Ретроградний Меркурій у вересні 2022 року: які у нього особливості і як вплине на знаки зодіаку

2022 року Меркурій буде в ретроградній стадії чотири рази. Вересневий період – це третій епізод. Розповідаємо, коли він почнеться та скільки триватиме.

Ретроградний Меркурій у вересні 2022 року: які у нього особливості і як вплине на знаки зодіаку

З нашої статті ти дізнаєшся, коли почнеться вереснева ретроградність і що вона принесе твоєму знаку зодіаку.

Коли розпочнеться ретроградний Меркурій восени 2022 року

Ретроградний Меркурій у вересні 2022 року: які у нього особливості і як вплине на знаки зодіаку Джерело: Unsplash (@hamidkhaleghi)

Через неприємності, які в ретроградність Меркурія переслідують особливо завзято, з найменшою планетою Сонячної системи пов'язують різні саркастичні жарти та байки. Наприклад, що техніка в цей період постійно ламається, у тому числі автомобіль, сварки виникають частіше, ніж звичайно, та й загалом справи не клеяться. Подібні жарти з'явилися не так.

Коли Меркурій починає умовний рух назад, енергія дійсно стає в'язкішою, тому всі процеси трохи починають підгальмовувати. Однак на характер цього періоду впливає знак зодіаку, в якому знаходиться планета.

У вересні ретроградний Меркурій розпочнеться 10 вересня 2022 року і збігатиметься з Повним Місяцем, а завершиться 2 жовтня. Весь цей час він буде у сузір'ї Терезів — найдипломатичнішого знаку зодіаку. Тому в ці 22 дні конфліктів, навпаки, буде менше — добрий час для проведення переговорів, відновлення загублених зв'язків та забутих хобі. Також період підходить для побачень. Це буде унікальний час, коли байдужість може обернутися симпатією, а негатив раптово змінити приємне спілкування.

Угоди, пов'язані з грошима, краще перенести. Фінансові рішення можуть дати непередбачувані результати — в останній момент можуть змінитися умови договору, або він може зовсім зірватися. Емоційні пориви в цей час краще стримувати — велика ймовірність сказати чи зробити щось, що може виглядати чи звучати двозначно.

Як ретроградний Меркурій позначиться на знаках зодіаку

Овен

Овнам слід бути пильними щодо своїх фінансів — усі витрати слід контролювати аж до їх запису в щоденник та подальшого аналізу. Жодних бездумних розписів на ділових паперах — лише після ретельного вивчення.

Телець

Ретроградний Меркурій у вересні 2022 року: які у нього особливості і як вплине на знаки зодіаку Джерело: Unsplash (@cherrydeck)

Слабке місце Тельців – сфера відносин. Незважаючи на позитивний вплив Терезів на Меркурій, представникам знака потрібно виявити терпимість і свідомо уникати сварок. Тільки так у ретроградну хвилю Тельці зможуть зберегти корисні зв'язки та відновити стосунки з кимось дуже важливим для себе.

Близнюки

Близнюкам теж треба бути обережними — але вже зі своїм здоров'ям. У цей період важливо підтримувати імунітет та життєстійкість усіма доступними засобами – від вітамінів до народних рецептів. За найменших підозр на проблему відразу ж йти до лікаря.

Рак

Народженим під знаком Рака увагу потрібно приділити сім'ї та попрацювати над стосунками, проясняючи складнощі. Інакше контакт із дітьми, батьками чи ключовими родичами виявиться втраченим на тривалий час.

Лев

Левам рекомендується виявити стриманість у діловій сфері — угоди та покупки, здійснені під час ретроградності Меркурія, можуть розчарувати. Позитивне спілкування з родичами та близькими людьми лише вітається.

Діва

Меркурій – повелитель Дев, так що період його ретроградності піде їм на користь. Сил явно додасться, але в їх використанні корисно дотримуватися розумності — не скочуватися в підозрілість і скандальність, дотримуватися контролю і нічого не пускати на самоплив.

Терези

Ретроградний Меркурій у вересні 2022 року: які у нього особливості і як вплине на знаки зодіаку Джерело: Unsplash (@towfiqu999999)

Терези в період ретроградності з користю можуть упорядкувати своє життя — починаючи від банального прибирання в будинку та закінчуючи структуруванням своїх планів на життя, стосунки, мрії та кар'єру. Про здоров'я теж забувати не можна – будь-які експерименти над власним організмом у цей час суворо заборонені.

Скорпіон

Ретроградний Меркурій у вересні 2022 року: які у нього особливості і як вплине на знаки зодіаку Джерело: Unsplash (@harold)

Скорпіонам корисно зробити глибокий видих і притримати віжки своєї активності. Жили рвати в жодному разі не слід — краще утримувати в полі зору свої пріоритети і пливти в потрібну сторону, трохи підправляючи курс корабля лінивими помахами веселих.

Стрілець

Для Стрільців період ретроградного Меркурія – це час другого шансу. Спробуйте налагодити втрачені стосунки, знову зробити те, що раніше не виходило — саме в цей час шанси на успіх більші, ніж раніше. А ось від будь-яких бюрократичних моментів та паперових справ краще триматися вдалині.

Козеріг

Козерогів можуть здивувати зміни у безпосередньому оточенні — близькі та колеги можуть віддалитися, а ледь знайомі люди — стати важливими та значущими. До роботи також потрібно бути уважними — керівництво може виявити інтерес до вашої персони, тож продуманість та обережність будуть дуже доречними.

Водолій

Для Водоліїв ретроградність — це привід задуматися про життя, розлучитися з бажанням зробити все скрізь і одразу чітко визначитися з пріоритетами та своїми рамками.

Риби

Рибам буде корисно проявити граничну раціональність у грошах — з їхнім надходженням можуть бути проблеми, тому всі витрати мають бути точно обґрунтованими та гранично необхідними — жодних надмірностей від слова «зовсім». Натомість чудовий шанс продумати зміни в житті та поміняти все, що заважає їх реалізувати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua