3 знаки зодіаку, з яких вийшли б чудові екстрасенси

Розповідаємо, які ж представники знаків зодіаку найчастіше мають екстрасенсорні здібності.

3 знаки зодіаку, з яких вийшли б чудові екстрасенси

Раки потайливі і всі свої емоції переживають у собі. Люди цього знака мають схильність до ясновидіння. Наприклад, деякі мають талант зчитувати будь-яку інформацію ззовні і використовувати у своїх інтересах. Більше того, Раки відчувають небезпеку та можуть передбачити проблеми чи захворювання на ранніх стадіях. Своє оточення представники знаку ретельно обирають та оберігають. Тому поряд з ними ті, кому Рак довіряє та любить, почуваються у безпеці. Ще один вроджений талант Раків — їхнє вміння аналізувати події та вибудовувати логічний ланцюжок. Такий дар допомагає їм зчитувати настрої оточуючих з одного погляду.

2 Діви

3 знаки зодіаку, з яких вийшли б чудові екстрасенси

Діви передбачають події на кілька ходів уперед. Люди цього знака чутливі до емоцій інших, тому швидко розпізнають, коли їм брешуть чи, навпаки, бачать правду. Ще Діви мають підвищене почуття справедливості і можуть, наприклад, передбачити дії шахраїв. Цей знак наділений природною інтуїцією, тому з Дів можуть вийти гарні тарологи. Народжені під цим сузір'ям викликають довіру та повагу, у тому числі за свою здатність фільтрувати інформацію та об'єктивно трактувати події. Також Діви гостро відчувають енергію місць і людей, тому нерідко про всяк випадок намагаються триматися від чогось чи когось подалі. Краще прислухатися до них у моменти, коли вони радять зробити те саме.

3 Риби

3 знаки зодіаку, з яких вийшли б чудові екстрасенси

Риби завжди знайдуть, кому допомогти. Вони можуть «плисти» будь-куди, якщо вирішили врятувати людину. При цьому представники знака можуть навіть не розуміти до кінця, навіщо роблять це. З них вийшли б добрі цілителі, адже Риби можуть на рівні розмови налаштувати людину на потрібний лад. Ще вони люблять фантазувати, і часом у них можуть з'явитися видіння. Нерідко поради, які дають Риби, бувають слушними, особливо, якщо йдеться про кохання.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua