Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 29 серпня по 4 вересня

Місяць росте, сил додається, настрій покращується — відмінне тло для початку нових справ, зміни способу життя, цікавих знайомств, поїздок та експериментів. Дій!

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 29 серпня по 4 вересня

Понеділок, 29.08

День, коли треба спробувати домовлятися як з колегами, так і з родичами. Будь-яку проблему можна вирішити шляхом переговорів, потрібно лише цього захотіти. Шукай потрібні тобі контакти, виявляй ініціативу у спілкуванні, знайомствах. Бадьорістю зарядить тебе похід магазинами. Але намагайся купувати все за списком, не спонтанно.

Вівторок, 30.08

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 29 серпня по 4 вересня

Можуть зрушити з мертвої точки справи, у перспективності яких ти сумніваєшся. Можливо, ти недостатньо компетентна в законодавстві, а в ньому, напевно, є положення, якими тобі потрібно скористатися в ситуації, що склалася. Якщо це не допоможе, є сенс звернутися за консультацією до юристів.

Середа, 31.08

Уникай багатолюдних місць, тому що саме в таких скупченнях найлегше заражаєшся будь-якими емоціями, у тому числі негативними. Не спілкуйся по можливості з сумнівними людьми, а також не ризикуй без необхідності. Є небезпека стати жертвою шахрайства, тому тримай під контролем готівку та карти.

Четвер, 1.09

Ти несподівано для себе можеш щось кардинально змінити у звичному перебігу життя. Особливо, якщо такі зміни гармонізують твоє існування. Відмовся від якоїсь шкідливої звички. Наприклад, викурюй на пару цигарок менше. Або перейди з борошна на зелені фрукти. Результат тебе потішить.

П'ятниця, 2.09

Цього дня ти можеш знайти оптимальне вирішення якоїсь сімейної проблеми — своєї чи домочадців. Хороший період для того, щоб шукати варіанти покращення житлових умов, винаймати квартиру. У відносинах можливі складнощі. Не намагайся всім сподобатися, це неможливо. Просто вибирай розумних та приємних співрозмовників.

Субота, 3.09

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 29 серпня по 4 вересня

Не сиди вдома — вирушай за новими враженнями, наприклад, на екскурсію, цікаву лекцію, модну виставку чи будь-які інші публічні заходи. Сьогодні тобі просто необхідно перебувати в гущі соціальних подій, щоб краще орієнтуватися у тому, що відбувається у суспільстві. Обговорюй свої думки та емоції з партнером.

Неділя, 4.09

Стриманість і терпіння виявляться зараз найціннішими якостями. Невибагливість зіграє на покращення твого іміджу, так що будь скромнішим у бажаннях і не намагайся здаватися багатшими та впливовішими, ніж це є насправді. Частину дня бажано присвятити заняттям спортом на свіжому повітрі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua