Готуйся до приємних змін: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 12 по 18 вересня

Тельців чекають приємні сюрпризи, Рак може вдаватися до нестримного шопінгу, а Стрільцю необхідно влаштувати домашню зустріч родичів.

Готуйся до приємних змін: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 12 по 18 вересня

Оновлення . Саме час подумати про зміни у житті. Підготуй ґрунт для нових починань, зараз для цього найбільш вдалий момент. Сім'я всіляко підтримуватиме твої плани, так що тут турбуватися нема про що. Діти стануть для тебе джерелом радості та сили, насолоджуйся цілющими спілкуваннями з ними. Професійна діяльність продовжиться без стресів, у звичайному ритмі, надаючи тобі достатньо часу для відпочинку.

Вдалі дні: 14.09, 16.09

Телець

Фінанси . Ти зможеш довести свою спроможність на робочому місці та заслужити похвали з боку начальства. Подбай про свої фінансові справи і тримай гроші під постійним контролем. Рівень твого добробуту почне помітно вагатися, як тільки ти відсторонишся від управління домашнім бюджетом. Загалом тиждень принесе багато сюрпризів та заворушень. Незаміжнім та неодруженим представникам знака варто подумати про шлюб.

Вдалі дні: 16.09, 17.09

Близнюки

Готуйся до приємних змін: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 12 по 18 вересня

Успіх . Ти зможеш вийти переможцем із будь-якої ситуації, подолавши всі перешкоди на своєму шляху. Це зміцнить твою впевненість у собі. Робота вимагатиме від тебе великих зусиль, але результат того вартий. Викладися максимум, щоб потім можна було законно насолоджуватися плодами праці. Однак не варто зациклюватися на власних успіхах та досягненнях. Тобі зараз необхідно дбати про членів своєї сім'ї, особливо про старших.

Вдалі дні: 13.09, 14.09

Рак

Шопінг . Саме час робити серйозні покупки. Гроші є, фінансовий стан стабільний як ніколи. Це гарний час для серйозних інвестицій, а також великих придбань — автомобіля, нерухомості. У всіх цих справах тебе підтримає партнер. Будь вдячна долі за те, що в твоєму житті є така близька людина. Щоб усе склалося якнайкраще, тобі необхідно правильно розставити пріоритети.

Вдалі дні: 12.09, 15.09

Лев

Готуйся до приємних змін: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 12 по 18 вересня

Контакти . Стеж за тим, що говориш, інакше можеш когось образити. У спілкуванні з оточуючими не будь надто нав'язливою та активною, віддай ініціативу в інші руки. Сім'я забезпечить тобі необхідну увагу та підтримку. Близькі завжди будуть поруч, попри все. Щодо цього тобі пощастило. Намагайся не концентруватися на проблемах, згодом усе налагодиться. На роботі все буде гаразд, але доведеться докласти трохи більше зусиль.

Вдалі дні: 14.09, 18.09

Діва

Кар'єра . Не бійся вголос висловлювати свою думку та ділитися оригінальними ідеями. Цього тижня ти зможеш легко справити враження на своїх керівників. Вони зроблять відповідні висновки, що, швидше за все, виявиться у підвищенні чи премії. Це виявиться дуже доречним, оскільки твоє фінансове становище в цей період не буде достатньо стабільним. Зараз тобі слід у всьому заощаджувати. Не хвилюйся, чорна смуга ось-ось закінчиться.

Вдалі дні: 16.09, 17.09

Терези

Труднощі . Тобі доведеться нелегко. Це пов'язано з неуважністю і апатією, яка нахлине незалежно від подій, що відбуваються. У такому стані тобі буде дуже складно керувати своїм особистим та професійним життям. Крім того, ти зіткнешся з фінансовими проблемами. На допомогу прийдуть родичі, можливо батьки. Вони не лише підтримають грошима, а й підкажуть якісь слушні кроки. Скористайся їхніми порадами.

Вдалі дні: 13.09, 15.09

Скорпіон

Робота . У професійному плані тиждень стане дуже вдалим. У складній ситуації, що виникла на робочому місці, ти зможеш проявити себе максимально зріло, і начальство зафіксує це зростання. Важливо в такій ситуації не зазнавати і бути вдячною тим, з ким ти працювала в одній команді. Тобі зараз потрібно зблизитися з колегами. Також важливо дбати про своє здоров'я, інакше це може вплинути на твоє фінансове становище.

Вдалі дні: 17.09, 18.09

Стрілець

Відносини . Партнер виявить турботу, любов та увагу. І це дуже скрасить твої будні. Так що дорожи їм! Тиждень буде плідним для зміцнення сімейних зв'язків. Нині саме час організувати зустріч родичів — з приводу чи без нього. Або просто насолоджуватися радощами життя: спільними прогулянками, вилазками на природу, тихими вечорами біля телевізора. Близькі подарують відчуття стабільності та щастя. Насолоджуйся моментом.

Вдалі дні: 16.09, 18.09

Козеріг

Готуйся до приємних змін: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 12 по 18 вересня

Конфлікти . Навколишні повинні зрозуміти, що тобі потрібно побути однією, і дати тобі спокій. В іншому випадку ти можеш бути втягнута в гарячу суперечку з кимось із членів сім'ї. Та й інші родичі стануть тобі джерелом занепокоєння. Гаси суперечки на самому початку, толку від них не буде, одні образи. Натомість у кар'єрі зірки обіцяють успіх. За однієї умови – необхідно наполегливо працювати, короткого шляху до успіху для тебе не існує.

Вдалі дні: 14.09, 17.09

Водолій

Ризик . Тиждень принесе багато радості та драйву. З'явиться можливість втілити деякі авантюрні мрії — вкласти гроші в якийсь прибутковий проект чи новий фінансовий інструмент, знайти вигідне підробіток, яке відкриє в тобі приховані таланти. Або взагалі змінити місце роботи, вирушивши з офісу на віддалення. Помітно підніме настрій прибуток, отриманий із несподіваного джерела, наприклад, спадок.

Вдалі дні: 13.09, 15.09

Риби

Кохання . У особистому житті можливі проблеми. У твої стосунки з коханим можуть втрутитися заздрісники. Неприємна плітка зіпсує тобі настрій і підірве довіру до партнера. Намагайся мислити критично, не піддавайся емоціям. Перш ніж звинувачувати, десять разів перевір. Має подорожувати, в тому числі по роботі. Не дозволяй негативу впливати на свою професійну діяльність. Начальство має бачити: ти викладаєшся на всі сто відсотків.

Вдалі дні: 15.09, 17.09

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua