Точно пощастить: найвдаліші дні для загадування бажань у вересні

Енергія цих днів допоможе краще налаштуватися на хвилю успіху та активних дій.

Точно пощастить: найвдаліші дні для загадування бажань у вересні

З нашої статті ти дізнаєшся, коли саме першого місяця осені просити Всесвіт про сокровенне.

9 вересня – 14-та місячна доба

Якщо і існує в циклі рухів Місяця найпотужніший і наймагічніший день, то це 14-та місячна доба. У цей час у нашому світі розливається океан енергії. Він створює умовну хвилю, де можна «доплисти» до здійснення практично будь-якої задуми.

Стартують 14-ту місячну добу 9 вересня о 19:20 по Москві, а завершаться 10 числа о 19:30. Найкраще для загадування бажань підходить нічний час, Місяць – господиня ночі. Також у вересні цього дня є своя важлива особливість – північний місячний буде перебувати в магічному градусі Тельця. Енергія цього знака підходить для бажань, пов'язаних із матеріальними цінностями. Духовні та міжособистісні запити краще залишити на потім.

10 вересня – Повний місяць

Точно пощастить: найвдаліші дні для загадування бажань у вересні Джерело: Unsplash (@gkumar2175)

Якщо твоє бажання з категорії важкоздійсненних, загадувати його потрібно якомога ближче до моменту точного Повного місяця. Енергії цього дня і так багато — але в точці Повного місяця вона досягає свого максимуму. Згідно зі східними магічними системами, Місяць — це джерело енергії для центру «третього ока», або Аджна-чакри. Ще одна його назва – енергетичний центр розуму. Слово “аджна” у перекладі з санскриту означає “наказ” або “команда”. Тому в цей період з'являється можливість всією силою свого розуму наказати Всесвіту виконати те, що потрібно. У вересні 2022 року такий момент буде 10 числа о 12:59 за Москвою, але жителям різних регіонів слід зробити поправку та з'ясувати точний місцевий час цієї події.

23 вересня – Осіннє сонцестояння

Точно пощастить: найвдаліші дні для загадування бажань у вересні Джерело: Unsplash (@philipmackie)

Далеко не все можна здійснити самотужки, іноді навіть найпотужнішому чарівнику потрібна допомога більш серйозних сил. У вересні для цього якраз є дуже вдалий момент — День осіннього рівнодення. Він
настане рано-вранці 23 вересня. На думку стародавніх астрологів, цієї доби денне світило відкриває браму в небо, тому звичайна людина може попросити про допомогу Вищі сили та отримати їхню прихильність у вирішенні будь-якої проблеми.

26 вересня – Перша місячна доба

Все нове важко розпочинати. Тому тільки зростання нових відносин, нового бізнесу або будь-якого іншого нововведення в твоєму житті потрібно стимулювати всіма доступними способами, в тому числі загадувати пов'язані з цим бажання. Найвдалішим моментом для цієї категорії побажань буде перша місячна доба – 26 вересня. У день корисно налаштовуватись на хвилю позитиву та зосереджуватися на успіху у всьому, що тобі хотілося б впустити у своє життя.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua