Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 11 по 17 липня

Сил буде багато, навіть надто. Небезпеки цього періоду — підвищена дратівливість, яка переходить у збудженість. Постарайся не наробити дурниць, про які шкодуватимеш.

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 11 по 17 липня

Понеділок, 11.07

Не намагайся змінити перебіг подій, зараз це не дасть позитивного результату. У фінансовому відношенні стабільний період, але гроші у борг намагайся не давати, можуть і не повернути. Декому пощастить — чи вдасться збільшити дохід у кілька разів, а хтось навіть отримає несподівану спадщину чи виграє у лотерею.

Вівторок, 12.07

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 11 по 17 липня

У романтичній сфері події розвиватимуться стрімко. Може навіть виникнути бажання якнайшвидше з'їхатися зі своїм обранцем, якщо ви ще не живете разом. Зірки радять наважуватися на цей крок. Самопочуття порадує, єдине, що непокоїть — вибухові емоції, які треба контролювати.

Середа, 13.07

Будь пильною, особливо з малознайомими людьми. Тебе постараються обдурити, вселяючи помилкові ілюзії. Велика ймовірність домашньої сварки може образити близька людина або друг. Якщо тобі буде потрібна заряд позитивної енергії, дозволь собі трохи відпочити і розслабитися — хоча б увечері після роботи.

Четвер, 14.07

Дозуй фізичні навантаження, носи головний убір, використовуй захисний крем від сонця здоров'я може бути під загрозою. Крім того, потрібно в усьому дотримуватись порядку та дисципліни, інакше гармонії не досягнеш. У стосунках намагайся бути м'якшим, не сварись з партнером, не чіпляйся до дітей. Найчастіше бувай на свіжому повітрі.

П'ятниця, 15.07

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 11 по 17 липня

Не відмовляй собі у задоволенні поспати довше або повалятися у ліжку, якщо робота дозволяє. І якнайчастіше відпочивай. Багато проблем, що хвилювали тебе довгий час, на один день зникнуть або видадуться незначними. Налагодяться фінансові справи. Потіш себе — придбай річ, про яку давно мріяла.

Субота, 16.07

Сьогодні інтуїція — твоя паличка-виручалока у будь-яких ситуаціях. Прислухайся у всьому до своїх внутрішніх відчуттів. Якщо відчуваєш, що настав час щось змінювати — дій, якщо щось тебе явно зупиняє, не поспішай. Зірки будуть на твоїй стороні. У фінансовому плані це досить щасливий день.

Неділя, 17. 07

У цей період будь особливо акуратною з грошима: бережи гаманець, не вір дзвінкам із невідомих номерів з приводу банківських карток. У сімейних стосунках не допускай виникнення гострих розбіжностей. Небесні світила радять зайнятися хобі, творчістю, щоб звільнитися від проблем, що накопичилися, і скинути пару.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua