Візьми долю під контроль: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 вересня

Близнюкам час задуматися про шлюб, Діві треба піднімати собі самооцінку, а Стрільцю – поставити кривдників на місце.

Візьми долю під контроль: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 вересня

Допомога . Ти не зможеш ігнорувати несправедливу та образливу критику на свою адресу. Постарайся все ж таки пройти повз недоброзичливців із високо піднятою головою, і успіх тобі буде забезпечений — незалежно від чиїхось підступів. Члени сім'ї та друзі нададуть тобі велику підтримку. Близькі не дозволять розчаруватися в собі та засумувати через ці труднощі. Будь вдячна їм за те, що вони поряд у той момент, коли вони найбільше потрібні.

Вдалі дні: 8.09, 9.09.

Телець

Кар'єра . Робота вимагатиме від тебе зосередженості та уваги. Викладися по максимуму, щоб потім можна було радіти вільному часу та грошам. Керівництво почне звертати пильну увагу на твої недоліки – будь готова відстоювати свій професіоналізм. Приділили увагу особистим фінансам. Заради стабільного майбутнього тобі варто примножити свої заощадження, тому шукай способи вигідних інвестицій і будь дуже економною.

Вдалі дні: 7.09, 9.09

Близнюки

Візьми долю під контроль: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 вересня

Сім'я . Наступний тиждень принесе радість тобі та твоїм близьким. Це пов'язано з тим, що ти, нарешті, готова будеш приймати життєво важливі рішення і візьмеш під контроль свою долю. Це додасть тобі впевненості та допоможе просунутися вперед у якійсь важливій справі. Рідні добре знають, як підняти тобі настрій. Вони підготують для тебе сюрприз або просто порадують ніжністю та турботою. Також це слушний час, щоб подумати про шлюб.

Вдалі дні: 6.09, 10.09

Рак

Гроші . Твої фінансові справи зміняться на краще. З'являться нові сфери інтересів, найвигідніші можливості для інвестицій. Прийде більше трудитися, щоб довести свою значущість в очах начальства. Це буде нудна робота, але ти маєш зробити її цікавою. Тільки тоді ти зможеш розкрити свій творчий потенціал, що принесе прибуток. Також тобі необхідно мирно домовитися з партнером, щоб уникнути напруження у стосунках.

Вдалі дні: 5.09, 11.09

Лев

Гармонія . Тиждень принесе нову порцію щастя та задоволення у твоє життя. За однієї умови — ти навчишся ставитись до людей та подій простіше. Або хоча б спробуєш. Насолоджуйся кожним моментом свого життя і відчуй, наскільки воно прекрасне. Зараз слушний час для важливих кроків у особистих відносинах. Ти здобудеш впевненість у собі та самостійність, що допоможе тобі, як ніколи. Можна освідчуватися в коханні та планувати шлюб.

Вдалі дні: 8.09, 10.09

Діва

Родня . Будь терпимою та стриманою у спілкуванні зі старшими родичами. Члени твоєї родини, особливо батьки, бажають тобі лише найкращого. У жодному разі не сприймай їхні незграбні слова чи дії як бажання тобі нашкодити. Літні люди дадуть тобі цінну пораду. З'являться широкі можливості отримання нової роботи чи розширення бізнесу. Твоє завдання — знайти впевненість у собі, підняти самооцінку. Твоє фінансове становище з часом покращиться, поки турбуватися нема про що.

Вдалі дні: 5.09, 6.09

Терези

Візьми долю під контроль: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 вересня

Самоаналіз . Загалом цей період змінить твоє життя на краще. Ти духовно піднімешся над собою, внутрішньо виростеш, що дуже добре. Відмінний час для тверезої самооцінки та побудови планів на майбутнє. Задумайся про те, де ти хотіла б опинитися через п'ять, десять років і що для цього необхідно зробити. Ти відчуваєш, що здатна підвищити рівень життя — свій та своїх близьких. Партнер зрозуміє твій настрій та підтримає тебе.

Вдалі дні: 7.09, 10.09

Скорпіон

Зростання . Кар'єра обіцяє надзвичайно широкі перспективи. Важливо не прогаяти цей сприятливий момент, тому ти маєш докласти максимум зусиль. Решта дуже скоро стане на свої місця. Вдалими будуть робочі поїздки. Із грошима також не очікується проблем, але не варто дозволяти собі непотрібні витрати. У особистому житті можливі розбіжності. Партнер повинен зрозуміти, що в тебе є свій простір і дозволити тобі діяти самостійно.

Вдалі дні: 8.09, 9.09

Стрілець

Боротьба . Підходящий момент для того, щоб відвойовувати свої кордони та ставити кривдників на місце. Якщо на роботі або в особистому житті визрів якийсь конфлікт, можна загострити його, щоб змінити розстановку сил на свою користь. На твоєму шляху будуть зустрічатися труднощі, але ти досягнеш успіху. При цьому ти зможеш підтримувати теплі стосунки з членами сім'ї, особливо з батьками. Постарайся помиритися зі своїми братами та сестрами.

Вдалі дні: 6.09, 9.09

Козеріг

Терпіння . Має бути смуга невдач. Вона закінчиться дуже швидко, якщо ти будеш правильно поводитися і спокійно сприймати випробування. На роботі виникнуть деякі проблеми. Але в тебе вистачить розуму та витримки, щоб упоратися з дрібними неприємностями. Зосередься на роботі і спрямуй всю свою енергію на досягнення цілей. Імовірні проблеми з грошима. Причина в тому, що в гонитві за успіхом ти взяла надто швидкий темп. Так справи не роблять.

Вдалі дні: 5.09, 10.09

Водолій

Візьми долю під контроль: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 вересня

Відносини . Партнер змусить тебе усвідомити наслідки своїх дій, тому будьте дуже уважні до того, що він говорить. Ти відчуватимеш змішані емоції — то розчарування, то оптимізм. Скоро все зміниться на краще, і між тобою та коханим встановиться повна гармонія. Сімейним представникам знака потрібно проводити більше часу у колі рідних. Можливий приїзд у гості родичів здалеку, постарайся зблизитись з ними.

Вдалі дні: 9.09, 11.09

Риби

Економія . Настав час попрощатися з деякими звичками в ім'я підтримки сімейного бюджету. Необхідно заощаджувати, щоб мати під рукою кошти, які можуть несподівано знадобитися. Якщо ти вклала гроші в якийсь проект, твоє фінансове становище покращиться у найкоротший термін. На роботі ти будеш проходити через деякі неприємності та непорозуміння. Не дозволяй цьому стати на твоєму шляху. Ти здатна на більше.

Вдалі дні: 6.09, 11.09

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua