Успіх на твоїй стороні: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 22 по 28 серпня

Тельцю не можна сперечатися з начальством, Леву настав час згадати про дисципліну, а Стрільцеві варто поговорити з коханим до душі.

Успіх на твоїй стороні: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 22 по 28 серпня

Сім'я . В особистому житті на тебе чекає чудовий тиждень. Ти зможеш порадувати близьких уважним та дбайливим ставленням. Твої вчинки та слова справлять велике враження не лише на членів сім'ї, а й на друзів. Також ти отримаєш відмінну пораду від старших родичів, обов'язково скористайтеся ним. При цьому не забувай і про роботу — зараз тобі потрібно зосередитись на своїх поточних обов'язках.

Вдалі дні: 24.08, 26.08.

Телець

Робота . Будь дуже уважною та старанною. Інакше є небезпека отримати різкі зауваження з боку начальства. Не сперечайся і не виправдуйся. Просто постарайся швидше виправити недоліки. Хмари незабаром розсіються. Колеги також можуть стати джерелом занепокоєння. Тобі необхідно подбати про свої фінанси та постійно контролювати витрати. Тільки так ти зможеш збільшити свої заощадження і навіть відкласти гроші на задоволення.

Вдалі дні: 23.08, 28.08

Близнюки

Успіх на твоїй стороні: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 22 по 28 серпня

Шлюб . Будь уважна до того, що кажеш. Партнер може неправильно тебе зрозуміти, навіть якщо твої наміри були найблагороднішими. Цей тиждень надасть чимало можливостей для зміцнення впевненості у собі. Зірки на твоїй стороні, незважаючи на обставини. Тому постарайся використати цей сприятливий період. Смуга труднощів незабаром закінчиться. Важливо розуміти: зараз ти можеш змінити своє життя на краще.

Вдалі дні: 24.08, 27.08

Рак

Зміни . Тобі необхідно внести певні зміни до свого особистого та професійного життя. Це дуже допоможе тобі у довгостроковій перспективі. Деякі труднощі виникнуть у процесі комунікації: буде складно ясно висловлювати свої думки у діловому спілкуванні, а й у розмовах із членами сім'ї. Це може стати причиною різних неприємностей. Ти маєш як слід постаратися, щоб досягти взаєморозуміння.

Вдалі дні: 26.08, 27.08

Лев

Тонус . Робота вимагатиме більше часу та енергії, ніж зазвичай. Це призведе до того, що ти почуватимешся виснаженою. Однак до середини тижня у тебе з'явиться можливість спланувати свою повсякденну роботу таким чином, щоб було легко справлятися з особистими та професійними обов'язками. Твій порятунок — у режимі та дисципліні. Подбай про свої фінансові справи, не залишай без уваги будь-які розбіжності у доходах та витратах.

Вдалі дні: 22.08, 26.08

Діва

Успіх на твоїй стороні: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 22 по 28 серпня

Клопіт . Цього тижня ти можеш розраховувати на допомогу державними структурами. Варто поділитися своїми проблемами з партнером, він дасть тобі корисну пораду. Робота та побутові турботи заберуть у тебе багато особистого часу. Але це на краще, оскільки, зайнявшись нарешті невідкладними справами, ти значно покращиш своє життя у довгостроковій перспективі. Подумай про майбутнє і прийми важливі життєві рішення.

Вдалі дні: 25.08, 28.08

Терези

Родня . Доля викладе тобі урок, який виявиться дуже корисним. Приймаючи будь-які рішення, дотримуйся своїх головних життєвих принципів та залишайся скромною у будь-якій ситуації. Твоя сім'я, особливо представники старшого покоління, підкажуть, як краще вчинити. Намагайся проводити з ними якнайбільше часу, щоб вони відчували себе коханими та потрібними. Зараз добрий період для того, щоб зблизитися з братами та сестрами.

Вдалі дні: 25.08, 27.08

Скорпіон

Кар'єра . Цього тижня тобі необхідно завершити всі справи на своєму робочому місці. Тільки тоді ти зможеш повноцінно розслабитись у вихідні. Не варто відмовлятися від якоїсь оригінальної ідеї, яка багатьом здається неможливою. Начальство буде вражене твоєю креативністю. Фінансові справи потішать стабільністю. Але зараз не найкращий час для вкладень у ризиковані проекти. Намагайся якнайбільше економити.

Вдалі дні: 22.08, 28.08

Стрілець

Кохання . Порадують теплі стосунки із партнером. Спільний відпочинок, взаємна турбота та відверті розмови з коханим до душі принесуть набагато більше користі, ніж ти можеш собі уявити. Насамперед, ти станеш зрілішою людиною. Крім того, зможеш розібратися в особистих проблемах, які тривали кілька років. В іншому тобі варто покластися на долю — все йтиме так, як ти хотіла, розмірено і спокійно.

Вдалі дні: 23.08, 25.08

Козеріг

Успіх . Тобі необхідно набратися сміливості, щоб здобути в житті якусь важливу перемогу. Сімейне життя в цей період буде гармонійним. Важливо дбати про родичів і знати їх справи. На роботі ти зумієш вчасно завершити якийсь важливий проект, що справить враження на вище начальство. Тобі можуть дати відповідальне завдання. Використовуй це як можливість блиснути своїми професійними якостями.

Вдалі дні: 24.08, 27.08

Водолій

Успіх на твоїй стороні: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 22 по 28 серпня

Гроші . У фінансовій сфері на тебе чекає процвітання. Тобі нема про що турбуватися: доходи будуть стабільними, вкладення — вигідними, витрати — помірними. Користуючись сприятливим становищем, постарайся встановити здорові стосунки зі своїм чоловіком. Тобі варто проводити з ним якнайбільше часу, щоб зміцнити зв'язок. З будь-яких труднощів цього тижня ти вийдеш переможцем. Вір у свої можливості, але й намагайся щосили.

Вдалі дні: 23.08, 26.08

Риби

Суєта . Переконайся, що використовуєш всі шанси, щоб досягти успіху. Тільки тоді в тебе попереду – стабільне та забезпечене майбутнє. Твоя сім'я потребує підтримки та уваги. Є сенс запланувати поїздку з батьками кудись недалеко, наприклад, до друзів на дачу. Діти можуть стати джерелом занепокоєння. Несамовитим виявиться і робоче життя. Проте ти впораєшся з труднощами і чудово проведеш вихідні.

Вдалі дні: 24.08, 27.08

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua