Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 18 по 24 липня

Певна слабкість і апатія не повинні викликати тривоги — зараз це загальна проблема, пов'язана зі спаданням Місяця. Знижуй темп життя, зменшуй фізичні та нервові навантаження.

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 18 по 24 липня

Понеділок, 18.07

Відмінний момент, щоб поєднатися з кимось із подруг і сісти на дієту, яка покликана позбавити тебе зайвих кілограмів. Справи, які робляться «за компанію», обіцяють бути сьогодні особливо вдалими. Постарайся весь день утримуватись від жирного, борошняного та солодкого. Також є сенс спробувати кинути палити.

Вівторок, 19.07

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 18 по 24 липня

Саме час завести нову звичку — наприклад, щоранку робити коротку гімнастику на свіжому повітрі. У результаті ти не тільки себе почуватимеш, але й станеш більш впевненою в собі. Ще одна приємна перспектива — ти викличеш інтерес у сусідів, серед яких знайдуться люди зі схожими інтересами.

Середа, 20.07

Намагайся не купувати цього дня дорогих речей, адже твоє рішення може бути продиктоване не так гострою необхідністю, як емоціями. Не найкращий час і для того, щоб усе висловити людині, яка намагається навести лад у твоєму житті. Якщо він занадто наполегливий, ви можете посваритися.

Четвер, 21.07

У цей період слід дуже обережно поводитися з грошима — значний ризик матеріальних втрат. Особливо якщо ти спочатку націлилася на те, що тобі явно не по кишені, що не можеш отримати через свої невисокі доходи. Будь реалісткою. Якщо потрібні позитивні емоції, отримуй їх від спілкування із природою.

П'ятниця, 22.07

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 18 по 24 липня

Час різких вчинків. Ти навіть можеш несподівано змінити роботу, тому що нове місце здасться тобі перспективнішим, у тому числі й у матеріальному плані. Гарний період для того, щоб розплатитися зі своїми боргами, звільнившись від фінансових зобов'язань. Енергії наберешся, займаючись садовими роботами.

Субота, 23.07

Нові знайомства, що зав'язалися сьогодні, дуже швидко можуть перерости у міцні дружні стосунки. Не відмовляйся і від спілкування зі старими приятелями — час поділитися інформацією, що переповнює тебе. Несподівано ти знайдеш однодумців і навіть покровителів, які готові підтримати якийсь твій проект.

Неділя, 24.07

Нова інформація, отримана цього дня, не лише розширить твій кругозір — вона зміцнить твоє становище у соціальному колі, зміцнить авторитет, зробить тебе більш впливовою. Тож виділили час для відвідування цікавої лекції, екскурсії, розкрий гарну книгу. Як мінімум, шануй пізнавальні канали у соціальних мережах.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua