5 знаків зодіаку, які легко дозволяють собі відпускати вульгарні жарти

Якщо в компанії нових знайомих хтось обожнює сміливий гумор, 100% він народився під одним із цих знаків.

5 знаків зодіаку, які легко дозволяють собі відпускати вульгарні жарти

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Овен

Золотий призер з вульгарних жартів — безперечно Овен. Цього любителя непристойних анекдотів та відвертих висловлюй видно за версту. Представники знака не замислюються про доречність свого жарту в самий момент, вони починають турбуватися про це значно пізніше. Найбільше Овни люблять проїхатися ковзанкою свого непристойного гумору рідними людьми. Якщо ти входиш у близьке коло спілкування людини цього знака, то колись точно потрапляв під його обстріл. Причому на очах здивована публіка. «Чим більше народу, тим веселіше», — думає веселун Овен, поки інші не знають, коли подіти очі.

2 Близнюки

5 знаків зодіаку, які легко дозволяють собі відпускати вульгарні жарти Джерело: freepik.com

Близнюки трохи відстали від Овнів, бо беруть не кількістю, а якістю. Якщо у першого знака гумор прямий і іноді незграбний, то Близнюки діють більш витончено. Їхні загадкові жарти з натяком зрозуміють далеко не всі. Але хто вловить прихований зміст, буде шокований сміливістю суджень Близнюків. Головна тема для вульгарного Бомби Близнюків — це стосунки, шлюб і все, що пов'язано з амурними справами. Якщо представники знака з'явилися на вечірці, велика ймовірність, що незабаром деякі люди будуть мішенню їхнього завуальованого гумору.

3 Скорпіон

Скорпіони жартують влучно, але стежать за градусом пристойності, на відміну від Овнів та Близнюків. Вони рідко переходять грані, бо тонко відчувають настрій свого співрозмовника. Але якщо Скорпіон хоче помститися комусь своїм гумором, то тут він точно не підбиратиме слова. Відіграється на всю котушку. Якщо ти раптом став у вороги Скорпіона, намагайся обминати його десятою дорогою, щоб не випробовувати долю. В іншому випадку не уникнути колючих вульгарних оповідань, від яких захочеться провалитися під землю.

4 Водолій

Дотепна і різка на мову Водолій ніколи не може зупинитися вчасно. Особливо цей знак заводять люди, котрі, на його думку, не дотягують до потрібного рівня. Водоліям подобається збентеження сторонніх людей від їх зухвалих жартів і те, що про них формується враження як про небезпечні жартівники. З цієї причини представників знака не зупинять ні офіційної обстановки, ні недоречності ситуації. Навпаки, невідповідна атмосфера тільки підстьобне його бойовий настрій. Вгамувати цей знак або відплатити йому тією ж монетою не вдасться — азартних Водоліїв у цій темі не перемогти.

5 Риби

5 знаків зодіаку, які легко дозволяють собі відпускати вульгарні жарти Джерело: freepik.com

Мрійливі та милі Риби можуть по-справжньому шокувати оточуючих людей своєю різкою зміною настрою – від скромного до дуже розв'язного. Як тільки Риби вловлюють у собі такий настрій, їх не зупинити. Представники знаку вміють жартувати скромно, але за щирого бажання легко опускаються до примітивних жартів нижче пояса. Тому якщо вони перебувають у такому ударному настрої, краще триматися від них подалі — інакше можна наслухатися всякого.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua