на нове місце.

Щоб не поринути в апатію через думки, що твій дім не відповідає твоїм вимогам і не посвариться з членами сім'ї, прислухайся до свого серця. Воно підкаже, які зміни допоможуть вирішити проблему, що назріла.

2. Лев

Леви люблять увагу – це відомий факт. Навіть сором'язливі та стримані представники знака розквітають, коли відзначають їхні заслуги та відмінності, коли їх виділяють серед інших. У цей молодик Леви повною мірою відчують на собі загальну увагу. Але людям цього знака потрібно бути готовими не лише до хорошого боку популярності, а ще й до негативної. Прийде подивитися на себе з боку — низка якостей, які вдасться розглянути через призму деяких ситуацій, можуть дуже засмутити.

Щоб уникнути хворобливих висновків, потрібно спочатку постаратися об'єктивно оцінювати себе і спокійно сприймати похвалу — не одягати на себе корону. Тоді простіше сприйнятиме помилку за досвід, а не за ганебний провал. Можливо, цей молодик спровокує фундаментальні зміни у Львів — зроблять сильнішими та стійкішими до перевірок долі. Особливо яскраво це відчують ті, хто піде на ризик і не побояться зізнатися собі у незручній правді.

3. Скорпіон

Молодий місяць у Леві 28 липня: яким 3 знакам зодіаку пощастить і за яких умов Джерело: Unsplash (@seteph)

Цей молодик принесе сплеск енергії прямо в 10-й будинок Водоліїв. Це сектор суспільного іміджу. Таке становище Місяця надихне представників знака на дії, які зможуть зміцнити їхню репутацію. З'явиться можливість отримати корисні знайомства і отримати приємні бонуси, пов'язані з роботою. Особливо це актуально для Водоліїв, які планують взяти участь у конкурсі чи подати заявку на нову роботу. Діяти краще 28 липня або наступні два дні. Довше чекати не варто.

Небезпека може чекати, якщо представник знака не визначився, що він планує і який сфері хоче сфокусуватися. Все піде не так, якщо діяти за принципом “драмгурток, гурток по фото, хоркружок – мені співати полювання”. Що менше визначеності, то менше шансів на успіх. Тому краще не розпорошуватися.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua