Місячний календар для всіх знаків зодіаку з 25 по 31 липня

Цього тижня нам доведеться пережити Молодий місяць — час, коли енергетичні ресурси знижуються до мінімуму. Намагайся більше відпочивати, раніше лягай спати, не перевантажуй себе.

Місячний календар для всіх знаків зодіаку з 25 по 31 липня

Понеділок, 25.07

У цей день особливо велика спокуса будувати фантастичні плани на майбутнє. Але не варто всерйоз поринати у світ мрій. На жаль, сьогоднішні мрії залишаться лише мріями. Краще зніми рожеві окуляри і глянь на світ відкритими очима. Можливо, ти побачиш, що твоє життя і таке прекрасне, без непотрібних фантазій.

Вівторок, 26.07

Місячний календар для всіх знаків зодіаку з 25 по 31 липня

Будь готова до стресу. Ти можеш зазнати емоційного шоку, пов'язаного з якимись домашніми перетвореннями. Результат здасться не таким, яким замислювався. Не сумнівайся у своєму виборі та доводь розпочате до кінця. Якщо виникне відчуття, що тобі не вистачає енергії, просто зусиллям волі подолай цей бар'єр.

Середа, 27.07

Може наринути сум-туга: з'являться думки про те, що в твоєму житті чогось не вистачає — гострих емоцій, яскравих відчуттів. Або, можливо, любові, яку ти так давно чекаєш і ніяк не знаходиш у сірій повсякденності. Не хвилюйся — все, що ти цього дня задумаєш, заплануєш, з ймовірністю збудеться.

Четвер, 28.07

Ти можеш зіткнутися з проблемою оплати грошових рахунків, що накопичилися, але несподівана підтримка з боку друзів і родичів допоможе з нею впоратися. Крім того, тобі варто трохи зменшити оберти у любовних справах. Можливо, ти надто поспішаєш, і це не дуже подобається твоїй другій половинці.

П'ятниця, 29.07

Місячний календар для всіх знаків зодіаку з 25 по 31 липня

Обставини, що раптово виникли в цей день, допоможуть тобі знайти нову мету в житті. Обміркуй кожен свій наступний крок. Зараз ти маєш усі можливості, щоб покращити матеріальний бік свого життя. Це може бути один-єдиний правильний вчинок — телефонний дзвінок, лист, зустріч, але все змінить.

Субота, 30.07

У перший день вихідних тебе долатиме невгамовне прагнення підкорити світ. Як мінімум — справити враження на своє найближче оточення. Твоя природна енергія і можливості, які подарує Місяць, що росте, допоможуть досягти давно поставлених цілей. Приклади трохи старанності та працьовитості – і все вийде.

Неділя, 31.07

Прийде трохи відволіктися від звичних справ і звернути увагу на своє здоров'я. Не спускай усе на гальмах. Підвищений тиск та перепади температури – лише початок. Пам'ятай: що раніше ти зможеш відновити працездатність свого організму, то швидше приступиш до здійснення намічених планів.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua