3 знаки зодіаку, які здатні витерпіти витівки Терезів

Розповідаємо про недоліки Терезів, які заважають їм у житті, та про знаки, яких ці мінуси взагалі не напружують.

3 знаки зодіаку, які здатні витерпіти витівки Терезів

Чим можуть дратувати Терези

Головних мінусів у поведінці Терезів – три:

  1. Розбрід і хитання. Терези часто вкрай нерішучі. Вони можуть дотримуватися відразу кількох точок зору, і всі вони будуть для них однаково важливими, навіть якщо деякі суперечать один одному. Люди цього знака складно роблять вибір на користь чогось конкретного. Тому постійне обговорення того самого, метання, зміна думок — досить часте явище для Терезів.
  2. Надлишок непотрібного спілкування. Терези вміють швидко створювати корисні і не дуже соціальні зв'язки. При цьому вони важко відокремлюють непотрібні знайомства і до останнього підтримують зв'язки з неприємними для них людьми. Здебільшого роблять це несвідомо, та був скаржаться на несправедливість. Така тяга до постійного спілкування проявляється в тому числі в зависанні в соціальних мережах і посиденьках за кавою з черговою знайомою, відносини з якою викликають у Терезів негативні емоції.
  3. Магістри всього й одразу. Повітряна природа Терезів наділила їхньою гарною короткостроковою пам'яттю. Такий дар допомагає їм швидко запам'ятовувати нову інформацію — Терези швидко засвоюють і запам'ятовують нове, буквально прочитавши пару абзаців чи статей. Тому вони можуть підтримати розмову на багато тем – створюється враження, що це люди, які знають взагалі всі. Проте Терези також швидко все забувають, щойно зникає потреба у конкретних знаннях. У результаті уривчасті знання, які Терези старанно дістають зі своїх засіків пам'яті, та їхня впевненість у власній правоті часом робить спілкування з представниками знака складним та втомливим.

Знаки, які здатні витерпіти мінуси Терезів

3 знаки зодіаку, які здатні витерпіти витівки Терезів Джерело: freepik.com

1. Козеріг

Козероги мають надлишок заземлюючої енергетики. Вони стануть відмінною опорою для терезів з боку в бік Терезів. Допомагає поєднати ці дві непримиренні протилежності управитель знаку Козерога Сатурн. Ця планета виступає як жорсткий монументальний стрижень, який може привести Терези в рівновагу. Тому Козерогам вистачить терпіння бути поряд з Терезами довгий час і не відчувати при цьому тягаря від спілкування.

2. Скорпіон

Якщо ти просунутий Скорпіон з гармонійною і потужною енергетикою, то з Терезами тобі пощастить. Такий союз стане значною віхою в житті Терезів, яка їх повністю трансформує в зовсім іншій якості. Однак Скорпіонам потрібно виявляти обережність і мислити стратегічно — Терезів потрібно наполегливо і м'яко вести, а не давити. І якщо все вийде — тоді вже їхня сила зробить Скорпіонів не лише креативнішими, а й багатшими.

3. Телець

Прекрасним порятунком для невгамовних Терезів стануть Тельці — у такій парі гармонія виникає за рахунок вродженого вміння земного знака жити гарно. Телець навчить Терези накопичувати ресурси, а ті, у свою чергу, наділять партнера ідеями для нових творчих способів заробітку. Також Телець дарує Терезам почуття ґрунтовності та соціальної значущості, а Терези не дадуть їм занудьгувати — завжди знайдуть можливість для спільної веселощів.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua